1

Oby Leo cos strzelil na wage 3p.
JAKIE MACIE TYPY
Moj to :
Real-Barca 1:2

23

Neymar na trybuny i zero kobinacji bo zle sie to moze skonczyc dlanas.

0

Panie i panowie jeszcze 25 minut do przedstawienia na Camp nou

1

Visca Barca.ku uciesze wszystkich cules Barco.

1

Barca czy wgra czy przegra zawsze bede jak KOCHAL na dobre i zle.

0

Jak by zabrali Realowi trofea za czasow Franko to byl by za plecami Barcy bardzo daleko,wiekszos ich pucharow to jest z tamtego okresu.

0

Tim Howard.

9

Ja widze to tak :

Barca- Juve 4:0

Real- Barca 1:2

0

Barcelona:Pilka nozna
Superliga kobiet-Barcelona kobiety na 1 miejscu
Segunda division B-grupa3-Barcelona B na 1 miejscu
La Liga- Barcelona na 2 miejscu niestety

0

Porozmawiac to trzeba z Toba bys sie wziol za gre w koncu,a jak bedziesz tak gral dalej to napewno z Juve odrobimy.

4

Co sie dzieje z tymi zawodnikami.
Gomes gral dobrze w Valenci
Rakieta w Sevilli
Arda w Atletico
A unas graja jak by mieli jaja zwiazane.

0

Mats wogule sie nie rusza to masakra jakas jest obrona dzis to ser szwajcarski z dziurami.

0

Leo po hat-tricka

0

Bravo Messiasz.

30

Real gra do konca,a my bysmy sobie klepali przed polem karnym do usranej smierci taka prawda.

0

Gomes zagral dobrze mecz nalezal do Rudego i Mache taka prawda.

0

Raka nie bylo masakra.

1

Dramat .chociasz jedna bramke zeby byla jakas zaliczka.

0

Mache to naprawde dzis padaka w pomocy a teraz w obronie

0

Mats co wpuscil jego brama

16

Gosc taki cwaniaczeka ,a na mundialu w finale zje..ł akcje zycia.Tego to nikt mu nie wybaczy.

0

Podobno pilkaze Barcy obrazali go po meczu w Paryzu moze byc grobo.

0

Portugalska 34 koleiki obecnie jest 28
Niemiecka 34 k. obecnie jest 28

31

Te jego wypowiedzi nie sa juz zabawne.odstawil numer z wyjsciowa 11 i tyle, niech ma do siebie teraz pretensie ze przegral,bo gdy nam idzie to Lucho kabinuje ze skladem na wyjazdach i powoli wbija gwozdzi do trumny w lidze.

2

Malaga ostatnich 20 meczy
3 wygrane
5 remisow
13 porazek
A my gramy kupe

0

Czemu my gramy taka kupe z nimi to masakra jakas.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Messiego nieda sie zastapic,bo jeszcze taki sie nie urodzil.

0

Napoli prowadzi z Juve 3:2 jest 70 minuta.

0

Leo jeszcze jedna brameczka i bedzie pierwszy hattrck w lidze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?