Artur89
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Leeeeoooo!!!
0
FCB-kat
Link do sytuacji o której napisałeś:)
http://estaticos04.marca.com/imagenes/2012/12/22/futbol/equipos/real_madrid/1356214905_extras_noticia_foton_7_1.jpg
0
Odnośnie artykułu, polecam grafikę podsumowującą wydatki transferowe Barcy i Realu w ostatnich 14 latach.
http://graficos.lainformacion.com/deporte/futbol/los-precios-de-los-jugadores-de-fc-barcelona-y-real-madrid_ut1DFetqTYM4HOXhnQjhL4
0
Większość osób patrzy na stronę czysto sportową transferu Neymara. Zwróćcie też jednak uwagę jak dużo może Barca zyskać pod względem marketingowym kupując go. Część praw do wizerunku, reklamy, koszulki etc. Gigantyczne pieniądze. Sandro ma łeb do takich interesów:)
Pytanie tylko, czy on się u nas odnajdzie i czy będzie grał równie dobrze jak w Brazylii..... Oby:)
0
I bardzo się cieszę z tego powodu. Należy mu się. Pokazał że warto na niego stawiać. Będziemy mieli z niego dużo pociechy z każdym następnym sezonem:)
0
Proszę:
http://www.stopstream.tv/44/49/444958.html
0
Odbiegając nieco od tematu, jutro losowanie fazy grupowej LM:)
0
W takim razie debiut na ławce trenerskiej zaliczy Jordi Roura:)
0
To był gość:) Cudownie czarował na boisku. Chyba każdy pamięta to trafienie z Chelsea '2005r:)
0
FabsFAN
Oby nie Juve. Za tym klubem wciąż ciągną się afery korupcyjne... Moim zdaniem nieciekawą reputację ma ten klub... Odebrane tytuły mistrzowskie, karna degradacja, teraz jeszcze zarzuty dla Conte... Ja trzymałbym się z dala:)
0
Dla tych którzy wybierają dziś siatkówkę, bądź przez brak C+Sport nie mają możliwości obejrzenia meczu informuję, że w piątek (10 sierpnia) będzie retransmisja meczu w Orange Sport.
0
Żeby nie było że jestem gołosłowny:
0
Ciekawe ile w tych wszystkich spekulacjach jest prawdy...:)
Gdyby faktycznie go ściągnęli do nas myślę że mógłby się sprawdzić. Ma bardzo dobry przegląd pola, nieźle gra na jeden kontakt i sporo asystuje. (16 asyst w poprzednim sezonie PL).
Wszystko się wyjaśni w najbliższych tygodniach.
0
Queras
Za Montoye będzię grał.
0
Będzie możliwość pobrania całego meczu?
0
Może jak na Stuttgart jest niezły ale Barca to chyba nieco za wysokie progi... Nie ten poziom...
W minionym sezonie rozegrał 28 spotkań w Bundeslidze (3 bramki, 1 asysta, 4 żółte k.)
Moim zdaniem średniak jakich wielu... Do tego dość kontuzjogenny (3 dość poważne urazy w okresie od lutego do połowy maja).
Wątpliwe jest też to, czy w ogóle by się zaadoptował do naszego stylu gry.
0
Wiadomo, że Dani zostaje:)
Tito: "Dani Alves zostaje w Barcelonie. Nie ma żadnej opcji, żeby odszedł"
0
Domowe są całkiem fajne, tylko te wyjazdowe trochę jaskrawe jak dla mnie...
Ale pewnie z czasem się przyzwyczaję:)
0
Skoro producentem jest Nike, to pewnie w ich sklepach:)
0
"nigdy nie mieliśmy żadnych problemów, a kiedy takie się pojawiały zawsze mówiliśmy sobie o tym w twarz"
Jedno przeczy drugiemu ale domyślam się, że to być może jakieś niedopatrzenie w tłumaczeniu:)
Tak czy inaczej nie dopatrywał bym się jakiś konfliktów między nimi. Wymysły brukowców.
0
Uwierzcie, że Martinez świetnie by pasował do nas, do naszego stylu. Moglibyśmy bardzo wiele zyskać na jego przyjściu.
Niezły technicznie, mogący grać pivot'a lub też środkowego obrońcę... świetnie wyprowadzałby akcje z pod naszej bramki... Jest tez młody (24 lata).
Ja jestem zwolennikiem Javiego i mam nadzieje, że do nas przejdzie.
0
No i co z tą konferencją? Odbyła się w ogóle?
0
Szkoda że opuści finał CdR...
Ale w sumie to takie "szczęście w nieszczęściu", bo kontuzjowanego piłkarza raczej nikt nie kupi , więc Dani zostaje w FCB:)
Zawsze to jakieś pocieszenie:)
0
Gdyby do nas przeszedł, to naprawdę byłby hit transferowy:)
Niewątpliwie kogoś na lewą obronę kupimy. Ciekawe czy będzie to rzeczywiście Bale...
0
Nie mamy środkowych obrońców i to jest dramat.
Może warto rozważyć odkupienie z powrotem Alberto Botía...?
0
Warto wspomnieć że na dzisiejszym treningu pojawił się Eric Cantona.
Na oficjalnej stronie Barcy galeria zdjęć.
0
Dani musi zostać. Obecnie, lepszego niż on nie znajdziemy.
VeB!
0
Ciekawe czy Bojana ściągnie z powrotem...?
0
Apel do redakcji o jakiś obszerny artykuł przedstawiający sylwetkę Tito jako niegdyś piłkarza, a obecnie trenera/asystenta:)
Może jakieś ciekawostki z czasów jego gry w Barcelonie B?
Czekam z niecierpliwością:)
0
Świetny wybór. Sam byłem zwolennikiem Tito jako następcy Pepa.
Nie potrzebujemy żadnych wynalazków typu Blanc, czy Bielsa. Potrzebujemy kogoś "od nas":) Kogoś "z domu". Kogoś kto się identyfikuje z Barca i ja kocha.
Poza tym nie oszukujmy się... W tych ostatnich czteroletnich sukcesach ogromną rolę odegrał Tito Vilanova.
Doskonała decyzja:)
Visca el Barca! Vamos Tito!:)