BARCA171
Dołączył/a: sierpień 2016
Miami (Floryda)
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Bardzo ciekawy i fajny tekst do przeczytania.Polecam
0
Dzis najwazniejsze 3 punkty ,a kto strzeli to nie wazne jest.Liczy sie tylko wygrana.Visca Barca.
0
Moze kara sie nalezy moze nie,ale dzis juz mogli mu dac zagrac z tego powodu ze polecial do Bolivi trenowal a tu takie zbicie
8
Po Realu mozna sie wszystkiego spodziewac ,jesli jest to prawda to niemam juz calkowicie szacunku do tego klubu za to co wyrabia Perez.
0
jak awansujemy do mundialu w Rosii,to fajnie jak by Polska byla w grupie z Argentyna.
0
To Johan Cruyff nazawsze zawital w naszym muzeum.Piekny gest rodziny.
0
Jest jakis pilkarz ktory przekroczyl 100 goli w swoiej reprezentacji.jak ktos wie to niech napisze ?
0
Neymar misisz jeszcze trozke poczekac .Zycze Ci z calego serca bys dostal Zlota pilke.
0
Razem z Suarezem
2
Masche i Busiu maja jeszcze pare dobrych meczy, a by to zmienic i strzelic po golu
1
Leos jeszcze jedna dla waszego i naszego spokoju
1
Messi niech sie wykartkuje dzis bo potem mamy ciezki terminarz w lidze
0
To Messi by mogl strzelic dzis Hattricka
0
A czasami liga Portugalska niema przelicznika 1 gol to 1,5 punkta.
3
Kot porobil teraz
1
Sami sobie winni tym autobusem usiebie w polukarny a teraz dziury w calym szukaja.
1
Boli wszystkich bo sedzia z Niemiec wykonal prawidlowo robote i niebyl bohaterem meczu.
0
Krycha i Rybus szalu nie robia z gra w swoich druzynach ciagle grzeja lawe albo poza skladem .
1
Domenech niech lepiej sie przewietrzy bo mozg mu sie grzeje razem z dupom.
0
Wspolczuje Unai ale po dwoumeczu awansuje lepsza druzyna a byla nia Barca.
16
Do Ramosa.
0
To cud.Dzieki Ci Boze.
0
Wazne by nie stracic i byc caly czas na zero z tylu, bo jedna bramka i po awansie.
0
I Gomes spartolil i Umtiti mial slupek moglo byc 4:2
1
Nosotros Vivimos En La Época De Messi
4
Oby UEFA po tym meczu miala krzywa mine.
2
Oby nic nie bylo Torresowi.
0
Jak by Villarreal niedal dupy to na obecna chwile Real mialby do nas straty 5 punktow
0
Bayern 3:0 prowadzi i 2 gol Lewego
0
Ten caly Komitet Techniczny Arbitrow to jedna wielka mafia a komitet ds.Rozgrywek to powinien sie zanich wziasc a nie z Pique czy Pana Fernando Roiga.