BARCA171
Dołączył/a: sierpień 2016
Miami (Floryda)
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzieki kolego bardzo.
0
Powie mi ktos na jakim kanale jest Puls w cyfrowym polsacie.
1
Jeszcze troche i beda na Zidana wygwizdywac
0
Celta jeszcze jedna i bedzie git
2
Real- Celta dzis juz lepszej nie bedzie
0
Ramos :strzelilem gola
Nasri: dzieki ze pomogles.
4
Jovetic 2 mecze z Realem 2 gole zmora bialych
0
Valencia niech sie postara w zaleglym meczu i straty prawie beda odrobione.
0
Jovetic brawo
9
Ramos krol koncowek meczu cos pieknego.
2
Rafa ewidentnie do zmiany sie nadaje bardzo bardzo slabiutko i dotego semp.
0
VaMoS BaRcA
0
Gosc pozostal w klubie,powruci do poprzednich zajec czyli bedzie sprzatal Camp Nou he he za duzo gadal a zamalo robil.
0
Sedziowie zjeb..i Sewilli pierwszy mecz,bo na ta chwile bysmy zegnali Real z CdR
19
Juz zaczynaja chachmecic nawet z godzinami rozpoczecia meczu.
1
Pique wlasnie dzwoni do Prowidenta po 3 tys€ aby zaplacic kare hehe,wiecej to on daje napiwkow szefom kuchni.
0
Ten na zdieciu to nastepny komuch z madrytu,by tylko karali za prawde ktora Pique im wyrzygal.
12
Zidane zalamany juz hehe zwala.Brawo Ranierii
0
Bramka Messiego palce lizac.
0
Jedziemy druga polowe panowie.Vamos Barca
5
Wzieli przyklad hymnu od Edyty Gorniak z mundialu
0
Leo powoli dogania Kubale a potem juz tylko Samitier ,z dogonieniem tego drugiego bedzie ciezko.
0
Kepski wystem byl wykonaniu naszych, a wystep Borbalana byl tragiczny wrecz zenada, za to powinien posedziowac sobie przez jakis czas w 4 lidze Hiszpanskiej
6
W menu:
Kiszpanska smietanka =F. Borbalan,V.Carballo,M.Lahoz i U.Mallenco
0
Co by sie niedzialo to Real ma przewage.Kamery,powtorki wideo nic nie pomoze poki jest sedzia na boisku i wspiera bialych
0
Lahoz co podyktowal to jestem blady,gosc niech kupi sobie okulary spawalnicze bo naprawde slabo widzi.To teraz na kazdym meczu Realu jak Lahoz bedzie sedziowal to Ronaldo bedzie swojch faulowal i kopal.
7
Ronaldo zamiast cieszyc sie z kolegami ,to mysli ze jest na sesi zdieciowej do Playboya.
0
Valencia juz 1:4 w torbe od Celty masakra
0
Shearer
Luis Suarez
Ronaldo de Lima
1
Villa byl by dobrym jokerem dla Barcy teraz ,ale nie potrzebujemy go bo jest Paco.