0

Mecz o 17.00 jest.

3

Wole kogos z pary Benfica lub Porto.Reszty juz mam dosyc.

0

Padaja bo sa na testach a Ronaldo obserwuje z trybun.

3

Depo moglo by zagrac tak jak tydzien temu z RSSS co wygrali 5:1 i bylo by git.

1

Stawiam na Toronto 3:1

0

Zapytaj Enrique.

7

Dzis Barcelona B gra z Espanyolem B o 18.00

0

To dzis tez 4:0 dla Barcy.Vamos Barca

1

Mile widze unas Benfice.Bylo by to cos nowego ale moze byc tez Porto.

2

Legia zarobila w LM 16 500 000 € teraz beda dalej bic kase w fazie grupowej LE.

4

Dzis Xavi strzelil swoja 5 bramke w 10 meczach dla Al Sadd w tym sezoni.Al Sadd wygralo 5:0 z Al Rayyan

0

To Ardzie pasowala Borussia Mon.strzelil jej 4 bramki razem z pierwszym meczem.

0

Leo ma strzelac a nie Arda.To mecz jest nasz juz,Messi niech laduje ile wejdzie

0

Leos jeszcze jedna do przerwy i bedzie dobrze

0

Celtic juz prowadzi 1:0

0

Vamos Barca po 3p i rekord Messiego

6

Messi jutro po hat-tricka i nowy rekort jest twoj.Neymar sobie odpocznie pare dobrych dni,zapewne przyda mu sie,To nie zagra jutro z Borussiom Mon.i w sobote z Osasunom to dopiero 18 w niedziele z Espanyolem wybiegnie na murawe

0

Spalony dlamnie sytuacja sporna mogl a nie musial gwizdac spalonego a co do karnych to remis

2

Gooooooool Luis

0

A jak gra Messi

34

Zielinski gol i asysta dla Napoli po 8 minutach meczu

0

Bayern prowadzi 2:1 Robben

2

1:1 Lewandowski.

4

4 minuta Bayern w plecy dostaje 1:0

3

Jeszcze by unas pogral sobie jak by zostal.

24

Al Sadd wygralo 1:0 bramke strzelil nasz general Xavi

11

Teodorczyk strzela gola na 2:1 dla Anderlechtu w pucharze Belgii

1

3:1.

0

Z Villanovense byl remis a w rewanz 6:1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?