Ayato2k
Dołączył/a: sierpień 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
No i psycha is sitting już na całego XDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No tak ewidentnie "nie ma miejsca dla Williamsa" skoro Raphinha częściej gra bliżej środka, a na posypanie się Olmo jest duża szansa. Dodatkowo nie mamy ani jednego zmiennika na poziomie wśród napadziorów. Co za brednie XD
0
@Technik nie no to fakt, że ŚO nie mogą zagrać na tym samym poziomie całego sezonu i przynajmniej jeden porządny zmiennik jest potrzebny to oczywiste. Myślałem, że chodzi ci konkretnie o ten mecz
1
Skoro Pedri wyglądał słabiej w ostatnich meczach grając wyżej, a De Jong wygląda słabo niżej to może by ich ustawić tak jak dzisiaj i sprawdzić na więcej meczów
1
Frenkie co dziś ucisza XD
1
No i wystarczyło torresa zmienić
0
@Technik No to wiem ale chodzi o to, że w przypadku tego meczu mamy do czynienia z nieskutecznymi napastnikami
0
@Technik A co to zmieni przy nieskutecznym napadzie?
0
Flick nie mógłby po prostu dać zagrać meczu Pau Victorowi, to by było za proste. Za te tragiczne mecze w ostatnim czasie będą grać w 10, a że 10 nie można wystawić to damy Ferrana na napad
2
Wspaniały występ naszego napadziora XD
2
Dłużej się mógł Olmo zastanawiać w sytuacji 3v1
0
@greedo nie no a ci znowu o tym de jongu XD przecież względem Gaviego to nie była zmiana na minus
1
Szkoda, że były kontrowersje, bo zamiast się skupić na tym jak zaczęliśmy grać to znowu będzie gadanie o karnych. Widzę też, że wracamy do sytuacji sprzed roku, gdzie dosłownie każdy zaczyna wyglądać gorzej, nawet okres podobny. Tylko różnica taka, że wtedy nam grajkowie zaczęli wypadać, a teraz wracają.
0
Jak roztrwonić przewagę w trzy kolejki Barca uczy i.... no właśnie nawet nie bawi
0
Schodzą Gavi i Fermin, wchodzą De Jong i Ferran i od razu strzelamy. Fakty nie możecie się z nimi kłócić
2
To co? Też myślicie, że liga mistrzów straciła już na wartości i ogólnie to nie ma żadnego znaczenia odkąd Chelsea została oszukana w 2009? Czy może poczekamy z takim stwierdzeniem jak Real odpadnie z lm?
2
No czyli widzę, że lecimy klasyczkiem. To nie tak, że to kolejny mecz w którym każdy ze środka nie wygląda dobrze i w takiej sytuacji przecież normą jest uczepienie się jednego piłkarza, a Panie gdy jest to jeszcze nielubiany przez wielu kibiców i wypychany od ponad roku FDJ to lecimy z kolejnym artykułem. Co z tego, że zagrał 15 min, a środek wyglądał maksymalnie przeciętnie od początku meczu. Ale co Kounde poodbijał sobie piłkę w polu karnym to jego, co Martin powinien wylecieć z czerwoną to ładnie mu się upiekło, co Casado sobie odpocznie w kolejnym meczu za faul głupszy niż ten Araujo w LM to też jego. To, że nie angażuje się w obronie to nie jest nic nowego i należy się go o to czepiać ale nie uważam, żeby był potrzebny o tym piąty artykuł, a na pewno nie gdy bardziej zawali inni.
0
@Hindus No tak, a De Jong i Fermin na ławce. To co ja ci poradze, że go tam ustawił, wyglądał słabo kolejny mecz i to jest fakt. Mam wrażenie, że Flickowi odwaliło od nadmiaru piłkarzy w środku. Przecież najprościej było by ustawić Gaviego głębiej na lewej stronie tak jak za Xaviego, skoro i tak nie mamy lewoskrzydłowego, a ten kombinuje żeby wepchnąć Pedriego, Olmo, Gaviego i Casado w środek
1
Ch*j wielki w tego De Jonga, nie dał nic na plus ale prawda jest taka, że ten środek już od początku fatalnie funkcjonował. Widział ktoś Pedriego w tym meczu? Gavi przeciętnie choć tu jakiś margines, bo po kontuzji. Fermin to podobnie jak De Jong żart od kąd wrócił. Czerwoną to już Martin powinien obejrzeć na zakończenie pierwszej połowy. Potem Casado z czerwoną, Kounde z głową już po meczu w 80min. Najpierw odpuszcza piłkarza, bo piłka wyszła (sądzę, że jakby nas orżneli na gola to nawet nikt by nie był przesadnie zaskoczony), a potem bawi się odbijając sobie w powietrzu w polu karnym.
0
@Goralkov Casado owszem czerwona, ale jaki niby miał wpływ 50% przy tym, że Kounde uwali sobie we łbie odwalać coś takiego w polu karnym 1na1?
5
Ile to minęło od zejścia Casado?
0
Pedri kolejne piękne podanie
2
Dziś każdy słabo, jedynie Casado klasycznie trzyma poziom
2
O kurde a jednak
3
Hahaha to gdzie ten spalony? Bo pokazali klatkę gdzie ostatnia była noga obrońcy
1
Nawet realizator ma dość De Jonga
0
Oj fatalny jest to okres Realu, jak mi przykro ;(
0
Przecież ten Leao to 1:1 kazus Dembele
2
Pena co tryb rekina odpalił