0

Dzieki kolego bardzo.

0

Powie mi ktos na jakim kanale jest Puls w cyfrowym polsacie.

1

Jeszcze troche i beda na Zidana wygwizdywac

0

Celta jeszcze jedna i bedzie git

2

Real- Celta dzis juz lepszej nie bedzie

0

Ramos :strzelilem gola
Nasri: dzieki ze pomogles.

4

Jovetic 2 mecze z Realem 2 gole zmora bialych

0

Valencia niech sie postara w zaleglym meczu i straty prawie beda odrobione.

0

Jovetic brawo

9

Ramos krol koncowek meczu cos pieknego.

2

Rafa ewidentnie do zmiany sie nadaje bardzo bardzo slabiutko i dotego semp.

0

VaMoS BaRcA

0

Gosc pozostal w klubie,powruci do poprzednich zajec czyli bedzie sprzatal Camp Nou he he za duzo gadal a zamalo robil.

0

Sedziowie zjeb..i Sewilli pierwszy mecz,bo na ta chwile bysmy zegnali Real z CdR

19

Juz zaczynaja chachmecic nawet z godzinami rozpoczecia meczu.

1

Pique wlasnie dzwoni do Prowidenta po 3 tys€ aby zaplacic kare hehe,wiecej to on daje napiwkow szefom kuchni.

0

Ten na zdieciu to nastepny komuch z madrytu,by tylko karali za prawde ktora Pique im wyrzygal.

12

Zidane zalamany juz hehe zwala.Brawo Ranierii

0

Bramka Messiego palce lizac.

0

Jedziemy druga polowe panowie.Vamos Barca

5

Wzieli przyklad hymnu od Edyty Gorniak z mundialu

0

Leo powoli dogania Kubale a potem juz tylko Samitier ,z dogonieniem tego drugiego bedzie ciezko.

0

Kepski wystem byl wykonaniu naszych, a wystep Borbalana byl tragiczny wrecz zenada, za to powinien posedziowac sobie przez jakis czas w 4 lidze Hiszpanskiej

6

W menu:
Kiszpanska smietanka =F. Borbalan,V.Carballo,M.Lahoz i U.Mallenco

0

Co by sie niedzialo to Real ma przewage.Kamery,powtorki wideo nic nie pomoze poki jest sedzia na boisku i wspiera bialych

0

Lahoz co podyktowal to jestem blady,gosc niech kupi sobie okulary spawalnicze bo naprawde slabo widzi.To teraz na kazdym meczu Realu jak Lahoz bedzie sedziowal to Ronaldo bedzie swojch faulowal i kopal.

7

Ronaldo zamiast cieszyc sie z kolegami ,to mysli ze jest na sesi zdieciowej do Playboya.

0

Valencia juz 1:4 w torbe od Celty masakra

0

Shearer
Luis Suarez
Ronaldo de Lima

1

Villa byl by dobrym jokerem dla Barcy teraz ,ale nie potrzebujemy go bo jest Paco.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?