1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dla realu strzela na 4:1 Enzo Zidane

6

Dzisaj sie odblokuje Paco

1

Ogladalem wczoraj wlasnie.realowi to za czasow gen.Franco powinni wszystko uniewaznic.

0

Mam cos rozj....ngo i nie pokazuje mi liter

1

Ip Man 3.

0

Mazsz racje kolego kto by nie zginal to tragedia jest wielka dla kazdego.

0

I tak poznac wlasnie pajaca

0

Kazdy pisze o GD a tam bedzie calkiem inna gra Barcy a kazdy juz pisze -9 a moze na odwrot -3 tylko.co niektorzy piszom mistrzostwo przegrane to jest zenujace.

3

Tym presinge Sociedat w drugej polowie spuchni tylko trzeba wytrzymac tom nawalnice

0

Neymar pewnie przy kozystnym wyniku zejdzie tak po 70 min.oczywiscie jak nie dostanie kartki wczesniej i zmieni go Turan

9

Widze ze G. Manzano drugim miejscu zaraz po M.Lahoz widac ,ze elita sedziow w hiszpani.Pewnie w czolowce jest jeszcze Borbalan,U.Mallenco i V.Carballo.Cala smietanka sedziow hehe

0

Barca musi dzisiaj pierwsza ukuc by dobrze wejsc w mecz a bedzie dobrze wszystko

0

Oczywiscie masz racje

12

Al Sadd wygrywa 3:2 jedna z bramek strzela Xavi nasz general. :)

25

Nagroda indiwidualna a oni wybieraja trofea i gdzie tu jest logika w tym glosowaniu smiech na sali to glosowanie to jedna wielka bzdura,niech usuna ta nagrode i bedzie wkoncu spokoj z tom szopka zwana ZP.

2

To ronaldo dzis 5 wsadzi w takim tempie i z ogorkami wlasnie idzie po ZP bo wiekszosc jara sie z takimi olami z takim przeciwnikem, a niewidzi jak ronaldo gra z druzyna z topu to go nie widac wtedy.

8

Niewazne kto bedzie krolem strzelcow,asysty czy najlepszym graczem LM z Barcy na moje moze nikt niebyc.wazne by Barca byla w finale w Cardif 2017 bo to jest najwazniejsze.

0

Powinni miec na koszulkach napis Hiszpanski Urzad Skarbowy zamiast Qatar Airways,bo jak narazie to tylko nasi pilkarze maja z nimi klopod.To jakas masakra znimi.

0

Nie wazne kto strzela czy asystuje wazne ,ze mecz jest wygrany a to sie najbardziej liczy w koncowym podsumowaniu.

1

Messi wie jak jest naprawde ale nie mowi otym wprost.Barce po czesci jest uzalezniona odniego,widac to pomeczach w ktorych nie wystepuje,ze Barcy idzi w nich jak po gruzie.

1

Jaden crack Realu mniej na El Classico przeciwko Barcy.Wracaj do zdrowia Bale jak najszybciej jak sie da.

0

Teodorczyk i 3:1 dla Anderlechtu

0

No tak.mecz bez znaczenia z Borussiom to grac na Leo by pobil rekord i bedzie git.

0

To 3 gole z Borussiom Mon. i po sprawie ,rekord jest twoj Leos

21

Fajnie bylo by trafic na kogos z Lyon,Porto,Kopenhaga,Benfica,Napoli,Besiktas

3

Na moje to Neymar ma tak asystowac to nie musi strzelac wazne by inni strzelali z jego podan

2

I sie wykartkowali na mecz bez znaczenia i oto chodzilo.

5

Neymar pobil ilosc asyst w fazie grupowej LM a teraz czas na Leo w ilosci goli .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?