0

leomesi996

Wydaje mi się że nic. Nolito chyba za darmo odszedł...

0

Na to czekałem:)

0

Skoro jesteśmy przy kontekście bramkarskim, zapowiada się konkurencja dla Valdesa i Pinto. Nowy nabytek:)

http://www.goal.com/en/news/12/spain/2011/06/03/2515710/i-will-join-barcelona-within-two-weeks-lanus-esteban-andrada

0

Keita:) 55 występów

0

atakx

Nie wiem ja z Pinto ale czytałem na fcb24, ze Bojan i Busquets są bardzo bliscy przedłużenia kontraktów do 2015. Ponoć w zasadzie brakuje już jedynie ich podpisów:)

0

Widać że "The Special Five" nie umie przegrywać.

Mourinho zamiast gadać i prowokować, niech się zajmie swoją drużyną.

0

Pierwsza opcja wg. mnie najlepsza

0

Cudowny mecz:) 5:0 Visca el Barca

0

Kaniucha1988

O 22:00 na SportKlub:)

0

Bardzo fajny artykuł:)

0

http://hqtv.com.pl/megatv/index.php?player=2

Po polsku i ale niestety trochę słaba jakość.

0

nSport kanał 60, od godziny 20:00

0

Pinto wymiata:D:D

0

mam nadzieję, że jednak zostanie u nas:)

0

I Messi 2 bramki:)

VeB

0

Fantastyczny Xavi. Jest niesamowity po prostu.

Brawo Messi i Pedro:)

Visca el Barca:)

0

Nie ma co kalkulować kto ma łatwiej. MY jesteśmy najsilniejsi i najlepsi. Udowodnimy to wygrywając z KAŻDYM:)

Visca el Barca!

0

Przypuszczałem, że Fabregas się spokojnie łapie w 50. a jednak nie:)

0

Ktoś się orientuje czy to prawda, czy tylko plota, że Eto'o domaga się jeszcze kasy od Barcy? (rzekomo 15% od transferu do Interu)

http://www.futbol.pl/artykul/63897.html

0

Czy to ma zatem jakieś konsekwencje odnośnie transferu Ibry? Czy Barca bedzie musiała cos dopłacić?

0

ja tam bym chyba jednak wolał Sergio Asenjo...

0

kapsel_ole

Eto'o zarabia 7.500.000 Ź rocznie. Podobnie jak Henry.

0

matix19

Za 15mln euro go kupiliśmy...

0

tzn. do Girondins Bordeaux:)

sorry za pomyłkę:)

0

All.Bundy

Yoann Gourcuff jest już kupiony...

AC Milan sprzedał go, za 15 mln euro, przez Girondins Bordeaux.

0

Wymarzony debiutancki sezon Pepa. Naprawde, czapki z głów:)

Mamy świetną drużynę:) Powiedziałbym nawet, że kompletną. Oby tak dalej. Jestem niesamowicie dumny z tego jak nasza Barca zaprezentowała się na przestrzeni całego sezonu.

Visca el Barca!:)

Mes que un club...:)

0

BARCAAAAA!!!!!! Iniesta jest Bogiem!!!!

Walczyliśmy do samego końca i się opłaciło:)

"Mes que un club"!

0

Nie popisał się Pinto przy drugiej bramce... Piłka leciała praktycznie w jego kierunku, tylko nieco wyżej... Powinien to bez trudu przerzucić nad poprzeczką, a się strasznie przytrzepał...

0

ewidentnie na sprzedaż... skoro przez 14 lat bycia w Barcelonie nie przekonał do siebie żadnego trenera i nie pokazał niczego szczególnego, to nie widzę dla niego miejsca w zespole...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?