Atencjuszek
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2022
Warszawa
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FC1899Barca byłem w nyc dwa razy i to co się tam dzieje to naprawdę przeciętny Europejczyk może się za głowę złapać. System metra to u nich podziemne miasto, taki podziemny nyc gdzie mieszkają ludzie, panują zasady i zwyczaje
0
@agaFCB pedri
2
Gratulacje dla Karima. Od gościa który strzelił 5 goli w sezonie 17/18 do złotej piłki. Niesamowita jest ta gra i za to ją kochamy!
7
Nie no kur, wiadomo ze puta madrid ale city najlepszym klubem? O co tu chodzi? Przeciez dostali w łeb w półfinale właśnie z realem. Pijani tam?
3
Xavi + Iniesta -> Pedri + Gavi
Czy tylko ja myśle, ze równowaga w przyrodzie musi być zachowana? Dwójka wspaniałych hiszpańskich pomocników zostaje zastąpiona dwójką hiszpańskich pomocników, jeszcze nie wspaniałych, ale co stoi na przeszkodzie? Niesamowita historia
1
@mateusz1989VeB nie było, ktoś już tutaj pisał, że w sytuacjach mocno stykowych należy promować ofensywną grę. nigdy nie będzie dokładności co do centymetra
0
@Sulimo tylko na kilkanaście?
1
Barcelona przegapiła czas na odejścia amigosów. Ten proces powinien się zacząć już kilka lat temu i dziś mielibyśmy nowy skład po transformacji. Niestety, nie każdy piłkarz w wieku 33-34 lat będzie trzymał poziom, a dodatkowym obciążeniem w przypadku Barcelony jest degrengolada klubu w ostatnich latach. Z kim przystajesz takim się stajesz. Europejskie wpierdziele tez nie budują mentalu i nie powodują, ze takim sytym kotom będzie się chciało.
1
@GeneralXavi więcej? Za 33 letniego wypalonego bocznego obrońcę? Bądźmy poważni, jakby ktoś dał 10 milionów to maks
0
@lucca87 skończ już z tą benzyną, wszyscy wiedza ze cię na nią stać. Nie musisz o tym pisać co chwile. Nie dość ze zawistny to jeszcze hipokryta. Idealne połączenie
Żegnam
0
@lucca87 gratuluje i bardzo się ciesze! widzę, że dodałeś zegarki oprócz benzyny, podziwiam stan majątkowy :D
dziękuje za rade, ale że jest totalnie nietrafiona to nie skorzystam :)
0
@lucca87 a ja nie lubię zazdrośników, co nie potrafią przeżyć dyskusji bez wytykania innym palcami.
ja tobie życzę jak najlepiej, zarabiaj, kupuj i nie oszczędzaj na niczym. może wtedy będziesz miał mniej czasu na udzielanie rad w internecie i dogryzanie innym
0
@lucca87 @lucca87 bardzo się cieszę, że dzięki mnie się uśmiechnąłeś, śmiech to zdrowie. właśnie widzę jak bardzo masz to w nosie, wcale nie napisałeś dwóch komentarzy na ten temat. teraz ja się uśmiechnąłem
a z tą klasą.. - właśnie pokazałeś jak wielką masz klase wyśmiewając moje posty. klasa zachowanie!
na przyszłość radzę mniej plucia jadem w internecie, jak skorzystasz z tej rady to wyjdzie ci na zdrowie jak ze śmiechem. i proponuje dodać mnie do ignorowanych, żebyś czasem nie pękł ze śmiechu
2
@lucca87 jakbyś umiał czytać to wychwyciłbyś metaforę z Solarisem i mniejszym mieszkaniem. Założeniem mojego posta nie było uzewnętrznienie przymusu zmiany komfortu życia na gorszy, tylko wyrazenie zdania na temat obecnej sytuacji ekonomicznej i jej skutków, które bezpośrednio odczuwam.
A zastosowanie hiperboli w postaci 100 tysięcy czy ceny masła miało na celu zobrazowanie tego na przykładzie. Następnym razem będę bardziej dokładny, żebyś nie wyciągał błędnych wniosków
Edit: widzę kolega typowy Polak, nie można w tym kraju mieć zegarka bo zaraz cię dojada :) więcej luzu proponuje bo ciężko będziesz miał w życiu
3
@lucca87 nie rozumiem twojego myślenia. nawet jakbym zarabiał 100 tysięcy miesięcznie a masło by kosztowało 15 zł to też będzie mnie to boleć. to kwestia tego jakie masz podejście do pieniędzy, a nie że jak zarabaisz dużo to powinienieś mieć w dupie co ile kosztuje - z takim podejściem daleko nie zajedziesz albo wiecznie będziesz się dziwił że "jak to możliwe że tyle wydałem, przecież tak dużo zarabiam"
0
@Maciej_T w dolarach
@mateushh nie chce podawać konkretnej kwoty, ale top 10% wg wynagrodzenia.pl
1
@MesQueUnClub_87 dlatego oszczędzam umiejętnie :)
5
@Rl9k1nG rzecz nie w tym czy mnie stać, ale w tym, że szanuje pieniądz. jak płaciłem 1000 miesięcznie za paliwo, to nie chce teraz płacić 1500 bo szkoda mi tej kasy zwyczajnie
3
@bartekvisca nawet nie chce się nad tym zastanawiać... ja się cieszę, że jako taką autorefleksje mam i najpierw "pomyśle zanim wydam"
5
powiem tak.. całkiem dobrze zarabiam i zawsze miałem wypitolone w ceny czy to benzyny czy energii, nie był to dla mnie problem i jakieś duże obciążenie dla portfela...
Ale jak tak sobie wszystko przeliczyłem, to wyczuwam w niedługim czasie przesiadke do solarisa i zmianę mieszkania na mniejsze.. Masakra co się znowu dzieje, coraz więcej ludzi dostaje po dupie. Tylko patrzeć a za pare lat będzie tutaj takie rozwarstwienie społeczne, że zostaną tylko biedni i bogaci, a klasa średnia pozostanie wspomnieniem..
3
@Krystian_mix aha czyli chcesz żeby kobieta się zamknęła. Powodzenia
1
Obejrzałem wczoraj najnowszy standup Mateusza Sochy. Poza kilkoma momentami, masakryczny bezbek.. albo już jestem na to za stary albo socha mocno spuścił z tonu, nie ma porównania z tym co pokazywał kiedyś
1
@Firestone tak podejrzewałem, ale myslalem raczej ze brak licencji dotyczy całej ligi (patrz brak obrandowania ligi angielskiej), a nie pojedynczych zespołów. Poza tym słynnym casem z juve (zebre)
0
Ktoś wie czemu osasuna się w FM nazywa atletico pamplona? Brak licencji? To samo betis - Real hispalis
1
@MESSIah16 teza aktualna od 8 lat, bo w Bayernie tez strzelał, a to również top 5 klubów w historii :)
0
@Uukasz_93 wchodź od razu na finasteryd
1
@BulaKG siebie warci jesteście z tymi przepychankami
1
@lucca87 ja mam problem z bransoletą w zegarku Omega (sic!) nie mogę odpowiedno wypośrodkować ogniw, jak zdejme o jedno za duzo to jest za ciasno, jak zaloze znow to odrobine za luzno
2
@zadafcb dobry horror czuje
7
dziękuje ziomkowi, który jakiś czas temu dał insight, że fm22 jest dostępny za free w epic games store na amazon.
Dawno już nie zbierałem tyle opiertolu od dziewczyny za siedzenie przed kompem po nocach :D ale to wciąga! genialna gra