0

Ja dostrzegam za to pewną fundamentalną różnicę. Wtedy liderami zespołu byli zawodnicy z zewnątrz. Zdobyli co ich i już im się nie chciało. Teraz jej trzon tworzą i ciągną drużynę wychowankowie. Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że oni dadzą się pokrajać za zespół. Ponadto chyba Katalończycy są ludźmi nad wyraz ambitnymi i motywacji im nie zabraknie.

Co do problemu braku zmiennika dla Xaviego to odczuwam pewne obawy ale staram się wierzyć w Keite i Yaye, ponieważ oni również potrafią grać do przodu(czy jest pozycja,oprócz bramkarza, na której Yaya by się nie sprawdził?;p). Jednak kadra z Matą i Mascherano dawałaby o wiele więcej możliwości. Pozostaje mieć nadzieję, że kontuzje będą omijać najważniejszych zawodników.

0

czas pokaze czy Gabi nie wroci i przeez 4lata nie bedzie swietnym defensorem. widać pana Valdano krytyka i dobre występy Milito lekko ukuły ;]

0

Petit + Overmars(niestety)-tyle kasy na dwójke podstarzałych zawodników. Co prawda Holendra uwielbiałem i u nas jeszcze troche pograł ale nie za taką kase.. Petit to dno, tego trzeba było sie spodziewać. A np Santi Ezquerro? Po prostu dwie klasy niżej. a jak chodzi o wielke oczekiwania to na pewno też i Riquelme.

0

ja trenuje judo, mogliby mnie tam zaprosic na jakis oboz przygotowawczy do sezonu-najlepiej od 21 lipca;]

0

A to widać oni partaczenie mają we krwi bo Budimex się popisał ostatnimi czasy kilkukrotnie (np pęknięty strop czy mijające się trybuny). Dobrze że to nie oni będą budować na terenach Barcy ;p

a dzięki za ciekawostkę ;-)

0

wg czy to ten sam który budował/buduje terminal nr 2 na okęciu?

0

jak kupić to teraz i dać na specjalne wychowanie do Pepa albo Lusia żeby wpoili mu odpowiednią mentalność, żeby się druga Krysia nie zrobiła. Potem może być za późno.

0

niech się buja. Niech sobie siedzi i chleje w Manchesterze

0

a ja jakiś czas temu wyciąłem sobie z angielskiego komentarza "It's Iniestaaa!!" w momencie jak oddaje strzał i wstawiłem jako sygnał sms-a na komórce ;]

0

Brazylia gra teraz tak szampańsko, że połowa ich goli pada po stałych fragmentach, a reszta z kontry...

0

bo jak przypadek Eto'o pokazał, do Barcelony pasuje właśnie zawodnik o profilu Samuela.

0

prasa na całym świecie też ma kompleksy, że codziennie o nim mówią? poza tym jak go pytają to odpowiada.

0

ciekawe czemu akurat właśnie jego żony pojawiły sie bonusowo zdjęcia?;]

0

takich agentów należy jedynie zakopać 5m pod ziemią. Te głupie sępy w dupie mają zawodników i nie negocjują dla nich tylko dla własnej, jak najwyższej marży. Powinien zostać przekopany gdzieś na ulicach Barcelony.

0

Barca zrobiła na nim świetny interes ;] Gorszy jest Saviola

0

Do zwolenników Zlatana-piłka to nie tylko gra na boisku. W Interze to mu wolno wszystko i jest sobie gwiazdeczką ponad wszystkich. Charakterologicznie nie pasowałby do Barcy-mógłby zepsuć cała świetną atmosferę.. Czy którykolwiek z was pamięta jak sie koledze wtrendolił który miał strzelać karnego bo tak było ustalone. Jego ego nie pasuje tu. No i nie działa NIC w defensywie.

0

ufff całe szczęście jeśli to prawda ;)

0

ten Seluk zasługuje jedynie na to, żeby Barca zaproponowała Toure jakiegoś innego agenta i oczywiście dała mu podwyżkę. Takimi wypowiedziami na pewno współpracy z klubem nie polepszy..

0

ahh, Torres to i mi się marzy już od lat..;) Idealne wzmocnienie ataku, ale chyba uważany jest za nieosiągalnego. I myślę, że pomimo kłopotów finansowych LFC to tanio by go nie oddali-o ile w ogóle.

A co do dylematu Villa-Zlatan, bez zająknięcia powiem Villa.

"Były piłkarz Barçy, który w dzieciństwie był idolem Villi.." czyli kiedy Enrique był dzieckiem, był idolem Villi? ;D

0

wynik finału CdR ja przewidziłem-proszę sobie sprawdzić odpowiednią kolejkę w lidze typerów ;D

0

Bo to najpierw Real stawiał na Holendrów a Barca dopiero to planuje..

0

z tym sięganiem do rezerw bym nie przesadzał. W ilu ważnych meczach w maju zagrał Caceres? A przecież niedługo wcześniej całkiem nieźle się spisywał. Ryzyko w decydującej części sezonu było minimalizowane.

Ale to Pep był z piłkarzami i on wiedział czy mają jeszcze "moc". Gra i wyniki pokazały, że decyzje te były jednak trafne i nie zamierzam ich krytykować.

0

Barca już zabija się o niemłodego, zakochanego w sobie, strzelającego mniej goli od Eto'o Szweda! do Eto' dorzuca 30mln i jeszcze starego autora tego artykułu, żebym nosił za Samuelem torbę..

A wyjaśnienie transferu do Realu też cudna-jak nie wypali transfer Kaki. Bo rzeczywiście spełniają te same role na boisku.. Chyba że wyliczono, że ich koszulek sprzeda się tak samo dużo, to jeszcze miałoby sens.. dla Pereza.

0

bo Casillas czy Ramos to błąd? ehh tragedia, w głowach się przewraca od tego bycia lepszym od Realu..

To, że są marni nie znaczy, że każdy ich zawodnik-zwłaszcza ci, którzy zawsze byli świetni i się wyróżniali(choć Ramosa nie cierpię)-nadaje się do noszenia ręczników.

0

60mln za tego osla? to juz za podobne siano bylby Benzema... to chyba oni musieliby dac Zlatana i 20mln za Eto'o. Wloskie gazety musza w jakis sposob uatrakcyjniac to marne serie a

0

no ale Pucharu UEFA nie zdobył;p Bo i po co mu?:D

0

Teraz obronic trofeum to całe pianie z zachwytu nad liga angielska i mowa o slobosci hiszpańskiej bedzie moglo sie ciagnac;]

0

oszukali go! biedny, a tak sie slicznie opalil i uzelowal na mecz

0

ogólnie to ci młodzi coś nie walczą i nie wykazują niesamowitej determinacji, żeby się w pierwszym zespole z dobrej strony pokazać. Tak grają bo grają.

hanc-E! tu'u to może wołasz do kolegów jak Ci podać nie chcą. 0? Może trzeba było napisać "nienawidzę go, minus 10".. kopnij się w czoło kolego bo takie komentarze są warte gówno i nic.

0

I wobec Twoich ciekawych wywodów nasuwa się jeszcze jedno pytanie-często walisz konia jak ich oglądasz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?