7

Bardzo ciekawy i fajny tekst do przeczytania.Polecam

0

Dzis najwazniejsze 3 punkty ,a kto strzeli to nie wazne jest.Liczy sie tylko wygrana.Visca Barca.

0

Moze kara sie nalezy moze nie,ale dzis juz mogli mu dac zagrac z tego powodu ze polecial do Bolivi trenowal a tu takie zbicie

8

Po Realu mozna sie wszystkiego spodziewac ,jesli jest to prawda to niemam juz calkowicie szacunku do tego klubu za to co wyrabia Perez.

0

jak awansujemy do mundialu w Rosii,to fajnie jak by Polska byla w grupie z Argentyna.

0

To Johan Cruyff nazawsze zawital w naszym muzeum.Piekny gest rodziny.

0

Jest jakis pilkarz ktory przekroczyl 100 goli w swoiej reprezentacji.jak ktos wie to niech napisze ?

0

Neymar misisz jeszcze trozke poczekac .Zycze Ci z calego serca bys dostal Zlota pilke.

0

Razem z Suarezem

2

Masche i Busiu maja jeszcze pare dobrych meczy, a by to zmienic i strzelic po golu

1

Leos jeszcze jedna dla waszego i naszego spokoju

1

Messi niech sie wykartkuje dzis bo potem mamy ciezki terminarz w lidze

0

To Messi by mogl strzelic dzis Hattricka

0

A czasami liga Portugalska niema przelicznika 1 gol to 1,5 punkta.

3

Kot porobil teraz

1

Sami sobie winni tym autobusem usiebie w polukarny a teraz dziury w calym szukaja.

1

Boli wszystkich bo sedzia z Niemiec wykonal prawidlowo robote i niebyl bohaterem meczu.

0

Krycha i Rybus szalu nie robia z gra w swoich druzynach ciagle grzeja lawe albo poza skladem .

1

Domenech niech lepiej sie przewietrzy bo mozg mu sie grzeje razem z dupom.

0

Wspolczuje Unai ale po dwoumeczu awansuje lepsza druzyna a byla nia Barca.

16

Do Ramosa.

0

To cud.Dzieki Ci Boze.

0

Wazne by nie stracic i byc caly czas na zero z tylu, bo jedna bramka i po awansie.

0

I Gomes spartolil i Umtiti mial slupek moglo byc 4:2

1

Nosotros Vivimos En La Época De Messi

4

Oby UEFA po tym meczu miala krzywa mine.

2

Oby nic nie bylo Torresowi.

0

Jak by Villarreal niedal dupy to na obecna chwile Real mialby do nas straty 5 punktow

0

Bayern 3:0 prowadzi i 2 gol Lewego

0

Ten caly Komitet Techniczny Arbitrow to jedna wielka mafia a komitet ds.Rozgrywek to powinien sie zanich wziasc a nie z Pique czy Pana Fernando Roiga.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?