BARCA171
Dołączył/a: sierpień 2016
Miami (Floryda)
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tytul sowiecka unia bohaterow ale nie jestem pewien , ze to tytul
0
A komiks jak sie nazywa po angielsku to da sie wtedy wyczaic nazwe.
0
A jak brzmi tytul po polsku tego filmu,moze byc dobry zapowiec fajna jest.
0
Jeszcze pare meczy w dupe i Mendilibar zostanie pewnie zwolniony jak niemoze dac rady ogorasom, a co bedzie jak Valencia bedzie grac z elita La Liga.
0
Valencia w tym sezonie to bedzie dno z taka gra i druzyna drugi mecz ,tak slabimi rywalami i niemoze sobie poradzic.
1
Ten juz sie cieszy dostal nagrode za machanie lapami przed skokem z trampoliny w pole karne
0
A Manchester i Celtik to juz wychodzi dupom dobrze , ze miema Ajaxu bo bysm dostali go z urzedu odrazu.bo po co losowac.
2
Samych murarzy dostalismy.to jest jakas kpina z tym losowaniem my zawsze na koncu jak to mozliwe jest.
5
Ten artykul przemawia do czytelnika cos pieknego.
1
Czwartek o 18
0
To Legionisci ,teraz czas spiac poslatki bo LM sie zbliza powoli.
0
25.08 o godzinie 17.45 pewnie