BARCA171
Dołączył/a: sierpień 2016
Miami (Floryda)
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten gosc zapomnial powiedziwc przemowe napisal mi Perez i powiedzal naucz sie na pamiec a jak ja wydukasz to ci zaplace i tak sie stalo
14
Malaga prowadzi 3:0 Sandro Ramirez asysta i gol
1
W hiszpani Messi bije rekordy a pierwszy w rekordach jest Zarra ,Leo spycha go zakazdym razem na druga pozycie i to jest piekne
1
Grosicki wejscie smoka bramka na 1:1
0
Chodzi tu o foodbol i taka kariere pilkarska jak on ma.jak ktos z nas taka osiagnie to szacunek dla niego
45
Wszyscy go krytykuja,a tak naprawde zaden z nas tu obecnych nigdy nie osiagnie tego co on i moze mu tylko pozazdroscic i glupie docinki w jego kierunku pisac,bo na to stac ludz.
2
LM
Messi 2 mecze 6 goli i 2 asysty
0
Ronaldo z pierwszej pilki podaje ale malaz zadaleko wyszedl z bramki
0
Panowie nie wazne ile zrzucil,wazne by gral tak jak gra dotej pory a bedzie dobrze.
0
Grosicki nie strzela karnego Rennes caly czas 0:0
0
Jak narazie to Bayern i Basel nie strzelili bramek,czyzby zawiechz
0
Jeszcze jeden i bedzie spokoj.
0
Turan w tym sezonie powolutku przypomina tego z Atletiko tak 80%
0
To jest prawda,bo z ogorkami dajemy rade bez Messiego a juz w trudniejszym meczu widac weidetny brak Leo.Neymar jeszcze nie dorosl by byc Liderem pod jego nieobecnosc i wtrudnej sytuacji pociagnac wozek
1
We wczorajszej kolejce padlo 19 goli ,a dzis do przerwy mamy juz 16 goli ,to nam dzis serwuja brameczki.
4
Graja tak jak by byli przytloczeni brakiem Messiego.
0
Sa skroty w srode o godzinie 22.55 na TVN7
0
Karny jak nic i czerwien za chaski ruch reka.uniego to nigdy nic nie widza.
0
Pewni Ronaldo w tej edycji LM ,sto goli osiagnie jakby nie patrzec.bedzie kosmos od czasow Raula.
0
Legia juz pekla to ile obstawiacie ja 4:0 dla Sportingu
0
Lubie Bravo ale jak wpusci manite z nami to sie nie obraze na niego,
3
Marca niech sie skupi lepiej na Realu ,bo Ramos to za swoje faule i zagrania reka ,by gral co drugim meczu a Ronaldo za wymuszanie karnych to co mecz powinien zolta wylapac.
4
Krysia szedla by dopingowac chlopakow z boocznej lini razem z Zidanem
20
Statystyki C.Ronaldo w ostatnich meczach:
Pady-3
Nurkowania-2
Wymuszenia-4
Dryblingi-0
8
To juz ktorys pilkaz napisal,ze Luis van Gaal byl strasznym draniem i niezbyt fajnym trenerem,ciezkim do dogadania.
0
Poradzic musimy sobie bez leo.Trzeba grac a nie patrzec na Messieo ,ze go niema to gramy kupe lub gorze, nie grac trzeba nadal swoje bo co bedzie jak Leo skonczy kariere.To jest Barca ,ktora grala dobrze przed Messim -ktora gra kosmos z Messim -ktora bedzie grala dobrze po Messim.
0
Atletico gra kupe z dwoma beniaminkam a znami spinaja dupy jak zawsze i jak wiekszosc druzyn LaLiga
2
To teraz wyszlo co jest brane pod uwage,nikogo nie interesuja osiagnieci indiwidualne tylko trofea, tak wiec juz wiadimo kto dostanie ZP za ten rok(Ronalda) to juz pewne.
77
Ciekawe co bedzie jak jedna dostanie Messi a drugom Ronaldo albo na odwrot.To powstanie wojna ktora nagroda jest ceniejsz i wazniejsza.
0
Ciekawe jakim skladem wyjdzie Barca.Najlepiej zagrac rezerwami w tym spotkaniu,nie ryzykowac kontuzji pilkazy pierwszej druzyny w tak malo znaczacym meczu.