BARCA171
Dołączył/a: sierpień 2016
Miami (Floryda)
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Rosja - Hiszpania 0:1 gol Alby
0
To mamy w karnych 2:1 dla Szwedow.
0
Pierwsza reka to jest karny w 100% a faul nie spowodowal upadku wlocha.
1
Juz droga reka Wlochow Lahoz w akcji.Fifa wie co robi by Szwedzi nie awansowali,bez Wlochow mudnial traci na wartosci a zwlaszcza na kasie.
0
Przypominam wszystkim na La Rambla ,ze jutro mecz Rosia - Argentyna na Polsat Sport News o godzinie 14.00
8
Brawo Sampsoli za decyzje przyda sie Leo troche odpoczynku ,bo w nastepna sobote mamy mecz z Leganes
0
Okey maz racje pomililem to byl Aytekin z PSG
0
Mial dwa bledy w remontadzie z PSG ,szczesliwy sedzia dla Barcy jest pan Taylor.
0
Najlepsi strzelcy Realu w La Liga po 10 kolejkach Asensio i Isco po 3 gole.
0
Real na nasze szczescie oddal dwoch kluczowych zawodnikoe Rodrigeza i Morate ,a lawka Realu juz niejest taka cudowna jak w tamtym sezonie.
1
W Madrycie coraz mocniej mrozi -8 jest juz o 18stej
4
Lazio prowadzi po pierwszej polowie z Cagliari 2:0 Ciro Immobile strzela 2 gole w tym meczu i jest to jego 13 bramka w 9 meczach Seria A
0
Wedlug mnie to Gabriel Jesus powinien wygrac.
1
Barcainfo,Don Corleone
0
Ma ktos link do meczu
2
Najwazniejsze sa 3 pk a potem rekord bedzie przyokazji.
0
I dziekujemy juz Panu.
0
Leo hat-trick.....
0
To panowie 6 pk jest obowiazkow z takimi druzynami jak Eibar i Girona.
0
Graj do konca o cala kase
11
Szkoda tych 3 slupkow z Betisem w pierwszym meczu.
0
Na jakim kanale leci Argentyna z Urugwajem wie ktos.
4
A jak by Barca sprobowala sciagnac Timo Wernera z RB Lipsk .Gosc dobrze gra na pozycji Neymara ,a ma dopiero 21 lat i 32 meczach strzelil 22 bramki.
0
Tak trzymaj Sampaoli bo el.juz niedlugo i trzeba sie dobrze przygotowac.
10
Messi strzela 8 gola w p.Gampera i zostal najlepszym strzelcem.
1
Messi zostal wlasnie najlepszym strzelcem w histori Pucharu Gampera 8 goli
0
Powinni kupic Coutinho,Debele i Martineza.Paulinho ma 29 lat ,wiec jest nam nie potrzebny a zreszta gosc ma slabe wyniki w lidze Chinskej i nie nadaje sie do Barcy.Mogli by sprobowac ponegociowac z Totkami o Eriksena albo Alliego
0
Hazard nam nie potrzebny.
0
Na gali France foodbol bedzi tylko jako widz bo o Zlotej Pilce to pewnie moze zapomniec jak na moje.
1
Jednak Messiego bym wybral bo to legenda Barcy.