BARCA171
Dołączył/a: sierpień 2016
Miami (Floryda)
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby Leo dolozyl drugie 21 gli przeciwko Atletico w nastepnych latach.Najwezniejsz jest jutro by wygrac.Kto strzeli to niewazne,liczy sie wygrana i 3 punkty w Tabeli.
0
Wiem i dlatego napisalem ,ze brakuje syna Neymara.
0
Jeszcze brak syna Neymara i za kilka nascie lat mamy znowu atak MSN i oby dorownali rodzicom lub byli lepsi.
3
Masz racje pojeb...em komentarze.
0
I tak MSN juz przeszlo do histori jako najlepsze trio w histori futbolu.
0
Warto bylo sciagnac Bravo na te dwa sezony.Mozna mu podziekowac ,za tak wspaniala gre unas i zyczyc powodzenia dalszej karieze.
0
Valencia w takim tepie jak teraz bedzie grac ,to wyladuje w La Liga 2.A narazie grala z ogorkami i zamykaja tabele,co bedzie jak zaczna grac z elita.
0
To najlepiej jak poczeka jeszcze jedna dekade i bedzie Git.To trzymamy kciuki za Barce.
2
Najpierw trofea (tryple) a dobra gra zaowocuje rekordami calej trojki.Rekordy sa na drugim planie,
4
Rezerwy realu juz przegrywaja to jest zart 3 minuty pierwsza polowa przedluzona
3
Berby madrytu.Real Madryt B - Real Madryt 0:0 narazie
0
Oby espanyol dzis wykorzystal swoja szanse,lepiej byc niemoze real rozbit brakiem paru zawodnikow podstawowych.dalej panowie z Barcelony mozna ich dzis ukuc,
7
I wszyscy po zlotym bucie to by przeszlo do histori dopiero : masakra
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No tak.ten start to moze byc wazny w koncowym rozlczeniu bo niewiadomo jak sie sezon dalej potoczy ,a dla takiego klubu kazdy punkt sie liczy.oby powalczyli z realem i bedzie git
0
Las Palmas pare meczy i spucha pewnia.
1
Unas by siedzial i wachal lawke, co jakis czas by wszedl na boisko.w Napoli gra pierwsze skrzypce i sie ogrywa a to tylko na plus dla niego
0
To w tym sezonie Leo i Suarez po zlotym buciku jak uwazacie,ale ta nagroda jest na drugim miejscu bo najpierw liczom sie trofea (tryple) a potem nagrody indiwidualn
0
Fajni jak by zaczol swoja gre przekladac na reprezentacje to bedzie super,niech sie ogrywa to tylko na plus.
17
W takim tepie to Milik bedzie szedl na krola strzelcow Seri A oby tak dalej Arek.
1
A Laudrup zamiast sie wypowiadac to niech idzie umyc gary ,bo jego czas w pilce sie skonczyl i niech nie pajacuje.Neymar niech gra to co lubi,kazdu chce ogladac pilke i piekno fudbolu w najleprzym wykonaniu.
1
Ja bym zobaczyl hat-tricka Messiego w tym meczu i gola Paco
0
Tez mam to samo niemoge obstawiac kilku meczy cos sie dzieje.
0
Fajnie fajnie.Jak bedom grac z Realem to Bartra niech sie nie sciga z Bale bo dlugo nie pogra w podstawowym skladzie.
27
Tallin to jakis zart chyba jest 10 000 tys miejsc, co oni pobieraja w tym UEFA to niemam pojecia,To ja proponuje odrazu stadion Ruchu Radzionkow 3000 miejsc i jest GIT.Superpuchar Europy jest w Polsce
0
0:4 dla Borussi.mazy mi sie remis he he :)
0
Tak nie aktualne ale to Messi pobijal ten rekord Raula po tak dlugim czasie.Teraz te rekordy nie majam znaczenia bo obai nadal graja,jak skoncza kariery to dopiero te rekordy w LM nabiora sesu bo tak to tylko sie zmieniaja pozyciami.
1
As to juz zwariowal na punkcie Ronaldo co by nie bylo to zawsze jest na okladce tego madryckiego brukowca,krotko mowiac MASAKRA.
0
La manita cos pieknego.
0
Moj blad masz racie :)