BARCA171
Dołączył/a: sierpień 2016
Miami (Floryda)
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mecz o 17.00 jest.
3
Wole kogos z pary Benfica lub Porto.Reszty juz mam dosyc.
0
Padaja bo sa na testach a Ronaldo obserwuje z trybun.
3
Depo moglo by zagrac tak jak tydzien temu z RSSS co wygrali 5:1 i bylo by git.
1
Stawiam na Toronto 3:1
0
Zapytaj Enrique.
7
Dzis Barcelona B gra z Espanyolem B o 18.00
0
To dzis tez 4:0 dla Barcy.Vamos Barca
1
Mile widze unas Benfice.Bylo by to cos nowego ale moze byc tez Porto.
2
Legia zarobila w LM 16 500 000 € teraz beda dalej bic kase w fazie grupowej LE.
4
Dzis Xavi strzelil swoja 5 bramke w 10 meczach dla Al Sadd w tym sezoni.Al Sadd wygralo 5:0 z Al Rayyan
0
To Ardzie pasowala Borussia Mon.strzelil jej 4 bramki razem z pierwszym meczem.
0
Leo ma strzelac a nie Arda.To mecz jest nasz juz,Messi niech laduje ile wejdzie
0
Leos jeszcze jedna do przerwy i bedzie dobrze
0
Celtic juz prowadzi 1:0
0
Vamos Barca po 3p i rekord Messiego
0
A po latach tak
http://static.sportskeeda.com/wp-content/uploads/2016/02/ronaldo-and-figo-real-madrid-1455711221-800.jpg
6
Messi jutro po hat-tricka i nowy rekort jest twoj.Neymar sobie odpocznie pare dobrych dni,zapewne przyda mu sie,To nie zagra jutro z Borussiom Mon.i w sobote z Osasunom to dopiero 18 w niedziele z Espanyolem wybiegnie na murawe
0
Spalony dlamnie sytuacja sporna mogl a nie musial gwizdac spalonego a co do karnych to remis
2
Gooooooool Luis
0
A jak gra Messi
34
Zielinski gol i asysta dla Napoli po 8 minutach meczu
0
Bayern prowadzi 2:1 Robben
2
1:1 Lewandowski.
4
4 minuta Bayern w plecy dostaje 1:0
3
Jeszcze by unas pogral sobie jak by zostal.
24
Al Sadd wygralo 1:0 bramke strzelil nasz general Xavi
11
Teodorczyk strzela gola na 2:1 dla Anderlechtu w pucharze Belgii
1
3:1.
0
Z Villanovense byl remis a w rewanz 6:1