0

@PatrykBarca ja oceniam fakty, wiec nie gdybam

0

@mekston a to coś mnie ominęło? Czy gdybasz? Jak narazie to Xavi nic nie wygrał, a to ze brakuje mu warsztatu na pewno nie będzie jego sprzymierzeńcem

0

Paradoksalnie martwi mnie, ze dzisiejsze zwycięstwo z atletico pamplona przypudruje xaviego, który spokojnie przezimuje mundial na fotelu lidera

0

@Azi takie masz pomysły, ze nie mogłeś przejść obojętnie obok komentarza a teraz odwracasz kota ogonem. Ah ten kwiat polskiej młodzieży.

0

@Azi ty mnie przekonaj, ze ma

0

@MESSIah16 jak dla mnie to z tej wypowiedzi aż bije podkulonym ogonem. Nie powinno być miejsca na takie teksty

0

Pytanie do miejscowych:

„Wskazujesz na najtrudniejszego rywala, na którego możesz trafić i właśnie na niego trafiasz. Ale cóż… trzeba rywalizować. Piłkarze mogą być przez to bardziej zmotywowani.”

Podaj dowolnego trenera, który wypowiedziałby się w podobny sposób co Xavi Hernandez Creus. Ja nie jestem w stanie

0

@Mroziu ja dziesięć, gerrard dwie

1

Stoch dyskwalifikacja

0

@Mroziu ok, dwie półki

4

@MESSIah16 Gerarrd to jest półka niżej od każdego z wymienionych

1

@Emhyr napisałeś „On zawsze w tych letnich dominował a potem w zimie średniawka”, wiec odniosłeś się do przeszłości co ci wypunktowałem a teraz sam sobie zaprzeczasz ze nie obchodzi cię co było kiedyś xd szkoda gadac z tobą

0

@Emhyr ale kubacki skacze chyba trochę dłużej niż tylko ostatni sezon. Sprawdz sobie jakie wcześniej miał wyniki

0

@Emhyr w zimie średniawka xd

2

@macio_944 i bardzo dobrze bo ta ich obecna siedziba na jagiellońskiej to trochę wstyd

0

@FcPortoFan1999 Milan w tym sensie ze powrót po wielu latach do fazy pucharowej

0

@FcPortoFan1999 najwięksi przegrani to barca, atletico i juve

Wygrani to Milan i benfica

2

@Rl9k1nG no to macie średnio po 3.5 na głowę, tu nie bardzo jest z czego oszczędzać

0

@Aragorn33 ehh.. zostawię cię biedaku z takim odczuciem :)

0

@Aragorn33 gdzie ty brniesz gościu. Ja doskonale wiem z czego wynika odpadniecie z ligi mistrzów i ze jest to kwestia poziomu drużyny.
Ale wstawiles tutaj jakieś statystyki tak jakby było się czym chwalić. Z tego rotowania nic dobrego nie wynikło na ten moment i taka jest prawda

0

@Aragorn33 doskonale zrozumiałem. Porównujesz liczbę piłkarzy którzy rozegrali ponad 1000 minut. Podałeś statystykę, z która się zgadzam bo to jest czarno na białym i nie ma co dyskutować. I zadałem pytanie - co z tego? Jak dla mnie w Barcelonie mogłoby grać tylko 11 piłkarzy, byleby się wyniki zgadzały

0

@Aragorn33 no fajnie, a efekty są takie Że to my wylecielismy z ligi mistrzów a nie oni. Nie ma co wróżyć z fusów

0

Ej ale wygraliśmy z biłbao 4-0!!!

1

Bayern daje dziś lekcje gry

1

Jak myślicie, nasz ‚pan trener’ wytrzyma do końca sezonu? Daje mu 5% szans z wzoru hajty

0

@Pawel13sz #xaviout

2

Wstyd jak sto pięćdziesiąt. Gdyby Xavi nie nazywał się Xavi to już dawno by wyleciał, jak widać Barcelona ma jakiś dziwny sentyment nie tylko do piłkarzy, których już nie powinno być w drużynie

1

@budel17 potwierdzam, mbappe 79 goli w sezonie

0

@AnnaMarianna a ty jakieś ankiety płatne robisz? Bo co chwila widzę tego typu pytania o głupotki, nieadekwatne nawet do badań w pracy licencjackiej. No offense, ciekaw jestem

3

@betonito bredzisz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?