0

Napoli 2:0 Milik druga bramka

0

Leos pieknie zaczeles LM.

0

Napoli prowadz 3:0 Zielinski asyste zaliczyl

0

Im bardziej bedziemy chcieli wyrownac tym gorzej bedzie dlanas i tak to widze.

0

Enrique sie obudzil teraz z tymi zmianami jak moze byc bardzo ciezko o remis a nie wspomne o wygranej,teraz o juz calkiem postawiom autobus.

0

Pieknie sie zaczelo Rudy daje remis.

0

No to zaczynamy 2 polowe,jedziemy tym autobusem do kraju baskow przez madryt panowie.Visca Barca.

0

A dopiero co o tym pisalem.Enrique musi zawsze cos wymyslec w takim meczu i lekcewazyc przeciwnika a teraz trzeba gonic wynik.

2

Chlopaki niech cos strzela w koncu bo takie autobusy zle sie koncza , jeden gol z niczego dla Alaves i moze byc ciezko do obrobienia.

1

Spij spokojnie legendarny pilkazu i trenerze.

0

Athletic-Valencia fajny sedzia Gil Manzano bedzie sie dzialo.brak elity w tej kolejce
(Borbalan,Mallenco,Velasco Carballo)

0

Od jutra Once de Gal zaczyna swoj maraton 7 meczy ,oby kazdy zakonczyl sie pozytywnie dlanas.

0

Once de gal jutro na camp nou pozamiata.

0

Iniesta genialnym pilkazem jest, sam tekst fajnie opowiada jego problemy ktore spowodowaly ,ze stal sie wielkim grajkiem.Andres pewnie pobedzie z nami jeszcze 3-4 lata i zakonczy kariere albo przeniesie sie za ocean lub na polwysep arabski na emeryture.

40

Szkoda mi Villi mogl jeszcze pograc pare sezonow w europie.do dzis widze jego bramke przed oczami strzelona w finale LM z Manchesterem United ,cos pieknego.

1

Hiszpanie 8:0 to juz masakra jest bo o gwalcie niewspomne

0

Busquets zaliczyl przy drugim golu Moraty asyste

0

Tylko zmienikow hehe.

0

Pewnie Paco sobie nie wejdzie dzis

0

Hiszpanie 5:0 Diego Costa

0

Nasi by mogli by juz schodzic z bojska by nie nabawic sie jakejs kontuzi

0

Hiszpanie 4:0 silva i vitolo

0

Roberto 2:0 nasi dzisiaj graja swoje.chlopaki z barcy w dobrej formie

1

Chorwaci prowadza 1:0 z Turcia Rakitic z karnego do szatni

0

Messi powinien w najbliszym peczu usiasc na lawce ,by nie ryzykowac poglebienia urazu.jeszcze Leos nastrzela bramek jeszcze w tym sezonie, a przez jeden mecz nie warto ryzykowac kilku tygodni a newet miesiecy taka jest moja opinia.

0

To po tym spotkaniu z Alaves znowu poczekamy nastepne 10 Lat do meczu z nimi i nastepne 456 goli Messiego,bylo by cos pieknego i nie osiagalnego dla innych pilkazy.

0

To teraz santos odda nam hajs za barbose hehe.puscimy ten klubik z torbami.

0

Zegnaj przyjacielu.[*]

0

Kocham ogladac takie maratony barcy.oby byly szczesliwe w naszym wykonaniu.

0

Francja prowadzi z Wlochami 2:1 gol Giroud.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?