Badzi69
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Rumia/Gdynia
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sport.es
0
Valdés, Alves, Puyol, Piqué, Maxwell, Xavi, Keita, Busquets, Messi, Ibrahimovic y Pedro.
Oficjalny skład.
0
EL14
o 22.17
0
Oficjalna strona internetowa katalońskiego ,,Sportu".
0
W ,,Przyjaciółce" przeczytałem.
0
Valdés; Alves, Puyol, Milito, Maxwell; Keita, Touré, Iniesta; Pedro, Ibrahimovic y Jeffren.
Oficjalnie.
0
Valdés, Alves, Puyol, Milito, Maxwell, Touré, Busquets, Iniesta, Messi, Ibrahimovic y Henry.
0
*Catania nie Katania
0
Valdés; Alves, Piqué, Milito, Maxwell; Keita, Touré, Busquets; Messi, Ibrahimovic, Pedro.
0
GauchoR80
Xavi nie gra, a do Realu mamy ,,stratę" 4 bramek.
0
Czyhrynski od nowego sezonu do Barcy Athletic ! Tam się ogra !
0
*FCBP
0
I tak nie ma to jak spędzić GD w towarzystwie innych Cules z FCB ;]
0
pyjter82
to sobie poszukaj
0
ester874
Jak już to `tę` a nie `tą` ofertĘ
0
bronx
gdzie byłeś jak ''grał'' w Benfice ?
0
`Nie do przyjęcie ` - nie do przyjęciA :]
0
Zlatan Kończ waść, wstydu oszczędź
0
Zlatan Kończ waść, wstydu oszczędź.
0
jak najbardziej za
0
Paddyy93 i konradinho88
Boże, przebacz im bo nie wiedzą co czynią !
Jaki Jeffren ?! Przecież to jest Xavi !
0
kisnymaster
to sobie poszukaj.
0
to znaczy, że masz czekać.
0
Najlepszy to jest Gonzalo Rodriguez ;D
9 meczów i 3 czerwone ;]
0
Skład na Racing ???
VV - Alves(który pojawił się już w Ciutat Esportiva) ,Pique, Puyol, Maxwell - Yaya ( ? ) ,Iniesta, Dos Santos (Thiago) - Pedro(Henry), Ibra, Messi
0
Xavi nei zagra przez 2 tyg. :|
0
Warte odnotowania jest również, że w barwach Tottenhamu w środku tygodniu zadebiutował Gudi.
0
Bolt wygra w kategorii na najlepszego sportowca.
0
Puyol, Milito, Sergio,Maxwell
0
Milito ! Żaden Tczygriński !