3

@prodigy strasznie to prawdziwe. Tylko po co ściągać kogoś w formie, w dodatku wychowanka, skoro możemy wziąć holendra, którego pozbywa się Liverpool, bo oni wiedzą, że zaliczy zjazd. Gra fizycznie więc długo na takich obrotach już nie pociągnie. A i w tym sezonie Thiago pokazał, że fizycznie nie odstaje. A technicznie, tutaj porównania nie ma niestety.

0

@PeterGabriel oby nie Wijnaldum - Busi - Pjanić

1

@Krs0n3 właśnie dlatego nazywa się to kwestia godzin ;) zwykły clickbait, który jednak działa jak widać po komentarzach

0

@preemo Chyba wolałbym Bernadro niż Kevina.

3

A ja myślę, że jeśli kupimy jednego zawodnika za 40, maks 50 mln, to będzie wszystko co udźwigniemy finansowo w tym okienku. I to też trzeba mądrze wdrożyć. Skupiłbym się na Malenie - młody, perspektywiczny, szybki. Za resztę wytężyłbym siły na poszukanie lewego obrońcy. Grimaldo na razie nie chce wracać, Gaya nie chce odchodzić. I nie rozumiem totalnie, dlaczego jest nowy Balde (ma teraz awansować do Barcy B) i dlaczego jego nie sprawdzić w kilku meczach? Tak to tutaj zostawię, bo jednak młodzieżowych drużyn nie oglądam, ale młodzi muszą czuć, że jest szansa na rozwój w pierwszej drużynie.

Dlatego jak czytam plotki o Lautaro za 80 plus Firpo, to muszę się od ziewania powstrzymywać.

Przyszedł jeden doświadczony piłkarz, żeby spiąć budżet i powiedzmy, że ok. Ale teraz trzeba odbudować Cou, postarać się zrobić mentalny porządek z Dembele, ustawić Griezza i wkomponować Pedriego, Puiq'a, Collado i Trincao. Stanąć na rzęsach, żeby wyciągnąć Garcię już teraz. Dać prawdziwą szansę Wague (chociaż kilkanaście meczów z drugą połową tabeli + copa + LM), może przyjrzeć się Moribie. Sprzedaż zasłużonych i pozyskane środki odkładać na następne okienko.

16

Oglądasz mecz Barca - Napoli. Fabian Ruiz poza bunem na głowie nie zrobił totalnie nic... De Jong zjada gościa jeszcze przed śniadaniem, a tu plotki o jego transferze. Riqui Puiq lubi to.

2

@Magicc89PL Dla mnie również, ale mam dwa ale... Pierwsze ale jest takie, że jednak cena dla Barcy jest zawsze wyższa, a drugie ale jest takie, że za 20 mln był do wzięcia Eriksen, bardziej pasujący na pozycję numer 8 czy nawet 6. Olmo to jednak dycha jak się patrzy.

Do tego tematu pragnę napisać jeszcze, że za rok wygasa kontrakt Neymara, Alaby i Garcii - obym się mylił i oby Planes robił lepszą robotę niż Abidal, bo wszyscy trzej chcieliby do Barcy. Wystarczy tego nie zepsuć.

5

Gdy ledwo przeżyłeś mecz z Bayernem, a teraz czytasz, że Bartomeu zrobi rewolucję. Śmiech przez łzy. Przecież Magda Gessler by to lepiej zrobiła...

2

LSD mocno wjechało :)

6

Mam wrażenie, że im mniej Setien zrobi przed tym spotkaniem, tym większe szanse na awans będziemy mieć.

0

@messi564 I to Alaba za rok za free i teraz Garcia za drobne. Tutaj tylko trzeba ułożyć relację z tymi piłkarzami, aby ich pozyskać. I tu właśnie jest problem...

Jak Barto z Abidalem zaczną latać do Monachium i Manchesteru, to zaraz obydwaj podpiszą kontrakty w swoich klubach.

0

@BarcaSupporter Pójdę dalej w Twój argument. Jeśli Puig nie zagra, to będzie to jawny sabotaż tego rewanżu.

Jedyny, który daje jakąś iskrę i nieprzewidywalność. Ja rozumiem, że jest chimeryczny, ale nawet jak nie gra super meczu, to pośle 2-3 przeszywające podania do przodu i w ułamku sekundy gra przyspiesza. Jak będzie miał dobry dzień, to poślę takich podań 6-7.

21

Czasy są takie, że wartości klubowe umierają, bo kluby stają się korporacjami i przede wszystkim liczą hajs. Tylko, że tutaj ani nie ma wartości, a i korpo słabe, bo wiecznie w kasie brakuje. Zaraz oddamy Cou za 35 milionów i usłyszymy, że budżet się spiął. I najgorsze, że Barto wyjdzie na scenę i sprzeda tego newsa jak zbawca świata. Kluby typu Bayern czy Juve mają z nas bekę w kuluarach.

Już samo to, że umowę z Rakutenem dogadał Gerard to kamyk w ogródku zarządu. Nie dlatego, że Gerard to umożliwił, ale że zostało to tak dosłownie zakomunikowane. I tak Pique dba o sponsorów, a Messi o poziom sportowy. Pion scoutingu nie istnieje, Dyrektor Sportowy nie ma koncepcji na drużynę. Potrzebujemy zrównania z ziemią całej struktury i ułożenie jej na nową modłę.

Prawda jest taka, że nieważne czy Laporta czy Font - żaden z nich przez najbliższe 5 lat nie wyprowadzi tego z zapaści finansowej, której narobił Rosell i Bartomeu.

1

Transfery lubią ciszę, szczególnie takie za niewielką kwotę. Gadanie o Ericku - spoko, ale nie wierzę w to, że Bartomeu go przekona do powrotu.

Przecież taki Bayern już byłby po ciuchutku dogadany, a tak wielka opera mydlana, a w roli głównej młody stoper, który jest do wzięcia za kilka milionów już teraz.

Nad czym się zastanawiać? Barca powinna to załatwić tak jak z transferem Pique.

0

@kaamil1910 zupełnie nie zdziwiłoby mnie gdybyśmy jeszcze płacili mu pensje...

0

@Bartex1981 mimo wszystko bardziej Iniesta jak już idziemy w porównania, ale mamy perłę jak znalazł.

0

@xkikutx żaden nie jest lepszy solo, oni muszą grać razem, żeby zdynamizować grę. De Jong na pozycji Busiego oraz Puig na pozycji numer 8. Na trzeciej pozycji w pomocy z obecnego składu wrzuciłbym Vidala, bo jednak daje on coś nieprzewidywalnego, choć wiadomo, że u Pepa byłby pierwszy do wylotu. Natomiast teraz przy filigranowym Puigu oraz artyście De Jongu, ktoś kto odda rzeźnikom typu Raul Garcia czy inny, Vidal by pasował idealnie

1

@jeykey1543 ironia ironią, ale wyobraź sobie komputer, który ma 5 lat i wkładasz do niego nowiutki RAM ;) reszta części go nie akceptuje i mówi do niego "wyjdź i idź być szybki gdzie indziej, my tu mamy swoje tempo" ;) tak to wygląda obecnie z perspektywy Busiego i Rakiticia

0

@Remi1899 lincz Bayernu? A lincz z Napoli? ;)

0

To napisał Sport, więc wiesz. Dodatkowo napisali, że niektóre media, czyli pewnie The Sun :D równie dobrze mogli napisać, że United go weźmie, a Barca dopłaci

1

Sakwa pusta, a Barca "skupia się" na sprowadzeniu piłkarzy, choć na razie nikogo nie sprzedała... Europa traktuje nas jak typowego Klienta lombardu - odkupić poniżej wartości, ale sprzedać za więcej niż rynkowa cena... Jeszcze sezon się trzeba przemęczyć

1

@*Ronaldinho_88* w FM 2020 super się rozwija ;) trochę żartem, śmiechem ale ta gra rzadko się myli!

1

Idealnie! Dest do Barcy za młody... pójdzie do Monachium, dostanie szansę i zacznie grać w pierwszym składzie z Pavardem do rotacji. No ale do nas to nie, bo mamy dwóch wirtuozów na tej pozycji.

2

@BinBin dokładnie, ale jutro marca czy as napisze, że znowu Arthur może zostać wymieniony :D i tak do usranej śmierci. I to jest efekt depenalizacji trawy w Hiszpanii - zamiast wychodzić na papierosa, wychodzą na skręta i kreatywność sięga zenitu :)

0

@DonFerdinando zrobiłeś dzień hahahahhahahah :D

0

Klub wyda kolejne 100 milionów Euro na jednego piłkarza i w lato, żeby spiął się budżet, trzeba będzie pojechać na turnieje do Azji, Stanów i jeszcze na Bliski Wschód. Po dwóch obozach brakuje pary w nogach, co dopiero po trzech wycieczkach. Trzeba pamiętać, że był jeszcze superpuchar i to też jest kolejna logistyka i potęgowanie zmęczenia. Spoko, zajmiemy 4 miejsce w lidze, ale pobijemy rekord przychodów.

Jest ochota na tryplet, ale nie zdobędziemy go bez siły fizycznej i wytrzymałości. Tej jednak nie robi się leżąc w samolotach, tylko zapieprzając w Europie, w kameralnym miejscu, oddając się pracy u podstaw!

Zmiana pokoleniowa idzie jak krew w piach. Jednak dekada w piłce to cała wieczność. Real patrzył na Barcę z zazdrością jak zdobywa dziesiątki tytułów, ale w tej dekadzie, to oni będą rozdawać karty. Smutna przyszłość czeka nas kibiców.

0

@Tasde wszystkie argumenty rozumiem i kupuje je, ale klub i tak puszcza do mediów info, że sonduje Fabiana z Napoli. I jeśli na niego wydamy 70-80 milionów to będzie jakiś absurd. A duńczyk już 3 sezon gra na pozycji numer 8, a nie 10. No ale dzięki za rzeczowe i kulturalne odpowiedzi :)

0

Czy jest tu ktoś, kto jest w mi w stanie logicznie wytłumaczyć, dlaczego Eriksen z kartą na ręku nie jest nawet wymieniany jako opcja C, żeby wzmocnić nasz środek pola?

3

Może to głupie, ale jak się patrzy na zbliżenia, to Vidalowi ewidentnie bardziej pasuje koszulka Interu...

0

To jednak doniesienie prasy, ale jak widzę (chociaż) spekulacje, że Bartomeu myśli o płaceniu za skrócenie wypożyczenia - 9mln Euro, to nie wiem czy się śmiać czy płakać...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?