Arkadi0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdynia
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale za to interpunkcyjne ;] po myslniku zawsze jest przerwa ;]
- tak apropo ;]
0
Mata albo Cesc . Nic wiecej :)
0
Maxwell? nie zartujcie .. 1połowa porazka, 2polowa tak samo jak Abidal, tyle ...
0
Szejkowie, chcecie Messiego? to dostaniecie, ale 3bramki w meczu o puchar Gampera ;D 19 sierpnia, tak na otrzeźwienie .
0
horang
mi Ciebie tez zal ze wzlgedu na to ze Romario słynął z szybkosci i dynamiki zupelnie jak Etoo, ale jakby cofnac etoo do czasów ubiegłych to Samuel zniszczyl by go w walce o 1sklad ;] pozdrawia zwolennikow Eto'o :)
0
kid A
Podzielam zdanie ktore powiedzial Alex Ferguson : " Real to bedzie galaktyczna kleska" ze wzgledu na zbior indywdualnosci ktore sie pozabijaja aby byc nr 1 . Real nie ma szans na czolowe miejsce w la liga ;)
0
Ofensywny pomocnik to napewno wygra Andres Iniesta :) to juz jest przesadzane ;)
0
100% wpowiedzi (nita131) nic dodac nic ujac :)
0
Szkoda Etoo ale mam nadzieje ze da rade sobie w serie A :) a co do niego to juz nie raz sie wypowiadalem ale niestety stalo sie to prawda. Nie boje sie o jego umiejetnosci bo napewno je posiada. Boje sie tylko jego charakteru ktory moze wprowadzic zamet wsrod druzyny. Ibra lepiej bierz sie do roboty bo skopie Ci dupe! ;)
0
Kupic Ville za 50mln a nie denerwowac sie o Zlatana! dali by 50mln i David bylby juz z nami!! nie ma to jak inteligentny zarzad! 75 za Ibre hah dobry joke ;) haha
0
jak najbardziej tak :)
0
Przesatnicie na niego jechac, wcale mu sie nie dziwie. Nie wkomponowal sie w druzyne i poprostu tu sa zbyt dobrzy pilkarze na niego. Gdyby zostal w Arsenalu by sie dalej rozwijal a teraz co? ławeczka albo transfer ;)
0
Zgadzam sie co do niepewnosci transferu ibry. Dlaczego poprstu nie dolozyli tych 5miln i nie kupili Villi? Sam guardiola by sie cieszyl a pozatym jak juz tak im szkoda to niech zostawiom etoo i z banii ;) pozdro dla zwolennikow Etoo .
0
Cristiano Ronaldo to wspaniały pilkarz, i nie ma co wiele gadac jest prawie najlepszym zawodnikiem na swiecie po za skladem barcelony :) Ale nie mozna powiedziec ze jest slaby albo niewidoczny mimo osobistej niecheci do niego jaka sie czuje. Poprostu jest dorby mimi ze jest beksą ^^
0
" Trener Barcelony wyjawił również, że wzmocnienia "nie są do końca moją decyzją, gdyż nade mną jest sekretariat techniczny i zarząd". Guardiola przyznał się jednak do rozmowy telefonicznej z Davidem Villą. " Jednak pep wolaby miec w druzynie Davida niz Ibre, zupelnie tak jak ja ... ale coz, psikus mamy ibre bomba
0
Nie rozumiem was .. raz piszecie ze go nie chcecie, ze ma zostac Etoo a teraz kto wie? magiczna przemiana? Wszyscy Łaa Ibra Bogiem a Eto nie spier... takie szybkie zmiany decyzji? mam nadzieje ze tak szybko nie zmieniacie barw klubowych ;] Ja wolalbym zeby gral Etoo zamiast Ibry. Pozdrawiam :)
0
Zal mi tego ale co zrobic. Niewazne ze Villa jest lepszy od Ibry o 100razy ale to juz niewazne .. tez bym nie przeszedl na jego miejscu zeby grac u boku pilkarza ktory wiecznie sie kloci i glownie gra pod siebie zeby zdobywac bramki .. niby bardzo dobry pilkarz ale wolabym Ville ..
0
Mimo wszystko Villa- tak , Ibra - nie ..
0
Tylko zebys sie nie zdziwil jak bede awantury poprzez tego zawodnika. Barca lubi rozegrac ladne koronkowe akcje a ibra przy 2 podaniu bedzie walił na bramke xD nie no mam nadzieje ze wszystko bedzie si mimo ze jest taki konfliktowy ..
0
Wolałbym dac te 50mln za Ville niz ibre za 40mln + Etoo i wypozyczyc Hleba .. zalosne to jest moim zdaniem ..
a do "gregu" (1kom) to nie badz taki pewny ibry ze wzgledu na to ze to bardzo kontrowersyjny i klotliwy pilkarz ..
0
Takich piłkarzy sie chwiali :) Szacunek, własnie takich pilkarzy potrzebujemy. Woli wygrywac najwyzsze trofea niz zarabiac duzo kasy jak np C.R ... .Villa zapraszamy :)
0
No jaja z pogrzebu se robi .. odbijmy od tego forlana, moglby byc moim pradziadkiem ;]
0
Uciesze sie jak dowiem sie ze David zagra z nami w tym sezonie :)
0
Mina Ronaldo mowi sama za siebie ;D
0
David David chodz do nas :-) tez zdabedziesz tryplet :D :) dla mnie to by byl najlepszy transfer tego okienka ;)
0
Po to mozna dodawac komentarze aby napisac co o danej sprawie sie mysli, a nie po to aby krytykowac czy podwazac czyjes prywatne zdanie. Zastanowcie sie a nie jeden na drugiego, kazdy jedzie na siebie .. :) i ja to teraz tez zrobilem ;p hehe dla mnie Eto'o czy odejdzie czy nie to i tak zawsze bede go bardzo lubil. Jak odejdzie - dobrze jak zostanie - drugie dobrze :) POZDRO CHŁOPAKI :)
0
Niektóre nazwiska mnie troszkę rozbawiły, ale już nie będę wnikał w szczegóły :)
0
Mysle ze Victor zostanie poniewaz wkoncu wychowanek :) ale nawet jezeli odejdize to chwała mi za te sezony ktore wspolnie z niami spedzil. Wystarczy zyczyc mu powodzenia i przywitac nowego bramkarza z otwartymi rekami. Mam nadzieje ze transfer davida villi wypali bo to jest klucz do mistzostwa ;D
0
jak nie villa to moze frankowski? nie no polecialem ;D ahaha ;p Villa bylby dobrym wzmocnieniem. Mam nadzieje ze dojdize do tranzakcji :)
0
jak nie villa to moze frankowski? nie no polecialem ;D ahaha ;p Villa bylby dobrym wzmocnieniem. Mam nadzieje ze dojdize do transakcji :)