5

Podsumowanie
Remis Realu √
Ronaldo bez gola √
Ramos zolta √
Bezema w formie √

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Sao Paulo.

1

Zidane mowi zadnych transferow w okienku zimowym ,5 miesiecy pozniej Zidane: zadnych transferow w okienku letnim, a to czemu bo juz nie trenuje Realu od marca.

5

Al Sadd remisuje 1:1 Xavi

2

Ja juz w pracy jestem.byle by czas zlecial do meczu Barcy.

0

Alba.

6

Ronaldo niech uwaza na kolezke z Maroka bo moze Icardi poleciec za niego.

0

Barca brac sie chociaz brameczke do przerwy.

3

Leganes - Espanyol 3:2 pilkarz Espanyolu Mario Hermoso strzela hat trick dwie samobuje i jedna prawidlowa.

16

Za Umtitiego niech wpusci Mine,a za Suareza dalbym pograc Paco i gitara.w meczu z Espanyolem mogliby sie wykartkowac i z Getafe odpoczeliby.

0

Mowi Ci cos imie Cillessen.

0

Suarez dostal 4 zolta kartke wszedzie w statystykach jest blad poniewaz jedna z kartek mu anulowano, ktora dostal w meczu z Leganes po incydencie gdzie bramkarz symulowal ze uderzyl go Suarez.

0

Moze tak.Jakby sedziowie dyktowali takie faule to wyniki bylby hokejowe.

1

Ogladalem wlasni drugi faul Montoy karnego nie powinno byc zostal wydrukowany pod Real i to widac.To co robia sedziowie w La Liga to dramat ,poprostu kalecza ten piekny sport.

1

Valencia gra taka padake od kilku spotkan ze glowa mala .W PK powinismy ich dojechac na Camp Nou,a unich bedzie juz po zabawie.

1

Valencia - Real fajnie by bylo jakby padl remis w tym meczu

0

Pierwszy mecz mamy usiebie wiec wygrac 2:0 ,a w Valencji jedna bramka ustawi przebieg meczu.

7

Espanyol i Real tak sie zadlawili wygranymi po1:0 ze dzis juz ich niema w PK

2

Busiu niemartw sie Real tez wygral 1:0 z Leganes i tez swietowal a dzis juz ich niema PK

13

Kazdy sie smieja z Realu, ciekawe bedzie jak my odpadniemy z ogorkami.wtedy niebedzie nam do smiechu.

0

Gracias Madryt.

1

Javier Eraso z Loganes idzie na MVP gol i asysta narazie.

0

Leganes tez by moglo awansowac

0

Alaves - Valencia mamy rzuty karne

1

Kto wygra rzuty karne.

0

Munir wejscie smoka Alaves 1:0 Valencia pieknie.Teraz wytrzymac.

0

W czwartek Espanyol zapoda dopiero autokar.

0

Maja 70 mln do uregulowanis,a nam chcieli 60 mln Di Marie wcisnac fajni sa szejkowie.Dobrze ze go nie wzielismy.

0

Jak strona podaje ze Leo ma 10 asyst. Z jakiego meczu niechca uznac asysty wie ktos ? Oficjalna strona La Liga tez podaje 9 asyst.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?