Badzi69
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Rumia/Gdynia
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie tak dawno Pele powiedział, że Hernanes to obcnie najlepszy brazylijski piłkarz. Moim zdaniem sprawdziłby się w Barcie bez problemów tym bardziej, że potrafi on grać jako defensywny,boczny i owensywny pomocnik...jest dobrze wyszkolony technicznie,ma poukładne w głowie,nie gra na tzw pałe, ma dobry strzał z dystansu,pobre długie podanie, nie jest stary, więc....zobaczymy co przyniesie czas ;)
0
ja bym tego meczu nie lekceważył zbytnio.To, że Valladolid przegrało teraz wysoko 4-1 to o niczym nie świadczy, tym bardziej , że u siebie grają barrdzo dobrze, nie mówiąc o wygranych na wyjazdach z Atletico i Valencia, do tego dochodzi zwycięstwo u siebie z Realem. Bedzie bardzo cięzko, dodatkowym czynnikiem wpływającym na formę bedą mecze reprezentacji,u nas prawie cała podstawowa ''11'', a u Valladlid raptem 2-3 piłkarzy.
Mecze ligowe tuż po reprezentacyjnych są bardzo ciężkie...wiem cos o tym :P
0
Absolutnie ma rację....liczę na to, że zagrają : Caceres,Sylvinho,Pinto,Bojan i Gudi ;)
0
http://atdhe.net/tv/watch_barcatv.html
tu bedzie mecz o 18.00
0
moim zdaniem nie byłoby to dobre rozwiązanie...nie jest wcale taki dobry a niektórzy oceniają go tylko ze statów z FM-a.
0
miszczu2006
albo jak przedryblował trzech piłkarzy i przelobował bramkarza z 16 metra ;)
0
Caceres !!!! ;)
0
PijanyAdmin997
Ty chłopie nie wiesz chyba co mówisz!!! jakie szwedzkie drewno!!! Zlatan to jeden z najlepszych piłkarzy świata....Lepszy technicznie od Cr7....!!!
0
no chłopak pokazał wczoraj , że nie na darmo uważa się go za jeden z większych bramkarskich talentów. ; )
0
Roy Hodson - ''Magic, oooooooooo Magic'' ;D
0
nie bedzie na 10000% i ludzie sie juz nie pytajcie!!!!!!!! NIE Będzie na ''N'' , nie bedzie na Cyfrowym Polsacie !!!!!!!!!!
0
Sergio Asenjo, Postarać się o Teveza ,który nie jest pewny pozostania w MU oraz Silva, ze wzglądu na kłopoty finansowe Valenci...
0
Ja bym chciał żebyśmy trafili na Bayern,Porto albo Villareal
0
Victor Valdes w bramce.Od lewej Sylvinho,Rafael Marquez,Gerard Pique i Daniel Alves. W środku Andres Iniesta,Yaya Toure i Xavi Hernandez. I jak na atak FCB przystało LIONEL MESSI,Samuel Eto'o i Thierry Henry!!!! PO AWANS!!!!
VEB!!!!
0
http://atdhe.net/live-tv-4497.html
dobra jakość...jak włączycie teraz to mozecie sobie ogladac lige Afrykańska ;D
0
Dziwię się dlaczego Marić,który grał niedawno w pierwszej drużynie Celty Vigo gra w Barcie Atletic...chodz młody już nie jest,chodz stary tez nie
0
I dam się założyć,że w finale zagra VV zamiast Pinto, mimo , że na dzień dzisiejszy kompletnie na to nie zasługuje...Pinto zagrał we wszystkich meczach w CDL, i mam cichą nadzieję , że zagra w tej kolejce ligowej
0
Brawa dla Caceresa..mam nadzieje, że Rafa sobie odpoczenie pare meczy a zagra za niego Martin bo naprade zasługuje na to by grać częściej. ; )
0
Ale jakby ewentualnie pojawiłby się temat Evry..choc jest bto malo prawdopodobne...MU ma w rezerwie brata Rafaela Fabio który z kolei jest lewonorzny..a jak wiecie...lub nie Rafael juz jest w pierwszym zespole i bardzo czesto gra w podstawowym skladzie Mu...to jest juz cos...majac 18 lat
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLL HENRY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
sop://sopcast.soccer-live.com.pl:3912/11028
realcja z Canal + Sport ;)
0
Henry38
chłopie!!!!!!!!!!! są takie strony jak livescore.pl albo livescore.com wejdz i zobacz...no chyba że mamusia zablokowalła ci wszystkie zabronione dla ciebie strony...OGARNIJ SIĘ!!!!
0
valdes - alves,pique,caceres,abidal - busquets,keita,xavi - iniesta,eto'o, hleb
Gramy takim składem ;)
0
http://www.justin.tv/djcrisvip
to jest ten link z C+ lecz jakość bardzo słaba
0
http://www.justin.tv/super_tvsport/popout
tutaj jest transmisja tottenham-arsenal na zywo z canal plus ;)
Koles pisze ze zaprasza pozniej na 17 na MU-West ham..wiec moze Barca-Gijon pokaze ;)
0
matinho xd
a masz moze jeszcze jakieś mecze Barcy z tamtej LM ?
0
hanc
za przeproszeniem ale ty jestes jakis nienormalny???
Za co niby Valdes w tym meczu miałby dostać np 6 lub 7 ???
Jeden, niegrozny strzał na bramke,kilka wykopow, lapanie pilki i co....teraz bo dostal note 5 to ma byc na wylocie...stary widac ze nie ogladasz meczy tylko czytasz same komentarze...troche powagi...Nota 5 dla VV jak najbardziej odpowiednia...nie ma za co mu dac wyzej.
VEB ! ; )
0
Osasuna vs Barcelona
Reyno de Navarra
2009-01-11, godz. 21:00
wystraczy podejsc do kalendarza i sprawdzic...to takie trudne???
0
20 sierpnia skonczyl 25 lat
0
Reportaż Rafała Steca z Gazety Wyborczej :P Czytałem wczoraj