0

Jeszcze tego nam brakuje, żeby męczyć zawodników, którzy są obecnie w świetnej formie, którzy ciągną zespół i narażać na kontuzje, gdy wchodzimy w decydującą fazę sezonu.

0

kibicbarcy678
Tak, masz racje ale mecz Barcy również będzie można obejrzeć na żywo, na platformie n. Z tym wyjątkiem, że na kanale nPremium. Także bez obaw:)

0

Najlepiej niech zagrają u nas, na Camp Nou. Większy stadion, większy spektakl i zapewne byłaby świetna oprawa.

0

Świetny, doświadczony obrońca. Fajnie że zostanie na dłużej bo wprowadza duży spokój w obronie.

Vamos Abi:)

0

Lorenzo Buenaventura:) Trener od przygotowania fizycznego

0

Można było to spokojnie wygrać, tylko zabrakło skuteczności... Ale bramkowy remis, to dobry rezultat przed rewanżem na Camp Nou.

PS. Podwójna ruleta Puyola wymiata!;D :D

0

Dobra decyzja dla obu stron. I dla Barcy i dla Hleba.

0

Też liczyłem na Thiago w podstawie:(

0

Spokojnie, mamy zdolna młodzież:) Dadzą radę. Poza tym nie są to jakieś poważne i długie kontuzje. Wrócą zapewne szybciej niż jest to przewidywane.

0

Może chodzi o przebudowę Camp Nou? Zadaszenie czy coś w tym rodzaju...?

0

kiedy będą multimedia i cały mecz do pobrania?

0

Spokojnie, Alexis jeszcze pokaże:) Troche mu nie wychodzi dziś ale bez przesady żeby odrazu wieszać na nim psy... Dopiero wrócił po kontuzji...

0

60 baniek? oszaleli?

0

Pinto jest całkiem niezły. Dużą jego zaletą jest też ten jego humor i wprowadzanie pozytywnej atmosfery w szatni, jednak ja widziałbym na jego miejscu jakiegoś młodego bramkarza. Kogoś, kto w przyszłości zastąpi Victora. Byłoby to z pożytkiem dla klubu.

0

Cieszy to, że dwa nowe nabytki (Alexis i Cesc) w takich meczach strzelają:)
Visca el Barca

0

Cudownie!:) Tylko Barca:)
VeB

0

Cuenca na treningu pierwszej drużyny. Polecam:)

0

Alexis!!!

0

Lepiej żeby został. Jak on ma się zaadaptować do naszego stylu gry, jeśli będzie tak migrował między Barca-PSV?

0

Messiasz!!!!!

0

Dani atomowe udzerzenie!!!:):)
VeB

0

Cuenca!!!!!

0

mam nadzieje, że wejdzie dziś Deulofeu. Chociaż na ostatnie parenaście minut.

PS. Bojan strzelił z Milanem

0

Oby nie była to powtórka z rozrywki - (Keirrison )

0

Fajnie, że są 3 punkty ale gra wyglądała po prostu tragicznie...

0

Co do statystyk dotyczących tego meczu, warto dodać, że Barca wymieniła (uwaga!) aż 981 podań, przy 313 Villarealu. Wydaje mi się, że to jak do tej pory rekord lecz pewności nie mam.

Visca el Braca

0

0

Mała poprawka. Andreu chyba ma 21 lat:)

0

Trochę dystansu ludzie... Niektórzy się tak wzburzają jakby autor newsa obraził im matkę. Wyluzujcie:)

0

Tak poza tematem, to orientuje się ktoś jak wygląda sytuacja z A.Hlebem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?