BARCA171
Dołączył/a: sierpień 2016
Miami (Floryda)
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja bym zostawil Inter jest slaby Napoli powinno wygrac spokojnie
3
Dembele zaczol grac lepiej bo czuje oddech Neymara na plecach wracajacego z PSG
2
Nikomu nie zycze ale jak wdze tego casemiro i te jego ciagle sie kladzenie, to zeby ktos mu polamal kulasy.
8
Atletico wygrywalo sporo meczy po 1:0 i dzis pokonalismy ich tak samo 1:0 to niech poczuja sie jak inne druzyny
0
Jeszcze niemam to chyba nie narazie
1
Oby z Las Palmas Messi strzelil dwie brameczki i bedzie dobrze.
1
Atletico bajeczne sa.
0
Najleprze to sedziowanie na poziomie
Najgorszet to brak kartki zoltej dla Suareza
0
Nie musi sie wykartkowac,niech Valverde go nie powoluje z Las Palmas lepiej i po klopocie.
45
Sedzia dzis bardzo fajnie sedziowal,nie mozna miec zastrzezen.bardzo przyzwoicie jak na La Lige.
1
Suarez jutro powinien sie wykartkowac i odpocznie z Las Palmas, aby byc gotowym na Atletico Madryt.
0
Iniesta cos slabo wygkada.
1
Betis swoja gra podarowal 3 gole Realowi ,to co robili w obronie to samobojstwo
0
Kontuzja uda jakis miesien naderwany
1
Neymar trafil sedziego to byl strzal na odmule i moze sie ogarnie wkoncu.
1
Sedzia drukuje pod Real ze oczy bola.
0
Koszulke Barcy ktora ma ubrana Lineker jest sliczna,dzis powinny byc takie.
0
Szkoda gadac ten wiatr to niech sobie w tylek wsadzo kiedys liczyly sie odleglosci i bylo dobrze dzis sie liczy wiatr w skokach a czlowiek niema wplywu na pogode.
0
21 kwietnia a gdzie to nie wiadomo jeszcze.
0
Jest Copa del oro Argentina. Barcelona zagrala w Finale w 1945 z Athletic Bilbao i Barca wygrala 5:4. Wszystko jest dobrze ale brakowalo Ci napisu Argentina.
6
Najpierw to niech wprowadza VAR i wymienia polowe sedziow ,a potem niech dalej wprowadzaja inne zasady.
0
Jeden mecz a stadion neutralny wbierany z okregu Katalonia teraz jest Camp d'Esport w Lleidzie
1
Sroda 7 marca 18.45
0
Suarez tez mogl sie wykartkowac.
0
Czemu polowa ludzi sie skupia nad pkt.Realu oni sie nie licza to Atletico nas goni obecnie.
0
To jest mecz z typu kto strzeli to wygra.
0
Barca jak bedzie miala korzystny wynik do przerwy z Valencia CdR to Valverde po przerwie niech zmieni Leo i damu odpoczac.
0
Copa del Rey Barca i Real staty.
BARCA
Murcia - Barcelona 0:3
Barcelona - Murcia 5:0
Celta - Barcelona 1:1
Barcelona - Celta 5:0
Espanyol - Barcelona 1:0
Barcelona - Espanyol 2:0
Barcelona - Valencia 1:0
Valencia - Barcelona ?
REAL MADRYT
Fuenlabrada - Real 0:2
Real - Fuenlabrada 2:2
Numancia - Real 0:3
Real - Numancia 2:2
Leganes - Real 0:1
Real - Leganes 1:2
2
Straty punktow przez Barce i Rael w La Liga
FC BARCELONA :
Atl.Madryt - Barcelona 1:1
Valencia - Barcelona 1:1
Barcelona - Celta 2:2
REAL MADRYT:
Real - Valencia 2:2
Real - Levante 1:1
Real - Betis Sevilla 0:1
Girona - Real 2:1
Atl.Madryt - Rael 0:0
Ath.Bilbao - Real 0:0
Real - Barcelona 0:3
Celta - Real 2:2
Real - Villarreal 0:1
Levante - Real 2:2
4
Wczoraj remis Realu,dzis wygrana Barcy i Valenci i weekend zaj...sty.