0

Nie będzie już transmisji na Sopcascie z meczami Barcy. Koleś podczas meczu z Espanyolem wytłumaczył dlaczego...sami do tego doprowadziliście.

0

Nie będzie już transmisji na Sopcascie z meczami Barcy. Koleś podczas meczu z Espanyol wytłumaczył dlaczego...sami do tego doprowadziliście.

0

`2.I dlaczego niema nic o Ronaldo(Brazylijczyku) przecież grał u nas, co prawda tylko rok ale grał.`

To jakiś żart ? Ronaldo ??? ;D Dobre żarty.

`Świeżo sprzedani` ---> Ronalod został przedany blisko 10 lat temu więc już chłopie nie przesadzaj. Może zaraz poprosisz o onformacje o sprzedaniu Bernda Schustera do Realu w sezonie 88/89 ? ;]

0

12 wychowanków O_o !

0

Szansa Bojana - innego rozwiązania nie widze.

0

Musniesa dostał czerwoną za wejście kolanem ( ? ) na wysokości klatki piersiowej przy lini bocznej.

0

Muniesa czerwoną dostał O_o

0

Sergi Roberto właśnie karnego nie strzelił z Urugwajem O_o (1-1)

0

Warty odnotowania jest również fakt iż Martin Caceres zagrał w podstawowym składzie Juventusu w wygranym 5-2 meczu z Atalanta :)

0

No to Pep zaszalał...Iniesta, Xavi & Messi na ławie ;D

0

gdyż w Rosji jest inny czas...+ 2 h...geografia się kłania

0

Napastnik jakich mało.

0

a tym czasem R10 dwie asysty do Boriello ;]

0



Lookajcie a ludzie od dodawania newsów działajcie ;D

0

VV - Puyol, Czyhrynski, Pique, Maxwell - Sergio B., Iniesta, Keita - Messi, Ibrahimović, Bojan - mój typ na niedzielny mecz

0

Wszyscy przeciwnicy Messiego uważają, że Leo bez Iniesty i Xaviego nie istenieje, że w reprezentacji nic nie gra. Jednak gdyby Ci `wielkcy znawcy footballu` oglądali chociaż jeden mecz reprezentacji Argentyny to by zauważyli, że ta reprezentacjia nic nie gra , kompletnie nic. `Boski` Diego nie potrafi ich poustawiać na bosiku, każdy biega jak mu pasuje. To ja się pytam czy Messi sam ma wygrać mecz przeciwko 10 piłkarzom przeciwnej drużyny ? Skoro obrona nie potrafi wymienić 5 podań poczym wybija piłkę po autach i do przodu to wiadomo, że nic z akcji ofensywnej nie będzie.

Głownie mówią to kibice Realu, którzy uważają , że ich Żelik jest owiele lepszym piłkarzem od Mesiasza. To w takim razie czemu oni nie porównują meczów rzgrywanych przez niego w klubie i w reprezentacji, która męczyła się w swojej grupie niemiłosiernie. Gdzie był wtedy ich CR ? Gdzie były te wszytkie gole, asysty, dryblingi przeciwko chociażby piłkarzom Malty, Albani, nie mówiąc juz o piłkarzach Szwecji i Dani.

Wracając do rep. Albiselestes. Póki jej trenerem będzie Diego, Argentyna nie ma co liczyc nawet na 1/8 MŚ.

0

Juan Pablo Angel :) a nie Pedro

0

O_o

0

Właśnie strzelił gola Atalancie....

0

Ludzie...ogarnijcie się. Od czego Xavi ma odpoczywać ? Od 5 meczów ligowych ??? Powiedzmy sobie szczerze...Xavi mogl sobie odpoczać przed sezonem ligowym 2008/2009 gdzie grał w lipcu na Mistrzostwach Europy i kw. Ligi Mistrzów a nie przez 4 kolejki ligowe i 1 mecz LM. A Keita to co ? Nie ma odpoczywać waszym zdaniem ? Keita grał dotychczas we wszystkich meczach od pierwszeej do ostatniej minuty.

0

A co on biedny może zrobić ? Wchodzi co mecz na ostatnie 10 minut i fani oczekują od niego, że co ? Hat-tricka strzeli ? Nie przesadzajmy. Podstawowy atak Benfiki to Saviola - Cardozo - Di Maria , potem ejst Nuno Gomez, jest jeszcze Mantorras, Jonathan Urretavizcaya i Weldon wiec konkurencja jest spora.

0

cules_since95

Strzelić hat-tricka i mieć dwie asysty

0

By mod: Ban!

0

Nie..bo nie strzeliła Espanyolowi na wyjezdzie w pucharze

0

vamosbarca1401

czyli twoim zdaniem Alves i Henry kontuzji mogą dostać tak????

Zastanów się co poszesz

0

Wolfsburg 4-1 Bayern!!!!

TO jets pogrom ;D

Erin Dzeko ----> Najlepszy koles w Bundeslidze !

0

to bedzie bardzo bardzo bardzo trudny mecz, gdzie zadecydowac moze jeden błąd lub jedno niesamowite zagranie.

0

Nie wiem czy wiecie ,ale Frey zostal najlepszym bramkarzem Serie A w poprzednim sezonie, więc umiejętności na nieprzeciętne

0

`do Valladolid 11 w sobotę o godzinie.``

do Valladolid w sobotę o godzinie 11. ;)

0

Komu najlepiej strzelić gola?

Realowi Madryt. Nie mam wątpliwości, kolejne trafienie chcę zaliczyć na Santiago Bernabéu.

Pamiętny wywiad z Pique, jak widać na Bernabeu już strzelił,tylko teraz przydałoby się powtórzyć ten wyczyn 2 maja z Realem ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?