1

Za prawde chca karac idioci.Mogli by karac sedziow za te ich babole w czasie meczow w lidze.

1

Valencia ostatnio wstrzosnela w 5 minut Realem, a dzis Villarreal w 6 minut

0

Ja przegrywamy to doliczaja 2 minuty ja wygrywamy to 4-5 minut a Raalowi na odwrot

0

A Barca dojechala do Madryto juz, bo nie widac ich jeszcze.

0

Wlasnie w meczy Feyenoord -PSV jest 2:1 sedzia juz chcial nie uznac bramk dla Fey. ale maja system gol line i wyswietlila sie gol sedziemu na zegarku.

0

W 1/8 LM to tylko Barca i Arsenal zagrali kupe a reszta to wyrownane mecze sa i kazdy bedzie mial 50% na 50% by awansowac ,tylko Barca i Arsenal maja po 10% na awans.cuda sie zdarzaja.

0

Powinien byc rzut wolny.

0

A wogule byl jakis stary Gomes panie Fernandes ,wes sie pan nie osmieszaj he he he.

0

W tym sezonie jestesmy skonczeni juz.

0

Pilkaze Barcy sa juz coraz bardziej zmeczeni tym sezonem widac to ponich.

6

Anderlecht wygrywa 4:1 gol Teodorczyka to jego 18 gol w sezonie jeszcze 3 koleiki i zostanie krolem strzelcow ligi Belgijskiej

1

Odrobil lekcje zwiazane z Barca na 6 i za to szacun Emery

0

Gzie jest Barca Z pierwszego sezonu Luch (bieganie,szybkie kontry i podania dokladne) nie ma.Za to jest Barca (wolna,nie dokladna,slaba technicznie) tak to wyglada dzis,

0

Leo to dzis na boisku nie bylo Lucho to jak mial byc pod gra.

0

Juz ocenilem Neymar -5
Ter Stegen-4.5
Reszta -1

1

5:0 wygrac z PSG mozna ale musza wystawic rezerwy swoje z 4 ligi to bedzie jakas nadzieja bo tak cieko to widze.

3

Jak by Gomes to strzelil to pewnie byl by inny mecz tak mi sie wydaja ,a tak to lipa.

1

W tym roku bedzie tylko PK pewnie

6

Neymarowi chyba nikt niechce pomoc w graniu

0

Zagnaj lpLM jak sie nie obudza

0

To po zwyciestwo.Vamos Barca:)

0

Niewazne kto strzeli ale wazne by wygrac mecz.

5

Messi idac na krola strzelcow LM pewnie bedzie jutro podwojnie zmotywowany by cos strzelic,fajnie jak by ustrzelil dublet.

0

Wyje Celcie teraz zagrali koncowke zycia he he.

0

W ciemno jak bym mial brac to wole CdR i LM bo sezon mozna skonczyc z 5 trofeami

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Pic na wode.Vidal noga w kosce wykrecona i dzinsy ubra to zwala jest napewno.he he he

0

Osasuna w drugiej polowie by mogla utrzymac ten wynik i bylo by dobrze.

0

Ma ktos link do kontuzj pilkaza pampeluny

16

Al Sadd wygrywa 3:1 dwa gole Xaviego naszego generala to 8 gol w tym sezonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?