BARCA171
Dołączył/a: sierpień 2016
Miami (Floryda)
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Po to jest La Rambla by rozmawiac i sie pytac.
2
Zgadzam sie z toba,ktos pyta grzeczni a drugi chamsko odp.ban jak nic.
14
Powiedzial ten co zje.al dwie 100% akcje w finalach MS i CA.Lepiej niech juz nic nie mowi.
2
Zdrowych i wesolych Swiat Bozego Narodzenia,zycze pilkarza Barcy puchar LM-CdR-La Liga- SPH-SPE-KMS.
3
Wesolych Swiat zycze wszystkim kibica Barcy i La Ramblowiczom.
4
Pep cos wie otym bo prowadzil go jako trener w Barcy i gral przeciwko niemu z Bayernem i City.
0
Na dziedobry o 12 chcialbym Real by ich pojechac.
0
Teodorczyk Strzela druga bramke
0
Jak bedzie tak prowadzil reprezentacje Argentyny to mundial w Rosji obejzy sobie przed telewizorem w domu.Gosc zamiast paplac to niech sie bierze do pracy w nowym roku.
0
W piatek podobno.
0
Krychowiak znowu lawa hehe ,powinien w Sewilli siedziec a nie petrodolary wybierac.
1
Jaki klon to masakra.
0
To Bayern ich skarci pewnie bedzie 4:0
1
Czytalem,zal az czlowieka sciska jak widzi cos tak strasznego,serce sie kraje a z oczu lzy same leca.
0
Jak mam 40 lat to napewno ogladal Maradone.
1
Dostal odpoczynek by byc gotowym na PK z Herculesem.W srode wybiegnie zapewne podstawowej 11.
0
Typowe akcja z PS ,jak FiFA 2017
0
Jeszcze jeden i manita panowie.
0
Vamos Barca.
0
Ronaldo wyrownal dzis rekord Messiego i Suareza ,strzelil 5 bramke w KMS
2
Powinny byc karne po 90 min.
3
Oby spelnil marzenia i wrocil do pelni zdrowia po tak ciezkich kontuzjach.
7
Dzis Al Sadd wygrywa 3:1 i kolejna bramka Xeviego
0
To w Barcy mu pasi i jeszcze 0.5 miliona € podwyzki dostanie ,zyje jak w bajce.
1
Wampir z Liverpoolu zostaje w Barcy,to najwazniejsze.
0
Kup sobie koszulke normalnie ze sponsorem.
0
A byl artykul zwiazany z tym meczem jak sie nie myle.w kontrakcie bylo ze ma wystapic nasze trio Messi,Neymar i Suarez.
0
A Legia na kogo trafila
1
Pojechac ich w pierwszj polowie podstawowa 11,a potem rezerwy by nie narazic zawodnikow na kontuzie.
0
Mi wyszlo
Bayer-Barca
Real- Napoli