0

Oby Leo dolozyl drugie 21 gli przeciwko Atletico w nastepnych latach.Najwezniejsz jest jutro by wygrac.Kto strzeli to niewazne,liczy sie wygrana i 3 punkty w Tabeli.

0

Wiem i dlatego napisalem ,ze brakuje syna Neymara.

0

Jeszcze brak syna Neymara i za kilka nascie lat mamy znowu atak MSN i oby dorownali rodzicom lub byli lepsi.

3

Masz racje pojeb...em komentarze.

0

I tak MSN juz przeszlo do histori jako najlepsze trio w histori futbolu.

0

Warto bylo sciagnac Bravo na te dwa sezony.Mozna mu podziekowac ,za tak wspaniala gre unas i zyczyc powodzenia dalszej karieze.

0

Valencia w takim tepie jak teraz bedzie grac ,to wyladuje w La Liga 2.A narazie grala z ogorkami i zamykaja tabele,co bedzie jak zaczna grac z elita.

0

To najlepiej jak poczeka jeszcze jedna dekade i bedzie Git.To trzymamy kciuki za Barce.

2

Najpierw trofea (tryple) a dobra gra zaowocuje rekordami calej trojki.Rekordy sa na drugim planie,

4

Rezerwy realu juz przegrywaja to jest zart 3 minuty pierwsza polowa przedluzona

3

Berby madrytu.Real Madryt B - Real Madryt 0:0 narazie

0

Oby espanyol dzis wykorzystal swoja szanse,lepiej byc niemoze real rozbit brakiem paru zawodnikow podstawowych.dalej panowie z Barcelony mozna ich dzis ukuc,

7

I wszyscy po zlotym bucie to by przeszlo do histori dopiero : masakra

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No tak.ten start to moze byc wazny w koncowym rozlczeniu bo niewiadomo jak sie sezon dalej potoczy ,a dla takiego klubu kazdy punkt sie liczy.oby powalczyli z realem i bedzie git

0

Las Palmas pare meczy i spucha pewnia.

1

Unas by siedzial i wachal lawke, co jakis czas by wszedl na boisko.w Napoli gra pierwsze skrzypce i sie ogrywa a to tylko na plus dla niego

0

To w tym sezonie Leo i Suarez po zlotym buciku jak uwazacie,ale ta nagroda jest na drugim miejscu bo najpierw liczom sie trofea (tryple) a potem nagrody indiwidualn

0

Fajni jak by zaczol swoja gre przekladac na reprezentacje to bedzie super,niech sie ogrywa to tylko na plus.

17

W takim tepie to Milik bedzie szedl na krola strzelcow Seri A oby tak dalej Arek.

1

A Laudrup zamiast sie wypowiadac to niech idzie umyc gary ,bo jego czas w pilce sie skonczyl i niech nie pajacuje.Neymar niech gra to co lubi,kazdu chce ogladac pilke i piekno fudbolu w najleprzym wykonaniu.

1

Ja bym zobaczyl hat-tricka Messiego w tym meczu i gola Paco

0

Tez mam to samo niemoge obstawiac kilku meczy cos sie dzieje.

0

Fajnie fajnie.Jak bedom grac z Realem to Bartra niech sie nie sciga z Bale bo dlugo nie pogra w podstawowym skladzie.

27

Tallin to jakis zart chyba jest 10 000 tys miejsc, co oni pobieraja w tym UEFA to niemam pojecia,To ja proponuje odrazu stadion Ruchu Radzionkow 3000 miejsc i jest GIT.Superpuchar Europy jest w Polsce

0

0:4 dla Borussi.mazy mi sie remis he he :)

0

Tak nie aktualne ale to Messi pobijal ten rekord Raula po tak dlugim czasie.Teraz te rekordy nie majam znaczenia bo obai nadal graja,jak skoncza kariery to dopiero te rekordy w LM nabiora sesu bo tak to tylko sie zmieniaja pozyciami.

1

As to juz zwariowal na punkcie Ronaldo co by nie bylo to zawsze jest na okladce tego madryckiego brukowca,krotko mowiac MASAKRA.

0

La manita cos pieknego.

0

Moj blad masz racie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?