BARCA171
Dołączył/a: sierpień 2016
Miami (Floryda)
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Za prawde chca karac idioci.Mogli by karac sedziow za te ich babole w czasie meczow w lidze.
1
Valencia ostatnio wstrzosnela w 5 minut Realem, a dzis Villarreal w 6 minut
0
Ja przegrywamy to doliczaja 2 minuty ja wygrywamy to 4-5 minut a Raalowi na odwrot
0
A Barca dojechala do Madryto juz, bo nie widac ich jeszcze.
0
Wlasnie w meczy Feyenoord -PSV jest 2:1 sedzia juz chcial nie uznac bramk dla Fey. ale maja system gol line i wyswietlila sie gol sedziemu na zegarku.
0
W 1/8 LM to tylko Barca i Arsenal zagrali kupe a reszta to wyrownane mecze sa i kazdy bedzie mial 50% na 50% by awansowac ,tylko Barca i Arsenal maja po 10% na awans.cuda sie zdarzaja.
0
Powinien byc rzut wolny.
0
A wogule byl jakis stary Gomes panie Fernandes ,wes sie pan nie osmieszaj he he he.
0
W tym sezonie jestesmy skonczeni juz.
0
Pilkaze Barcy sa juz coraz bardziej zmeczeni tym sezonem widac to ponich.
6
Anderlecht wygrywa 4:1 gol Teodorczyka to jego 18 gol w sezonie jeszcze 3 koleiki i zostanie krolem strzelcow ligi Belgijskiej
1
Odrobil lekcje zwiazane z Barca na 6 i za to szacun Emery
0
Gzie jest Barca Z pierwszego sezonu Luch (bieganie,szybkie kontry i podania dokladne) nie ma.Za to jest Barca (wolna,nie dokladna,slaba technicznie) tak to wyglada dzis,
0
Leo to dzis na boisku nie bylo Lucho to jak mial byc pod gra.
0
Juz ocenilem Neymar -5
Ter Stegen-4.5
Reszta -1
1
5:0 wygrac z PSG mozna ale musza wystawic rezerwy swoje z 4 ligi to bedzie jakas nadzieja bo tak cieko to widze.
3
Jak by Gomes to strzelil to pewnie byl by inny mecz tak mi sie wydaja ,a tak to lipa.
1
W tym roku bedzie tylko PK pewnie
6
Neymarowi chyba nikt niechce pomoc w graniu
0
Zagnaj lpLM jak sie nie obudza
0
To po zwyciestwo.Vamos Barca:)
0
Niewazne kto strzeli ale wazne by wygrac mecz.
5
Messi idac na krola strzelcow LM pewnie bedzie jutro podwojnie zmotywowany by cos strzelic,fajnie jak by ustrzelil dublet.
0
Wyje Celcie teraz zagrali koncowke zycia he he.
0
W ciemno jak bym mial brac to wole CdR i LM bo sezon mozna skonczyc z 5 trofeami
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Pic na wode.Vidal noga w kosce wykrecona i dzinsy ubra to zwala jest napewno.he he he
0
Osasuna w drugiej polowie by mogla utrzymac ten wynik i bylo by dobrze.
0
Ma ktos link do kontuzj pilkaza pampeluny
16
Al Sadd wygrywa 3:1 dwa gole Xaviego naszego generala to 8 gol w tym sezonie