BARCA171
Dołączył/a: sierpień 2016
Miami (Floryda)
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Napoli 2:0 Milik druga bramka
0
Leos pieknie zaczeles LM.
0
Napoli prowadz 3:0 Zielinski asyste zaliczyl
0
Im bardziej bedziemy chcieli wyrownac tym gorzej bedzie dlanas i tak to widze.
0
Enrique sie obudzil teraz z tymi zmianami jak moze byc bardzo ciezko o remis a nie wspomne o wygranej,teraz o juz calkiem postawiom autobus.
0
Pieknie sie zaczelo Rudy daje remis.
0
No to zaczynamy 2 polowe,jedziemy tym autobusem do kraju baskow przez madryt panowie.Visca Barca.
0
A dopiero co o tym pisalem.Enrique musi zawsze cos wymyslec w takim meczu i lekcewazyc przeciwnika a teraz trzeba gonic wynik.
2
Chlopaki niech cos strzela w koncu bo takie autobusy zle sie koncza , jeden gol z niczego dla Alaves i moze byc ciezko do obrobienia.
1
Spij spokojnie legendarny pilkazu i trenerze.
0
Athletic-Valencia fajny sedzia Gil Manzano bedzie sie dzialo.brak elity w tej kolejce
(Borbalan,Mallenco,Velasco Carballo)
0
Od jutra Once de Gal zaczyna swoj maraton 7 meczy ,oby kazdy zakonczyl sie pozytywnie dlanas.
0
Once de gal jutro na camp nou pozamiata.
0
Iniesta genialnym pilkazem jest, sam tekst fajnie opowiada jego problemy ktore spowodowaly ,ze stal sie wielkim grajkiem.Andres pewnie pobedzie z nami jeszcze 3-4 lata i zakonczy kariere albo przeniesie sie za ocean lub na polwysep arabski na emeryture.
40
Szkoda mi Villi mogl jeszcze pograc pare sezonow w europie.do dzis widze jego bramke przed oczami strzelona w finale LM z Manchesterem United ,cos pieknego.
1
Hiszpanie 8:0 to juz masakra jest bo o gwalcie niewspomne
0
Busquets zaliczyl przy drugim golu Moraty asyste
0
Tylko zmienikow hehe.
0
Pewnie Paco sobie nie wejdzie dzis
0
Hiszpanie 5:0 Diego Costa
0
Nasi by mogli by juz schodzic z bojska by nie nabawic sie jakejs kontuzi
0
Hiszpanie 4:0 silva i vitolo
0
Roberto 2:0 nasi dzisiaj graja swoje.chlopaki z barcy w dobrej formie
1
Chorwaci prowadza 1:0 z Turcia Rakitic z karnego do szatni
0
Messi powinien w najbliszym peczu usiasc na lawce ,by nie ryzykowac poglebienia urazu.jeszcze Leos nastrzela bramek jeszcze w tym sezonie, a przez jeden mecz nie warto ryzykowac kilku tygodni a newet miesiecy taka jest moja opinia.
0
To po tym spotkaniu z Alaves znowu poczekamy nastepne 10 Lat do meczu z nimi i nastepne 456 goli Messiego,bylo by cos pieknego i nie osiagalnego dla innych pilkazy.
0
To teraz santos odda nam hajs za barbose hehe.puscimy ten klubik z torbami.
0
Zegnaj przyjacielu.[*]
0
Kocham ogladac takie maratony barcy.oby byly szczesliwe w naszym wykonaniu.
0
Francja prowadzi z Wlochami 2:1 gol Giroud.