2

z tym Casemiro to ciekawa sprawa, pomijając jego szpetny ryj to uważam, że nie będzie to wcale wielka tragedia dla rm. po pierwsze zarobią na nim dobre pieniądze a gość ma już 30 na karku - nie przypominam sobie brazylijskiego pomocnika, który grałby dobrze po 30 (ale może pamięć mnie zawodzi)
po drugie mają dwóch młodych francuzów i alabe który od biedy zagra na śpd
po trzecie to ostatnia okazja żeby wyciągnać za niego większe pieniądze

0

@Emhyr Kolego, to co twoim zdaniem jest wyznacznikiem bycia dobrym trenerem?
Bo nie wiem jak to się ma do poniższego:
Anglia - półfinał MS 2018 i finał euro 2020
Francja - finał euro 2016 i mistrzostwo świata 2018
Portugalia - mistrzostwo Europy 2016 i wygrana liga narodów

Strach pomyśleć jakie wyniki maja świetni trenerzy skoro takie jak powyżej robią ci tragiczni!

0

@Emhyr no a jak w Katarze tez ominą ich wszystkie najlepsze drużyny i dojdą do finału to co wtedy? :D wszyscy się przekonamy w grudniu!

1

@Emhyr a to takie gadanie dla gadania czy spałeś ostatnie 4 lata jak robili półfinał mundialu i finał euro?

Imo, ostatnio są blisko, maja dotarty skład, trener zna ich na wylot, maja doświadczenie z dużych turniejów a to jest materiał na świetny wynik

1

@Emhyr ni chuka moim zdaniem, brakuje tej drużynie tego pierwiastka. Ze wzoru hajty dałbym im 20% na dojście do finału. Imo Argentyna lub Anglia to biorą

1

@VeB10Ronnie poranna prasówka :D
ja od zawsze gram na binance (siła przyzwyczajenia) wiec do niektorych altów nie mam dostępu, niemniej ciekawe spostrzezenia odnosci Swft coina

4

@draxidox ale akurat z Warszafki jest tam w pisdu daleko, wiec w czym problem? :D tysiące ludzi lata samolotem po polsce nawet na krószych dystansach

1

@norbi77 do tego Bergkamp i w pogotowiu venegoor of Hesselink!

0

@Uukasz_93 super sprawa, pytanie tylko ile z tego carlitosa zostało :) ale sentyment do chłopaka mam i będę trzymał kciuki!

0

@Deviler od razu lepiej!

0

@Deviler a co kolega taki spięty, zapomniał jak pisał stojąc w kolejce do bankomatu o pięciuset złotowych banknotach? :D

0

@Deviler możemy się zmierzyć, wyjdziesz do walki?

0

@FC1899Barca mogą namieszać ale półfinał to chyba maks na co ich stać

0

Już nigdy nie zawalczę na żadnej gali freak fight w Polsce, chyba ze będzie to oferta z fame, high league, gromdy albo mma vip

2

@VeB10Ronnie nie wiedzialem, w moich kregach sporo sie o tym mówiło, były też nawiązania do MLM, nastroje były takie, że wiedzieliśmy że to ebnie, ale wiedzieliśmy też ze zanim to sie stanie to najpierw da zarobic. mozna powiedziec ze mielismy szczescie

2

@VeB10Ronnie

to kolego jakby ci sie chciało prowadzić ramblowy newsletter prosze o oznaczenie, w zamian odwdziecze sie tym samym :)

1

@Kurkmen

szczerze to ciężka sprawa, nie widze w niedalekiej przyszłości jakiś trendów które mogłyby spowodować odbicia na istniejących lub nowych altach. ja raczej będę grał bezpiecznie, btc, eth i to co znane solana (dalej wierze), matic i wspomnniany przez kolege wyzej rose

@VeB10Ronnie odpowiadam po części w tym komentarzu. lune kupowalem w okolicach początku 2021

0

@VeB10Ronnie

gratki, ja siedze zapakowany w ETH (kupilem po 900) i trzymam stable na ponowne wejście. z ostatnich wojaży to jestem chyba jednym z nielicznych co sprzedali lune po 90$ i wysoko się zkeszowałem (x30)

0

czy ktoś tu się interesuje krypto? jestem ciekaw waszego zdania jakie nastroje, będzie pompa na jesieni czy to chwilowe wahania związane z mergem ETH i tym samym oddziaływanie na btc i pozostałe alty? zastanawiam sie kiedy się zapakować po same kullen

0

@TheNekro94 sądzę, że na widok jej brwi to fan realu nie tyle co by się nawrócił a nawet przekręcił :D

0

Ale junajted jest rzadkie, upadek tego klubu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?