BARCA171
Dołączył/a: sierpień 2016
Miami (Floryda)
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Po losowaniu fazy pucharowej obysmy nie trafili na PSG i Bayern bo mam juz dosyc tych druzyn,
5
11 goli Ronaldo
19
Oby zachowal taka skutecznosc na Borussie Mon.i pobil ten rekord Ilosci goli a fazie grupowej LM.
1
Borussia Mon.dostaje czerwien a dokladnie Stindl.L
0
Arsenal po 1:1 z PSG
0
Ancelotti niszczy powoli moc bayernu z meczu na mecz coraz to gorzej
0
Rostov remisuje z Bayernem 1:1
0
Bayern prowadzi 1:0 D.Costa
2
Jak nie dzis to za 2 tygodnie bo gramy wtedy dzien predzej niz real wiec Leo da rade pierwszy dobic do 100 goli
10
Tak jak bramkarz Legi moze jutro bronic bramkarz Celtiku
2
Padl rekord LM
0
Rekord LM to Monako Deportivo 8:3 oby pobili ten rekord brak jednego gola jeszcze
0
Kazdy strzal na bramke Legi to gol ten bramkarz to jakas zenada jest
8
Piekne i proste slowa trenera Celticu na temat Leo Messiego.Wielki szacun dla Rodgersa.
0
Oby Enrique nie przekombinowal dzis ,ze skladem.
6
Alves mial swoje zagrywki jesli chodzi o szopki,ale co z Messim tworzyl z prawej strony to byla masakra dla obroncow.
0
Za tak karygodne zachowanie kibica Valencji i taka minimalna kara hehe smiech na sali.Widac jak Tabas walczy z przemocom na stadionach ,Marca niech damu jeszcze jedno Trofeum.
15
Neymar gdyby nie pojacowal i zaduzo kombinowal to napewno mialby lepsze statystyki.wiecej grania a mniej pajacowania i bedzie lepiej
41
Trofeo Alfredo Di Stefano-C.Ronaldo
Trofeo Fair Play Puerta Jarque- Javier Tebas
I wszystko zostalo w rodzinie cos pieknego hehe
0
Messi i Ronaldo obecni gracze ktorzy maja ponad 500 goli strzelonych w XXl wieku.szacun
0
Prawda jest taka,ze jak mamy akcie 100% to nie kozystamy z nich, a przeciwnik z kazdej jakom ma
0
Vela z karnego dla sociedad
2
Ale masakra w Bilbao Aduriz strzelil 5 goli
0
Bayern 2: 1 Lewy
1
U ciebie w domu na pulce
0
W hiszpani to mozna na boisku bic i byc bezkarnym.W Angli Neymar juz by byl zawieszony na 5-6 meczy lub wiecej po obejzeniu wideo.
1
A mowiom ,ze Neymar ma przejac paleczke po Messim jako nastempca,jedynie to moze dostac paleczke ale od Messiego.najpierw niech przestanie gwiazdozyc i niech sie ogarnie.
0
Kassai niejest taki zlym sedziom, barcelonie jednak dobrze sedziuje.spoko gosc a co pokaze to sie okaze
0
Tak dzieki wam i grom z ustawieniem 1-10-0-0 to sie nazywa typowym autobus ogorkow
3
Atletico juz 3:2 tylko jeszcze jeden Malaga