Atencjuszek
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2022
Warszawa
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
https://ibb.co/GCSh2H0
dyskusja o stopach sprzed paru dni.
kolega @tbas nie myślałeś o pracy w RPP? :D
1
@mientusek1407 tak, ale to ile CR i Messi wtedy strzelali goli to jest błąd w Matriksie, Leo 50, CR 46 w sezonie 11/12.. a to sama liga! przeciez przed ich erą jak Sheva, Henry albo RvN walnęli po 30 goli w sezonie to byli największymi kozakami
4
@mientusek1407 zgadzam sie, ze Lewy wali Karima na łeb i z tym nie ma dyskusji, ale będąc precyzyjnym to rezyser nie jest tylko jednym z wielu napastników w historii realu. Jest drugim najlepszym strzelcem w historii który wygrał 5 LM. Oddajmy cesarzowi co cesarskie :D
0
@Survier nie, ale na przyklad rodzice ktorzy pracowali przez wakacje zdalnie od wrzesnia musza podwozic dzieci do szkoly. ale o tym nie pomyslales :)
1
powiem wam, ze w Warszawie od razu widac, ze wakacje sie skonczyly :D trasa do pracy +20 minut i korki w centrum na każdym rogu. Taki urok :)
0
@lucca87 francuzi wczoraj zagrali dreszczowiec z japonią, ale nie mam wątpliwości, że są teraz najlepsi i będą w finale. co do naszej strony, to uważam, że przejdziemy zarówno stany jak i brazylie, a w finale może zdarzyć się już wszystko
0
@Funfan zdecydowanie Warszawa
0
@Sulimo bez kitu, ile można drążyć temat. Jeszcze chwila i mi cały Lotr obrzydnie
0
@wawrzyn1 niestety nie jest
0
@FCB_dimiC jako product owner
0
@bartekvisca w moim otoczeniu zdarzają się już wyższe, wiec chyba można je nazwać standardem
1
@AV0CAD0 łatwo powiedzieć gorzej zrobic. Nie jara mnie ta perspektywa zupełnie, całe życie żyje na śródmieściu Warszawy, wszystko co potrzebuje mam pod ręka i chce żeby tak zostało. Niestety nie ma nic za darmo i będę musiał za to zapłacić krwawicą :D
1
@hank_moody może kolega miał na myśli srodziemie
0
@ROBSSSON około 45-50 metrów
3
GUS podał wstępne dane - CPI na poziomie 16.1% rok do roku.
Chciałem kupić mieszkanie (Warszawa), przy obecnych stopach kredyt na 800k na 30 lat to rata na pozimie 6000 PLN xd jak podniosą stopy (a podniosą) to będzie 6500.
Jak żyć w tym kraju xd
0
@lucca87 ale wiesz, ze nie o to chodzi prawda? Prawda? :)
Jak wyniesiesz z domu ręcznie rzeźbioną dziewiętnastowieczną komodę z kryształowymi szybami i na jej miejsce wstawisz tekturę z ikei to dokonasz właśnie przemeblowania w mieszkaniu
5
@Lionel_Messi10 totalnie nie rozumiem tego transferu, za góra półtora roku wyląduje w watford albo innym soton
3
Vitinhha, Renato Sanches, Fabian Ruiz i Carlos Soler - ładne przemeblowanie w pomocy zrobiło PSG
FFP? A na co to komu? A komu to potrzebne?
3
@JohnA moim zdaniem agent podpisał bez wiedzy figo a później na niego naciskali z transferem bo mieli ciepło w majtach mając w perspektywie 30 milionów kary do zapłaty. Wydaje się to dość logiczne
3
Jestem świeżo po obejrzeniu netfliksowego dokumentu o transferze figo.
Mam dwa wnioski, dosyć rozbieżne. Po pierwsze, Perez to pieprzony szef, biorąc pod uwagę jak to rozegrał i się zabezpieczył. Po drugie karma do niego wróciła jak embapej się na niego wypiął, to już bardziej przyjemne spostrzeżenie
0
@eckov to zobaczysz jakie głosy będą dziś jak nie strzeli :)
0
oby dzis Lewandinio ukłuł, potrzeba mu tych trafień
1
@cris2706 ze wszystkim się zgadzam, ale modric nie jest hypowany przez wiek, on po prostu gra zajebiscie jak na 37 lat :D
1
@Comentateiro w życiu bym nie założył różowej koszuli, ale nie ze wstydu tylko dlatego, ze totalnie mi się ten kolor nie podoba, jest badziewny :D
0
kto dziś na Ł3?
1
@Emhyr ktoś tu rano pisał, że casemiro będzie 5 najdroższym śpd w historii. jak dla mnie za 30 letniego brazola który nigdy nie był medialną gwiazdą a raczej wyrobnikiem to jest sprawiedliwa kasa. to samo się tyczy frenkiego, obecnie jakością piłkarską odstaje od grubego, ale ze względu na wiek 70 baniek to też byłyby odpowiednie pieniądze
9
@Emhyr oczywiście, że określenie masterclass to gruba przesada, bo tak jak piszesz to utd jest zdesperowane i sypią kasą. jedyna 'zasługa' pereza jaka tu widzę to fakt, że po rozważeniu za i przeciw puści grubaska za worek hajsu, tak samo jak zrobił to wcześniej z ronaldo i varanem którzy też chcieli odejść
0
@sonek dzięki takim jak ty ja zarabiam, nie robicie mi konkurencji xd
1
@VeB10Ronnie widziałeś Ty te spadki? Od rana jestem do tyłu prawie 10k PLN na całym portfelu. oczywiście hołduje zasadzie cierpliwości na tym rynku, ale nie ukrywam że robi mi się gorąco jakie widzę takie dropnięcia.
ciekaw jestem czy to korekta po lipcu który był miesiącem wzrostów czy jednak lecimy do dołka gdzie btc spadnie ponizej 15k.
co jescze dziwniejsze, po ostatnim odczycie CPI w USA dolar spadłdo 4,54, a teraz jest już 4,70. rynki są oczywiście powiązane więc to też może mieć wpływ
0
@Ali094 bo to jest primo ultimo :D