0

na TVU Player na kanale 65217 tj GOL TV będzie na 100%...:):)

0

Andrés D'Alessandro nie Inter tylko Internacional Porto Alegre :P

0

josephfcb

Dzięki Ci bardzo za tego linka!!!!:D jakośc wspaniała jak na interent...bez żadnego zacięcia :D

Visca El BARCA!!!!!!

nie wiem czy zwracaliście na to uwage ale Eto'o za każdym razem jak piłka gdzies odskoczyła albo wyszla za bramke to on szybko po nia szedł i ustawaił na 5 metrze...jego zaangarzowanie w ten mecz bardzo mi zainponowało...nawet przy bramce Puyola..wszyscy sie cieszą a Sami idzie po piłke i ustawia ja na śrdoku boiska...:) No i ta radość po strzelonaj bramce...Chodz to tylko mecz(puchar) towazyski to tak bardzo bym ''wzięty'' w ten mecz ze podziwiam go za to :):) VEB!!!!!!!!

A i przeogromne brawa również dla XAVIEGO za diwe asysty i Pinto :::))

Radze wszystkim przed spaniem iść zrobić siku :D

0

SAMUUUUUUUUUUUUEEEEEEEEEEEELLLLLLLLLLL ETO"OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!1

0

a ten Serio B. To Serio Batata czy jak ?:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?