1

Tak sprzedajcie Lewego, wypożyczcie Roque jednocześnie psując sobie stosunki z nim i jego agentem, o Guiu to już mało kto pamięta, a na napadzie będzie grał mój ojciec za Spotify premium i kratę browarów po meczu. Chociaż nie wiem czy to nie za duże warunki jak na budżet klubu.

1

Teraz weźmy na tapet pogłoski o transferach Nico, wypożyczeniu Xaviego Simonsa czy myśli o innych młodych zawodnikach. Gdzie są jakiekolwiek argumenty Barcy, żeby któryś z nich przyszedł skoro widzą przykłady takiego Roque czy regres innych młodych zawodników, którzy zostali rozwinięci w La Masii i Xavi dostał pół-gotowych zawodników, których w żaden sposób nie rozwinął. Żaden zdrowo myślący młody talent nie myślałby o Barcy w kontekście dalszego rozwoju, przynajmniej nie w obecnym momencie.

0

@Emhyr "Nie no przecież zostanie Xaviego to świetna informacja, jedyne czego nam trzeba to lepszych transferów jak Nico, Xavi Simons, Kimmich, Wirtz czy Kwara to na pewno coś zmieni...." Ciekawi mnie co jeszcze wymyślą zwolennicy wfisty na stanowisku trenera Barcy. Koemana to on już dawno przebił pod względem tych absurdów które wypowiada

2

Szczerze nie mam pojęcia czemu wy się tak podniecacie. Pamiętacie, że Valencia grała w 10 a do tego momentu to średnio to wyglądało, czy hat-trick Polaka przyćmił wam pogląd na mecz?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Xavi mówi, że odchodzi Barca gra dobrze przez ponad 2 miesiące.
Mówi, że zostaje i pierwszy mecz takie coś.
Wniosek sam się narzuca.

0

Wracamy do sedna - tragiczna gra obronna. To można jednak tego Xaviego łaskawie wywalić

0

Na Ligę już szans nie ma, a Lewy dalej w pierwszym i jeszcze ten Cancelo pewnie za świetny występ. Dlatego wolę żeby już nawet ten Marquez przejął Barce. Jak mam oglądać niepewną grę bez pomysłu, wolałbym juz pooglądać Roque i może Forta. Ale po co?

3

No dla nich to lepsza informacja niż przyjście Mbappe.

1

Będą rywalizować o wygodniejsze krzesło? Niech poproszą Yamala może im coś wystruga. Póki co wszystko wskazje na to, że Roque zobaczymy regularnie po 2025 jak wfista i Laporta utwierdzą się w przekonaniu, że Xavinieta nie ma sensu, bo przecież potrzebny jest jeszcze ten rok złudzeń.

0

No to jak rozumiem Roque sobie pooglądam w drugiej połowie 2025

1

Araujo, Cancelo i na dobitkę Lewy strzelający w obrońcę bo po co podać na lewo do Felixa, czego chcieć więcej...

3

Rozumiem, że skoro nawet po kadrze mamy Lewego w wyjściowym to Roque zacznie się ogrywać w następnym sezonie

0

tragedia szklanka się potłukła zanim dobrze wrócił, sztab medyczny też do wymiany

0

oho szklanka się potłukła zanim dobrze wrócił

1

o Xavi żółta to do bingo brakuje tylko straconych bramek i przegranej

0

No to zobaczymy jak Barcelona będzie wyglądać bez wypychanego Frenkiego, czy rzeczywiście przeciwnicy mają argumenty, żeby został sprzedany czy po prostu powielają w ciemno zdanie innych bo można zarobić

2

Nie no przecież jak Lewy grał słabo to go Xavi kisił na siłę, teraz jak gra dobrze to znowu trzymany żeby sobie coś strzelił w meczu na słabiaka. Po co ogrywać w takim meczu Guiu czy Roque na napadzie, damy Roque na skrzydełko co by kibice nie płakali... Chore upodobanie trenera

0

@icon3520 jak to czemu bo Xavi ma jakieś upodobanie do Lewego, grał słabo to trzymał go na siłę na boisku, teraz zaczął grać dobrze to jest trzymany żeby sobie statystyki podbić w meczu na tak słabą drużynę. Przecież po co dać się w takim meczu ogrywać młodym...

8

Znowu mydlenie oczu głupich kibiców gwiazdeczką. Może poczekajmy na nowego trenera, stwórzmy konkretny system i wtedy będziemy myśleć kto będzie do takiego systemu pasował. Znowu przyjdzie gwiazda, zostanie wrzucony na boisko bez planu i potem zdziwienie, że nie działa i sprzedaż za kilka marnych milionów.

0

Spokojnie ter Stegen stwierdził po prostu, że skoro jest 1:0 to trzeba dodać emocji co by kibice sie nie nudzili, bo oczywiście skoro wynik na + to teraz będziemy grać "defensywą"

6

Sprzedawać czym prędzej i dorzucić Roberto w gratisie

0

Pena jak zwykle nie wie co robic

0

klasyczny hiszpański sędzia xD

0

1

Spokojnie panowie w następnym i tak Lewy w wyjściowym...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

teraz chciałbym wysłuchać jaki jest dalszy sens piłowania tej kłody na napadzie

1

No ta Robert się czaił, on sie czai cały mecz

0

jakies jeszcze argumenty za Lewandowskim?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?