7

Po losowaniu fazy pucharowej obysmy nie trafili na PSG i Bayern bo mam juz dosyc tych druzyn,

5

11 goli Ronaldo

19

Oby zachowal taka skutecznosc na Borussie Mon.i pobil ten rekord Ilosci goli a fazie grupowej LM.

1

Borussia Mon.dostaje czerwien a dokladnie Stindl.L

0

Arsenal po 1:1 z PSG

0

Ancelotti niszczy powoli moc bayernu z meczu na mecz coraz to gorzej

0

Rostov remisuje z Bayernem 1:1

0

Bayern prowadzi 1:0 D.Costa

2

Jak nie dzis to za 2 tygodnie bo gramy wtedy dzien predzej niz real wiec Leo da rade pierwszy dobic do 100 goli

10

Tak jak bramkarz Legi moze jutro bronic bramkarz Celtiku

2

Padl rekord LM

0

Rekord LM to Monako Deportivo 8:3 oby pobili ten rekord brak jednego gola jeszcze

0

Kazdy strzal na bramke Legi to gol ten bramkarz to jakas zenada jest

8

Piekne i proste slowa trenera Celticu na temat Leo Messiego.Wielki szacun dla Rodgersa.

0

Oby Enrique nie przekombinowal dzis ,ze skladem.

6

Alves mial swoje zagrywki jesli chodzi o szopki,ale co z Messim tworzyl z prawej strony to byla masakra dla obroncow.

0

Za tak karygodne zachowanie kibica Valencji i taka minimalna kara hehe smiech na sali.Widac jak Tabas walczy z przemocom na stadionach ,Marca niech damu jeszcze jedno Trofeum.

15

Neymar gdyby nie pojacowal i zaduzo kombinowal to napewno mialby lepsze statystyki.wiecej grania a mniej pajacowania i bedzie lepiej

41

Trofeo Alfredo Di Stefano-C.Ronaldo
Trofeo Fair Play Puerta Jarque- Javier Tebas
I wszystko zostalo w rodzinie cos pieknego hehe

0

Messi i Ronaldo obecni gracze ktorzy maja ponad 500 goli strzelonych w XXl wieku.szacun

0

Prawda jest taka,ze jak mamy akcie 100% to nie kozystamy z nich, a przeciwnik z kazdej jakom ma

0

Vela z karnego dla sociedad

2

Ale masakra w Bilbao Aduriz strzelil 5 goli

0

Bayern 2: 1 Lewy

1

U ciebie w domu na pulce

0

W hiszpani to mozna na boisku bic i byc bezkarnym.W Angli Neymar juz by byl zawieszony na 5-6 meczy lub wiecej po obejzeniu wideo.

1

A mowiom ,ze Neymar ma przejac paleczke po Messim jako nastempca,jedynie to moze dostac paleczke ale od Messiego.najpierw niech przestanie gwiazdozyc i niech sie ogarnie.

0

Kassai niejest taki zlym sedziom, barcelonie jednak dobrze sedziuje.spoko gosc a co pokaze to sie okaze

0

Tak dzieki wam i grom z ustawieniem 1-10-0-0 to sie nazywa typowym autobus ogorkow

3

Atletico juz 3:2 tylko jeszcze jeden Malaga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?