Badzi69
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Rumia/Gdynia
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie będzie już transmisji na Sopcascie z meczami Barcy. Koleś podczas meczu z Espanyolem wytłumaczył dlaczego...sami do tego doprowadziliście.
0
Nie będzie już transmisji na Sopcascie z meczami Barcy. Koleś podczas meczu z Espanyol wytłumaczył dlaczego...sami do tego doprowadziliście.
0
`2.I dlaczego niema nic o Ronaldo(Brazylijczyku) przecież grał u nas, co prawda tylko rok ale grał.`
To jakiś żart ? Ronaldo ??? ;D Dobre żarty.
`Świeżo sprzedani` ---> Ronalod został przedany blisko 10 lat temu więc już chłopie nie przesadzaj. Może zaraz poprosisz o onformacje o sprzedaniu Bernda Schustera do Realu w sezonie 88/89 ? ;]
0
12 wychowanków O_o !
0
Szansa Bojana - innego rozwiązania nie widze.
0
Musniesa dostał czerwoną za wejście kolanem ( ? ) na wysokości klatki piersiowej przy lini bocznej.
0
Muniesa czerwoną dostał O_o
0
Sergi Roberto właśnie karnego nie strzelił z Urugwajem O_o (1-1)
0
Warty odnotowania jest również fakt iż Martin Caceres zagrał w podstawowym składzie Juventusu w wygranym 5-2 meczu z Atalanta :)
0
No to Pep zaszalał...Iniesta, Xavi & Messi na ławie ;D
0
gdyż w Rosji jest inny czas...+ 2 h...geografia się kłania
0
Napastnik jakich mało.
0
a tym czasem R10 dwie asysty do Boriello ;]
0
Lookajcie a ludzie od dodawania newsów działajcie ;D
0
VV - Puyol, Czyhrynski, Pique, Maxwell - Sergio B., Iniesta, Keita - Messi, Ibrahimović, Bojan - mój typ na niedzielny mecz
0
Wszyscy przeciwnicy Messiego uważają, że Leo bez Iniesty i Xaviego nie istenieje, że w reprezentacji nic nie gra. Jednak gdyby Ci `wielkcy znawcy footballu` oglądali chociaż jeden mecz reprezentacji Argentyny to by zauważyli, że ta reprezentacjia nic nie gra , kompletnie nic. `Boski` Diego nie potrafi ich poustawiać na bosiku, każdy biega jak mu pasuje. To ja się pytam czy Messi sam ma wygrać mecz przeciwko 10 piłkarzom przeciwnej drużyny ? Skoro obrona nie potrafi wymienić 5 podań poczym wybija piłkę po autach i do przodu to wiadomo, że nic z akcji ofensywnej nie będzie.
Głownie mówią to kibice Realu, którzy uważają , że ich Żelik jest owiele lepszym piłkarzem od Mesiasza. To w takim razie czemu oni nie porównują meczów rzgrywanych przez niego w klubie i w reprezentacji, która męczyła się w swojej grupie niemiłosiernie. Gdzie był wtedy ich CR ? Gdzie były te wszytkie gole, asysty, dryblingi przeciwko chociażby piłkarzom Malty, Albani, nie mówiąc juz o piłkarzach Szwecji i Dani.
Wracając do rep. Albiselestes. Póki jej trenerem będzie Diego, Argentyna nie ma co liczyc nawet na 1/8 MŚ.
0
Juan Pablo Angel :) a nie Pedro
0
O_o
0
Właśnie strzelił gola Atalancie....
0
Ludzie...ogarnijcie się. Od czego Xavi ma odpoczywać ? Od 5 meczów ligowych ??? Powiedzmy sobie szczerze...Xavi mogl sobie odpoczać przed sezonem ligowym 2008/2009 gdzie grał w lipcu na Mistrzostwach Europy i kw. Ligi Mistrzów a nie przez 4 kolejki ligowe i 1 mecz LM. A Keita to co ? Nie ma odpoczywać waszym zdaniem ? Keita grał dotychczas we wszystkich meczach od pierwszeej do ostatniej minuty.
0
A co on biedny może zrobić ? Wchodzi co mecz na ostatnie 10 minut i fani oczekują od niego, że co ? Hat-tricka strzeli ? Nie przesadzajmy. Podstawowy atak Benfiki to Saviola - Cardozo - Di Maria , potem ejst Nuno Gomez, jest jeszcze Mantorras, Jonathan Urretavizcaya i Weldon wiec konkurencja jest spora.
0
cules_since95
Strzelić hat-tricka i mieć dwie asysty
0
By mod: Ban!
0
Nie..bo nie strzeliła Espanyolowi na wyjezdzie w pucharze
0
vamosbarca1401
czyli twoim zdaniem Alves i Henry kontuzji mogą dostać tak????
Zastanów się co poszesz
0
Wolfsburg 4-1 Bayern!!!!
TO jets pogrom ;D
Erin Dzeko ----> Najlepszy koles w Bundeslidze !
0
to bedzie bardzo bardzo bardzo trudny mecz, gdzie zadecydowac moze jeden błąd lub jedno niesamowite zagranie.
0
Nie wiem czy wiecie ,ale Frey zostal najlepszym bramkarzem Serie A w poprzednim sezonie, więc umiejętności na nieprzeciętne
0
`do Valladolid 11 w sobotę o godzinie.``
do Valladolid w sobotę o godzinie 11. ;)
0
Komu najlepiej strzelić gola?
Realowi Madryt. Nie mam wątpliwości, kolejne trafienie chcę zaliczyć na Santiago Bernabéu.
Pamiętny wywiad z Pique, jak widać na Bernabeu już strzelił,tylko teraz przydałoby się powtórzyć ten wyczyn 2 maja z Realem ;)