BARCA171
Dołączył/a: sierpień 2016
Miami (Floryda)
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dla realu strzela na 4:1 Enzo Zidane
6
Dzisaj sie odblokuje Paco
1
Ogladalem wczoraj wlasnie.realowi to za czasow gen.Franco powinni wszystko uniewaznic.
0
Mam cos rozj....ngo i nie pokazuje mi liter
1
Ip Man 3.
0
Mazsz racje kolego kto by nie zginal to tragedia jest wielka dla kazdego.
0
I tak poznac wlasnie pajaca
0
Kazdy pisze o GD a tam bedzie calkiem inna gra Barcy a kazdy juz pisze -9 a moze na odwrot -3 tylko.co niektorzy piszom mistrzostwo przegrane to jest zenujace.
3
Tym presinge Sociedat w drugej polowie spuchni tylko trzeba wytrzymac tom nawalnice
0
Neymar pewnie przy kozystnym wyniku zejdzie tak po 70 min.oczywiscie jak nie dostanie kartki wczesniej i zmieni go Turan
9
Widze ze G. Manzano drugim miejscu zaraz po M.Lahoz widac ,ze elita sedziow w hiszpani.Pewnie w czolowce jest jeszcze Borbalan,U.Mallenco i V.Carballo.Cala smietanka sedziow hehe
0
Barca musi dzisiaj pierwsza ukuc by dobrze wejsc w mecz a bedzie dobrze wszystko
0
Oczywiscie masz racje
12
Al Sadd wygrywa 3:2 jedna z bramek strzela Xavi nasz general. :)
25
Nagroda indiwidualna a oni wybieraja trofea i gdzie tu jest logika w tym glosowaniu smiech na sali to glosowanie to jedna wielka bzdura,niech usuna ta nagrode i bedzie wkoncu spokoj z tom szopka zwana ZP.
2
To ronaldo dzis 5 wsadzi w takim tempie i z ogorkami wlasnie idzie po ZP bo wiekszosc jara sie z takimi olami z takim przeciwnikem, a niewidzi jak ronaldo gra z druzyna z topu to go nie widac wtedy.
8
Niewazne kto bedzie krolem strzelcow,asysty czy najlepszym graczem LM z Barcy na moje moze nikt niebyc.wazne by Barca byla w finale w Cardif 2017 bo to jest najwazniejsze.
0
Powinni miec na koszulkach napis Hiszpanski Urzad Skarbowy zamiast Qatar Airways,bo jak narazie to tylko nasi pilkarze maja z nimi klopod.To jakas masakra znimi.
0
Nie wazne kto strzela czy asystuje wazne ,ze mecz jest wygrany a to sie najbardziej liczy w koncowym podsumowaniu.
1
Messi wie jak jest naprawde ale nie mowi otym wprost.Barce po czesci jest uzalezniona odniego,widac to pomeczach w ktorych nie wystepuje,ze Barcy idzi w nich jak po gruzie.
1
Jaden crack Realu mniej na El Classico przeciwko Barcy.Wracaj do zdrowia Bale jak najszybciej jak sie da.
0
Teodorczyk i 3:1 dla Anderlechtu
0
No tak.mecz bez znaczenia z Borussiom to grac na Leo by pobil rekord i bedzie git.
0
To 3 gole z Borussiom Mon. i po sprawie ,rekord jest twoj Leos
21
Fajnie bylo by trafic na kogos z Lyon,Porto,Kopenhaga,Benfica,Napoli,Besiktas
3
Na moje to Neymar ma tak asystowac to nie musi strzelac wazne by inni strzelali z jego podan
2
I sie wykartkowali na mecz bez znaczenia i oto chodzilo.
5
Neymar pobil ilosc asyst w fazie grupowej LM a teraz czas na Leo w ilosci goli .