0

Ja bym zostawil Inter jest slaby Napoli powinno wygrac spokojnie

3

Dembele zaczol grac lepiej bo czuje oddech Neymara na plecach wracajacego z PSG

2

Nikomu nie zycze ale jak wdze tego casemiro i te jego ciagle sie kladzenie, to zeby ktos mu polamal kulasy.

8

Atletico wygrywalo sporo meczy po 1:0 i dzis pokonalismy ich tak samo 1:0 to niech poczuja sie jak inne druzyny

0

Jeszcze niemam to chyba nie narazie

1

Oby z Las Palmas Messi strzelil dwie brameczki i bedzie dobrze.

1

Atletico bajeczne sa.

0

Najleprze to sedziowanie na poziomie
Najgorszet to brak kartki zoltej dla Suareza

0

Nie musi sie wykartkowac,niech Valverde go nie powoluje z Las Palmas lepiej i po klopocie.

45

Sedzia dzis bardzo fajnie sedziowal,nie mozna miec zastrzezen.bardzo przyzwoicie jak na La Lige.

1

Suarez jutro powinien sie wykartkowac i odpocznie z Las Palmas, aby byc gotowym na Atletico Madryt.

0

Iniesta cos slabo wygkada.

1

Betis swoja gra podarowal 3 gole Realowi ,to co robili w obronie to samobojstwo

0

Kontuzja uda jakis miesien naderwany

1

Neymar trafil sedziego to byl strzal na odmule i moze sie ogarnie wkoncu.

1

Sedzia drukuje pod Real ze oczy bola.

0

Koszulke Barcy ktora ma ubrana Lineker jest sliczna,dzis powinny byc takie.

0

Szkoda gadac ten wiatr to niech sobie w tylek wsadzo kiedys liczyly sie odleglosci i bylo dobrze dzis sie liczy wiatr w skokach a czlowiek niema wplywu na pogode.

0

21 kwietnia a gdzie to nie wiadomo jeszcze.

0

Jest Copa del oro Argentina. Barcelona zagrala w Finale w 1945 z Athletic Bilbao i Barca wygrala 5:4. Wszystko jest dobrze ale brakowalo Ci napisu Argentina.

6

Najpierw to niech wprowadza VAR i wymienia polowe sedziow ,a potem niech dalej wprowadzaja inne zasady.

0

Jeden mecz a stadion neutralny wbierany z okregu Katalonia teraz jest Camp d'Esport w Lleidzie

1

Sroda 7 marca 18.45

0

Suarez tez mogl sie wykartkowac.

0

Czemu polowa ludzi sie skupia nad pkt.Realu oni sie nie licza to Atletico nas goni obecnie.

0

To jest mecz z typu kto strzeli to wygra.

0

Barca jak bedzie miala korzystny wynik do przerwy z Valencia CdR to Valverde po przerwie niech zmieni Leo i damu odpoczac.

0

Copa del Rey Barca i Real staty.
BARCA
Murcia - Barcelona 0:3
Barcelona - Murcia 5:0
Celta - Barcelona 1:1
Barcelona - Celta 5:0
Espanyol - Barcelona 1:0
Barcelona - Espanyol 2:0
Barcelona - Valencia 1:0
Valencia - Barcelona ?

REAL MADRYT
Fuenlabrada - Real 0:2
Real - Fuenlabrada 2:2
Numancia - Real 0:3
Real - Numancia 2:2
Leganes - Real 0:1
Real - Leganes 1:2

2

Straty punktow przez Barce i Rael w La Liga

FC BARCELONA :

Atl.Madryt - Barcelona 1:1

Valencia - Barcelona 1:1

Barcelona - Celta 2:2



REAL MADRYT:

Real - Valencia 2:2

Real - Levante 1:1

Real - Betis Sevilla 0:1

Girona - Real 2:1

Atl.Madryt - Rael 0:0

Ath.Bilbao - Real 0:0

Real - Barcelona 0:3

Celta - Real 2:2

Real - Villarreal 0:1

Levante - Real 2:2

4

Wczoraj remis Realu,dzis wygrana Barcy i Valenci i weekend zaj...sty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?