0

Na Cam Nou ich rozjedziemy:) Co jak co ale u siebie gramy świetnie i wychodzi nam wszystko. Dziś naprawdę mieliśmy strasznego pecha bo konstruowaliśmy dużo świetnych akcji tyle ze zabrakło skuteczności i szczęścia jak chociażby poprzeczka Alexisa czy słupek Pedrito...
Nie ma co się martwić. Pojedziemy ich w rewanżu:)
Visca el Barca!

0

nPremium 1HD

0

Pep niech nie demonizuje, tylko przedłuża kontrakt, bo mamy już kwiecień a tu ciągle nic w tej sprawie:)

0

Mam nadzieje, że linia pomocy będzie wyglądała zgodnie z powyższą grafiką, czyli Iniesta-Busi-Xavi.
Oby Keita nie wyszedł w podstawie (z całym szacunkiem do niego), bo musimy generować jak najwięcej sytuacji z przodu w ofensywie.
Obstawiam 3:1 VeB:)

0

Świetny artykuł. Ta seria "W ciszy stadionu", to naprawdę pomysł trafiony w samą dziesiątkę:) Oby więcej takich fajnych, mądrych tekstów.

0

Czyli Montoya najprawdopodobniej dostanie szansę od pierwszych minut. Cieszy mnie to bardzo:)
VeB!:)

0

Nie puszczą go. To świetny i przede wszystkim uniwersalny zawodnik. Może grać po obu stronach. Lepiej żeby został bo jest nam naprawdę potrzebny. Tym bardziej, że nie wiadomo co z Abidalem.

0

A pamiętacie gdy jeszcze jakiś czas temu real snuł plany odnośnie szpaleru na GD itd?:) Już dzielili skórę na niedźwiedziu, a tymczasem LaLiga wymyka im się z rąk, niczym puchar CdR z dłoń ramosa pod autobus:)

0

MrKluska
Bilbao i Atletico owszem ale myślę również że Valencia także tanio skóry nie sprzeda:) Soldado w formie... Myślę że Valencia stawi duży opór na SB.:)

0

Oj, coraz ciekawsza staje się liga:) Aż miło patrzeć. Madryt już czuje nasz oddech i jest pod sporą presją, a w takich momentach łatwo o gubienie punktów.
Jak byłoby to piękne wygrać La Liga odrabiając przewagę 10pkt.:)
Jeszcze wszystko możliwe.
Zapowiadają się emocjonujące Gran Derbi:)
Visca el Barca

0

GOOOOL!!!!!

0

Uwielbiam gościa:) Wydaje się być bardzo pozytywnie nastawioną osobą. Nawet na boisku często to widać.

0

Ludzie co wy z tym Alba? Taki transfer jeśli już, to po sezonie. A kto będzie grał teraz?

0

19cukier48
Obawiam się, że dla Muniesy to odrobinę za wcześnie na takie potyczki jak półfinał/finał LM i ogólnie mówiąc na mecze w decydującej fazie sezonu...

0

Teraz by się przydał Maxwell...

0

To chyba zostaliśmy z jednym lewym obrońcą do końca sezonu (Adriano)

Zdrowia Abi!

0

Boję się, że to może być dla niego koniec kariery... Obym nie miał racji...
Vamos Abi

0

Sorry, że pisze to pod tym tematem ale słyszeliście o Abim? Czeka go przeszczep wątroby chyba...:///

http://www.blaugrana.pl/news/9195/z_ostatniej_chwili:_abidala_czeka_przeszczep_watroby!.html

0

A ja tam się ciesze, że mamy ich obu:)
Z biegiem czasu zarówno z Tello jak i z Isaaca będziemy mieli dużo pożytku:)

0

Cieszy taka wiadomość:)
Wychowywać, a nie kupować - VeB:)

0

Podejrzewam, że raczej zagramy trójką w obronie. Choć mogę się mylić ale wynik jest bezpieczny i gramy u siebie przede wszystkim.
Ponadto liczę że Tello dostanie szansę gry. Chętnie bym zobaczył też Sergi Roberto i Jonathana.
Visce el Barca:)

0

Orientuje się ktoś jak wygląda sytuacja z Kiko Femenia? Od nowego sezonu będzie przesunięty do pierwszej drużyny, czy jak to z nim jest?

0

Szkoda byłoby gdyby odszedł, bo to wartościowy zmiennik ale z drugiej strony nie jest już najmłodszy i odchodząc zrobiłby miejsce dla kogoś młodego z Barcy B. np. Dos Santosa.
Jeśli chodzi o cenę, to myślę że 8 mln euro jest jak najbardziej realna.

0

Szkoda że nie ma Tello:(

0

Jakoś nie jestem do niego przekonany. Facet swoje lata już ma, poza tym mam wątpliwości czy w ogóle by się wpasował do Barcy pod względem charakteru... Nie widzę go u nas. Lepszym zakupem byłby Alba:)

0

A może frytki do tego?:) Nie ma opcji, Tello zostaje. Z biegiem czasu będzie grał coraz więcej i wkomponuje się w drużynę jak Busi czy Pedro. To duży talent. Przyszłość Barcy.

0

Jak dla mnie, to wkład Busiego w grę Barcy jest po prostu bezcenny. Świetny zarówno w defensywie jak i w ataku. A to co mnie u niego zachwyca, to doskonała umiejętność wyprowadzania piłki i ten spokój gdy przeciwnik go atakuje. Koleś jest dla mnie prawdziwym trzonem środka pola. Taki kompletny defensywny pomocnik. A ma dopiero 23 lata.

Dla zwolenników talentu Sergio polecam koniecznie zobaczyć:

0

Jeśli Pep naprawde odejdzie (w co wątpie), to bardzo bym chciał żeby to Tito Vilanova objął zespół. Według mnie pasowałby idealnie.
Poza tym jestem zdania, że takie jego podążanie za Guardiolą i bycie wciąż tylko asystentem, raczej nie jest szczytem marzeń. Tito mógłby zrobić krok do przodu w swojej karierze obejmując pierwszy zespół i stając się pierwszym trenerem.

0

Świetna gra Barcy. Na takie przebudzenie czekałem. Teraz iść za ciosem i oby tak dalej do końca ligi. Brawo Messi. Pełen szacun również dla Alexisa, bo walczył i biegał jak nawiedzony:) Nic nie odpuszczał:)
Visca el Barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?