0

A tak nie do tematu to

Cristiano Ronaldo i Kaka w realu oficjalnie wiec rywal moze bedzie mocniejszy w nastepnym sezonie ale mysle ze znowu to bedzie dla nas nic :)

0

Tevez w Man City chyba ale ja bym bardzo dobrze idzial davida ville ! :)

0

Jak dla mnie to jest parodia! Na cholere nam ten ibra ;/ ! kazdy ma slabe momenty ale to nie powod odrazu do sprzedazy. Tak najlepiej odrazu wywalic bardzo dobrego pilkarza na jakiegos smiesznego szweda ;/ TO BEDZIE JAK BERBATOV W MAN UTD ! TOTALNY NIEWYPAŁ! . Mam nadzieje ze pep nie przegra zadnego meczu bo jeszcze go zwolnia bo przeciez bedzie wtedy slaby prawda? a w sprawie innych transferow to po co nam ribery? mało mamy takich piłkarzy jak on? mysle ze wielu tyle ze caly prezes musi robic dziure w calym! Nie rozumiem po co zmieniac cos co jest idealne, perfekcyjne.. zastanowcie sie ..

0

Kun! tak!

Ibra nie nie nie!

0

masq nie wymyslaj glupot bo by sie nam vidic przydal np do wygrywania pilek w powietrzu bo tak zazwyczaj tracimy bramki ;] i byłby dobrym wzmocnieniem ale to i tak nie zmienia faktu ze to ładna bajka :) haha

0

Parawde mowiac manchester nic nie zagral a Barca tylko zrobila swoje. A tevez ma racje! moim zdaniem jest jednym z najlepszych w manchesterze bo takich pilkarzy sie uwielbia. Waleczny itd. Ale oczywiscie nie moglo byc inaczej bo barca musiala to wygrac bo jest najlepsza!!!! Visca el Barca !!!!

0

BARCA

0

Jestem naje..... %%% tak sie ciesze ze se nie wyobrazacie !!!!!!!!!! Barca Barca Barca !!! ;* hehe ^^ wygralsmy !!! Dziekuje Ci Boze ! modlilem sie ze wygramy i tak sie stalo! najlepszy atak swiata wygral z najlepszym a dzis(najgorsza) obrona swiata!! jestesmy najlepsi!! Pozdro dla Fanow ktorzy tez kochaja barcelone !!!!!!!!!! i Pozdro dla Fanow M.U tez gratuluje udanego sezonu :) ale no przepraszam ale jestesmy lepsi :) Pozdro for all ;)

0

Ronaldinho respect!! życze Tobie jak najlepiej!

0

Dobrze że za marzenia nie karają bo by musieli go zabic xD ^^

Naprzód Barca !

0

Mam nadzieje ze to naprawde bujda ;)

nie chce tego kmiecia! a do tego ma przejsc za eto? napewno nie! Nie zmienia sie czegos co jest idealne!

pozdro fani ;)

0

acid_drinker - zgadzam sie z Toba :)

Wygrana cieszy mimo niepelnego skladu, ale troche nieciekawie moze byc jak np Iniesta albo Henry bedzie nieograny w Rzymie .. Ale tak czy siak! 3/3 bedzie nasze ! potrójna korona musi byc :)

0

acid_drinker - zgadzam sie z Toba :)

Wygrana cieszy mimo niepelnego skladu, ale troche nieciekawie moze byc jak np Iniesta albo Henry bedzie nieograny w Rzymie .. Ale tak czy siak! 3/3 bedzie nasze ! potrójna korona musi byc :)

0

Busquets? mi nie pasuje ale mam nadzieje ze swa gra rozwieje wszelkie obawy .. 3maj kciuki i naprzod Barcelona !!

0

Ribery w Barcelonie miom zdaniem to zupelna glupota.. Za kogo ma niby grac? Inieste? Henrego? Messiego? a moze Etoo wywalic ze skladu? nie nie Ribery jest bardzo dobrym pilkarzem ale nie dla barcelony, prezentuje inny football a pozatym jakby nawet byl to nie mialby za kogo grac a w roli zmiennika mysle ze nie chcialby byc..

Nie rozumiem po co zmieniac cos co jest idealne. :)

0

Moim zdaniem powinni zagrac tak:

Valdes

Sylvinho - Lewa str

Abidal - zesjsc do srodka po lewej str

Pique

Alves

Ture

Xavi

Keita

Iniesta

Eto

Messi

Co o tym myslicie?

0

Gartulacje Chłopaki !! Zwyciestwo nad odwiecznym rywalem !! nie wyobrazacie se nawet jak sie ciesze !!!! POZDRAWIAM :)

0

I to jest duma Katalonii ! nie tłumaczymy się niczym gramy swoje czasem lepiej czasem gorzej :) co prawda to prawda ze zazwyczaj lepiej ^^ naprzod chłopaki! pozdrwiam ;)

0

panie "vinetawolin" po pierwsze żaden z piłkarzy Barcelony nigdy by nie zachowal sie jak jakis imbecyl z realu bo Barcelona to klub z tradycjami ktory szanuje inne druzyny i dba o reputacje! Wiec nie gadaj chlopie ze jestesmy pseudokibicami bo w ten sposob pokazujesz tak jak "pepe" z jaka klasa sie prezentujecie .

0

Ja to juz wiem ;] na Mestalla wygrywamy 0:2 ;)

0

7 wygrana w lidze !! i zadnej starty bramki :) chwała obronie i całej druzynie ktora sie przyklada do gry defensywnej jak i ofensywnej bo jak wiemy najlepsza obrona jest atak :) pozdrawiam ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?