0

Ma ktos linka do tej kontuzi Vidala

0

Musimy strzelic gola i otworzyc worek z bramkami.

0

Dokogo nalezy rekord 9 finalow,wiesz moze?

0

Suarez zjednej strony sam sobie zaszkodzil bo jak dostal czerwien ( smiech na sali) to mogl juz zejsc do tej szatni,a tak sobie pogorszyl i przesto nie anulowano mu kartki a dolozyli jeszcze jeden mecz zawieszenia,to moja opinia.

0

Pan zycia i smierci jednoczesnie.

0

Pod koniec sezonu my bedziemy grac w pucharach i wlidze co 3 dni,a Real tez bedzie gral co 3 dni ale w lidze tylko.Z tego powodu Perez zalamany.

0

Dzieki kolego.

1

Nogę kolego nogę

0

Valencia przegrywa narazie 0:1 z Eibarem

0

U.Emery zalatwil Krychowiaka na amen.

0

Nalezalo sie odpoczynek,swoje w tym meczu zrobil,strzelil gola z wolnego.juz we wtorek mecz bardzo waznu z Atletico M. w CdR.

1

Sedziowie w Hiszpani siegaja dna,inaczej juz sie nieda okreslic to masakra jest co tam sie wyprawia.

1

Neymar nie udzwignie ciezaru lidera po odejsciu Messiego na emeryture pilkarska,zniego jest bardziej gwiazda niz lider.

3

Szkoda chlopaka mial papiery na dobrego grajka ,a tragicznie skonczy w stylu wloczykija i wedruje z klubu do klubu,z ligi do ligi.

0

Boisko wszystko pokaze panie Sanchez,cala wasza taktyke no chyba ze bedzie autobus w jedenasce.

0

1

Niech zaluja ,ze nie widzili swoich pupilkow na zywo jak strzelajo 5 goli Sociedad

1

To Lucho chcial Gomesa w Barcy to teraz stawia na sile na niego zeby nie bylo ze kasa poszla w bloto.

0

Tak w jednej edycji

0

A Czeryszew zostal pierwszym pilkarzem w histori ktory odpad w CdR dwa razy ,bo raz z Realem, a raz z Valencia.

11

Wyje Moracie pierwsza 11 w Juve ,a w Realu gra po 10 minut fajnie wybral.

2

Bedzie 3:1 dla nas.

1

Messi jest najlepszym grajkiem w histori tak twierdzi spoleczenstwo,a Ronaldo jest jak twierdzi Fifa de best.

1

I tak to dziala w Hiszpani i widac czarne na bialym, kto jest faworyzowany do mistrza kraju

0

Vamos Barca.

0

Valencia juz 2:0 z Villarrealem

1

Brawo panowie oby tak dalej, pilka jednoczy ludzi na calym Swiecie.

1

Ja koszulke tylko a szalik nad lozkiem wisi.

0

Vela i tak nie zagra bo jest po kontuzi choc pauzowal tylko 2 mecze a dzis to byl jego pierwszy trening.

0

Dotego 10 melonow trzeba mu dac,moze za 2-3 lata gdzies.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?