1

O matko no tak jeszcze druga połowa...

1

Podejście Xavie z tym odejściem w czerwcu to takie "No to możecie nas nie oglądać przez 5 miesięcy, tu się nic nie wydarzy"

0

@BulaKG Nie bo z naszymi zdolnościami biznesowymi kupimy kogoś gorszego za 120 mln

0

To co Xavi do czerwca z myślą "wy mnie nie krytykujcie, bo ja odchodzę", fajne te mecze będą...

3

Wyciekły rozmowy z obiadu u Lewego: "To ja postoję, coś tam łapami pomacham, poudaję, że idę do dośrodkowań, czasem upadnę od dotknięcia w plecy, a wy sobie grajcie"

0

@PaPo spokojnie wejdzie w 80 min na skrzydło xDD

0

@DragonxNF Ja tam się nie dziwię

0

ciekawi mnie czy Xavi, Pena czy Lewy będą mieli tyle odwagi co Yamal żeby przeprosić za ten mecz

0

@masa11 i po co spoilerujesz xD

0

@Faro No nie licząc "asysty" Lewego to już zrobił więcej xD

1

Niemożliwe Roque na napastniku jak Xavi na to wpadł

0

To co dla odmiany Roque w środek pola?

0

@avanes nie nie poczekamy przecież 9-ka zaliczyła "asystę", co prawda zabija się o własne nogi ale poczekamy ze zmianą xD

3

Xavi classic karteczka

0

@Isso89 to powinna być formalność od początku meczu...

0

67 i on dalej tego Lewandowskiego będzie trzymał...

8

"Podanie Lewego" XD

0

Spokojnie panowie jesteśmy w budowie i jeszcze walczymy o 2 trofea xDD

1

Czy Lewandowski grał w tej pierwszej połowie, bo niby widzę, że w składzie został wystawiony ale nie kojarzę żeby był na boisku

3

No skoro kilka kolejek temu nie uznano bramki Felixa bo Ferran absorbował uwagę bramkarza wyskakując do piłki do której nie mógł doskoczyć to teraz mamy przynajmniej konsekwencje

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wow super znowu Lewy w podstawowym ze słabym rywalem, kto by pomyślał. Aż chce się oglądać xD

2

Brawo Roberto, dajesz awans, co prawda nie nam ale zawsze coś...

1

@Guess No tak, jeżeli Xavi będzie go cały czas wpuszczał dając mu poczucie niezastąpienia (tak swoją drogą to samo tyczy się Lewego) na pewno się nie poprawi. Lekkie poczucie rywalizacji musi być.

44

To trochę przykre, że słysząc o kontuzji słabo grającego Balde gdzieś z tyłu głowy cieszę się, że zejdzie z boiska i zastąpi go Fort. Szkoda, że to jedyny sposób żeby Xavi wprowadził ewidentnie lepiej grających zawodników.

4

Chciałbym wiedzieć w jakim celu w takim meczu z trzecioligowcem wchodzi ten nieszczęsny Lewandowski. Jeszcze komentatorzy: "Widać, że wejście Lewandowskiego odmieniło grę" XD. Nie muszę chyba mówić, że po raz kolejny mecz ogrywany z zamysłem "Idźcie i grajcie, może wygramy". Marazm, nuda, coraz częstszy brak chęci do oglądania i zero rozwoju taktycznego czy wyuczonych schematów. Gdyby chociaż można było pooglądać w takim meczu co potrafi ten młodziutki Roque, ale lepiej wpuścić Lewandowskiego. Jaki jest cel jego wejścia skoro chwilę później Xavi wpuszcza Roque każąc mu grać na skrzydle. Tak swoją drogą, jak się nie mylę, 3 raz na innej pozycji. Żart! Oczekiwania na dymisje ciąg dalszy, bo o poprawie to nawet marzyć już nie warto.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?