Artur89
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
leomesi996
Wydaje mi się że nic. Nolito chyba za darmo odszedł...
0
Na to czekałem:)
0
Skoro jesteśmy przy kontekście bramkarskim, zapowiada się konkurencja dla Valdesa i Pinto. Nowy nabytek:)
http://www.goal.com/en/news/12/spain/2011/06/03/2515710/i-will-join-barcelona-within-two-weeks-lanus-esteban-andrada
0
krzysq69
http://www.barcafans.pl/blog/patryk,stefanski/kim,jest,melena,costa/
0
Keita:) 55 występów
0
atakx
Nie wiem ja z Pinto ale czytałem na fcb24, ze Bojan i Busquets są bardzo bliscy przedłużenia kontraktów do 2015. Ponoć w zasadzie brakuje już jedynie ich podpisów:)
0
Widać że "The Special Five" nie umie przegrywać.
Mourinho zamiast gadać i prowokować, niech się zajmie swoją drużyną.
0
Pierwsza opcja wg. mnie najlepsza
0
Cudowny mecz:) 5:0 Visca el Barca
0
Kaniucha1988
O 22:00 na SportKlub:)
0
Bardzo fajny artykuł:)
0
http://hqtv.com.pl/megatv/index.php?player=2
Po polsku i ale niestety trochę słaba jakość.
0
nSport kanał 60, od godziny 20:00
0
Pinto wymiata:D:D
0
mam nadzieję, że jednak zostanie u nas:)
0
I Messi 2 bramki:)
VeB
0
Fantastyczny Xavi. Jest niesamowity po prostu.
Brawo Messi i Pedro:)
Visca el Barca:)
0
Nie ma co kalkulować kto ma łatwiej. MY jesteśmy najsilniejsi i najlepsi. Udowodnimy to wygrywając z KAŻDYM:)
Visca el Barca!
0
Przypuszczałem, że Fabregas się spokojnie łapie w 50. a jednak nie:)
0
Ktoś się orientuje czy to prawda, czy tylko plota, że Eto'o domaga się jeszcze kasy od Barcy? (rzekomo 15% od transferu do Interu)
http://www.futbol.pl/artykul/63897.html
0
Czy to ma zatem jakieś konsekwencje odnośnie transferu Ibry? Czy Barca bedzie musiała cos dopłacić?
0
ja tam bym chyba jednak wolał Sergio Asenjo...
0
kapsel_ole
Eto'o zarabia 7.500.000 Ź rocznie. Podobnie jak Henry.
0
matix19
Za 15mln euro go kupiliśmy...
0
tzn. do Girondins Bordeaux:)
sorry za pomyłkę:)
0
All.Bundy
Yoann Gourcuff jest już kupiony...
AC Milan sprzedał go, za 15 mln euro, przez Girondins Bordeaux.
0
Wymarzony debiutancki sezon Pepa. Naprawde, czapki z głów:)
Mamy świetną drużynę:) Powiedziałbym nawet, że kompletną. Oby tak dalej. Jestem niesamowicie dumny z tego jak nasza Barca zaprezentowała się na przestrzeni całego sezonu.
Visca el Barca!:)
Mes que un club...:)
0
BARCAAAAA!!!!!! Iniesta jest Bogiem!!!!
Walczyliśmy do samego końca i się opłaciło:)
"Mes que un club"!
0
Nie popisał się Pinto przy drugiej bramce... Piłka leciała praktycznie w jego kierunku, tylko nieco wyżej... Powinien to bez trudu przerzucić nad poprzeczką, a się strasznie przytrzepał...
0
ewidentnie na sprzedaż... skoro przez 14 lat bycia w Barcelonie nie przekonał do siebie żadnego trenera i nie pokazał niczego szczególnego, to nie widzę dla niego miejsca w zespole...