Bandzior
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdańsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja dostrzegam za to pewną fundamentalną różnicę. Wtedy liderami zespołu byli zawodnicy z zewnątrz. Zdobyli co ich i już im się nie chciało. Teraz jej trzon tworzą i ciągną drużynę wychowankowie. Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że oni dadzą się pokrajać za zespół. Ponadto chyba Katalończycy są ludźmi nad wyraz ambitnymi i motywacji im nie zabraknie.
Co do problemu braku zmiennika dla Xaviego to odczuwam pewne obawy ale staram się wierzyć w Keite i Yaye, ponieważ oni również potrafią grać do przodu(czy jest pozycja,oprócz bramkarza, na której Yaya by się nie sprawdził?;p). Jednak kadra z Matą i Mascherano dawałaby o wiele więcej możliwości. Pozostaje mieć nadzieję, że kontuzje będą omijać najważniejszych zawodników.
0
czas pokaze czy Gabi nie wroci i przeez 4lata nie bedzie swietnym defensorem. widać pana Valdano krytyka i dobre występy Milito lekko ukuły ;]
0
Petit + Overmars(niestety)-tyle kasy na dwójke podstarzałych zawodników. Co prawda Holendra uwielbiałem i u nas jeszcze troche pograł ale nie za taką kase.. Petit to dno, tego trzeba było sie spodziewać. A np Santi Ezquerro? Po prostu dwie klasy niżej. a jak chodzi o wielke oczekiwania to na pewno też i Riquelme.
0
ja trenuje judo, mogliby mnie tam zaprosic na jakis oboz przygotowawczy do sezonu-najlepiej od 21 lipca;]
0
A to widać oni partaczenie mają we krwi bo Budimex się popisał ostatnimi czasy kilkukrotnie (np pęknięty strop czy mijające się trybuny). Dobrze że to nie oni będą budować na terenach Barcy ;p
a dzięki za ciekawostkę ;-)
0
wg czy to ten sam który budował/buduje terminal nr 2 na okęciu?
0
jak kupić to teraz i dać na specjalne wychowanie do Pepa albo Lusia żeby wpoili mu odpowiednią mentalność, żeby się druga Krysia nie zrobiła. Potem może być za późno.
0
niech się buja. Niech sobie siedzi i chleje w Manchesterze
0
a ja jakiś czas temu wyciąłem sobie z angielskiego komentarza "It's Iniestaaa!!" w momencie jak oddaje strzał i wstawiłem jako sygnał sms-a na komórce ;]
0
Brazylia gra teraz tak szampańsko, że połowa ich goli pada po stałych fragmentach, a reszta z kontry...
0
bo jak przypadek Eto'o pokazał, do Barcelony pasuje właśnie zawodnik o profilu Samuela.
0
prasa na całym świecie też ma kompleksy, że codziennie o nim mówią? poza tym jak go pytają to odpowiada.
0
ciekawe czemu akurat właśnie jego żony pojawiły sie bonusowo zdjęcia?;]
0
takich agentów należy jedynie zakopać 5m pod ziemią. Te głupie sępy w dupie mają zawodników i nie negocjują dla nich tylko dla własnej, jak najwyższej marży. Powinien zostać przekopany gdzieś na ulicach Barcelony.
0
Barca zrobiła na nim świetny interes ;] Gorszy jest Saviola
0
Do zwolenników Zlatana-piłka to nie tylko gra na boisku. W Interze to mu wolno wszystko i jest sobie gwiazdeczką ponad wszystkich. Charakterologicznie nie pasowałby do Barcy-mógłby zepsuć cała świetną atmosferę.. Czy którykolwiek z was pamięta jak sie koledze wtrendolił który miał strzelać karnego bo tak było ustalone. Jego ego nie pasuje tu. No i nie działa NIC w defensywie.
0
ufff całe szczęście jeśli to prawda ;)
0
ten Seluk zasługuje jedynie na to, żeby Barca zaproponowała Toure jakiegoś innego agenta i oczywiście dała mu podwyżkę. Takimi wypowiedziami na pewno współpracy z klubem nie polepszy..
0
ahh, Torres to i mi się marzy już od lat..;) Idealne wzmocnienie ataku, ale chyba uważany jest za nieosiągalnego. I myślę, że pomimo kłopotów finansowych LFC to tanio by go nie oddali-o ile w ogóle.
A co do dylematu Villa-Zlatan, bez zająknięcia powiem Villa.
"Były piłkarz Barçy, który w dzieciństwie był idolem Villi.." czyli kiedy Enrique był dzieckiem, był idolem Villi? ;D
0
wynik finału CdR ja przewidziłem-proszę sobie sprawdzić odpowiednią kolejkę w lidze typerów ;D
0
Bo to najpierw Real stawiał na Holendrów a Barca dopiero to planuje..
0
z tym sięganiem do rezerw bym nie przesadzał. W ilu ważnych meczach w maju zagrał Caceres? A przecież niedługo wcześniej całkiem nieźle się spisywał. Ryzyko w decydującej części sezonu było minimalizowane.
Ale to Pep był z piłkarzami i on wiedział czy mają jeszcze "moc". Gra i wyniki pokazały, że decyzje te były jednak trafne i nie zamierzam ich krytykować.
0
Barca już zabija się o niemłodego, zakochanego w sobie, strzelającego mniej goli od Eto'o Szweda! do Eto' dorzuca 30mln i jeszcze starego autora tego artykułu, żebym nosił za Samuelem torbę..
A wyjaśnienie transferu do Realu też cudna-jak nie wypali transfer Kaki. Bo rzeczywiście spełniają te same role na boisku.. Chyba że wyliczono, że ich koszulek sprzeda się tak samo dużo, to jeszcze miałoby sens.. dla Pereza.
0
bo Casillas czy Ramos to błąd? ehh tragedia, w głowach się przewraca od tego bycia lepszym od Realu..
To, że są marni nie znaczy, że każdy ich zawodnik-zwłaszcza ci, którzy zawsze byli świetni i się wyróżniali(choć Ramosa nie cierpię)-nadaje się do noszenia ręczników.
0
60mln za tego osla? to juz za podobne siano bylby Benzema... to chyba oni musieliby dac Zlatana i 20mln za Eto'o. Wloskie gazety musza w jakis sposob uatrakcyjniac to marne serie a
0
no ale Pucharu UEFA nie zdobył;p Bo i po co mu?:D
0
Teraz obronic trofeum to całe pianie z zachwytu nad liga angielska i mowa o slobosci hiszpańskiej bedzie moglo sie ciagnac;]
0
oszukali go! biedny, a tak sie slicznie opalil i uzelowal na mecz
0
ogólnie to ci młodzi coś nie walczą i nie wykazują niesamowitej determinacji, żeby się w pierwszym zespole z dobrej strony pokazać. Tak grają bo grają.
hanc-E! tu'u to może wołasz do kolegów jak Ci podać nie chcą. 0? Może trzeba było napisać "nienawidzę go, minus 10".. kopnij się w czoło kolego bo takie komentarze są warte gówno i nic.
0
I wobec Twoich ciekawych wywodów nasuwa się jeszcze jedno pytanie-często walisz konia jak ich oglądasz?