BarcaKings965212
Dołączył/a: luty 2015
Słupsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale Laporta i Deco tego nie rozumiją , idioci to sa , sam prezes czy tam prezydent Atleti mówi ze nam go nie sprzeda a kretyni nie rozumieja , juz dawno pownni zlozyc kadre na nowy sezon
2
Dużo już było takich co kupiło dom w Barcelonie XD
11
dobrze ze to tylko 80 mln a nie 150 xd
0
Masakra , tyle zawodników uwzieli sie na niego , kupili by napastnika i po sprawie
0
To jakiś żart mieć te 150 mln i wybrać Alvareza za cel nr1
0
no ciekawe xd.
2
Po co sie zastanawiac , to powinien byc ich obowiązek zeby go wykupic
0
Zamiast nie nie przebijać ofert niech szukają napastnika bo z nikim zostaniemy.
7
to najpierw niech odda ligi mistrzów z lat 56,57,58,59,60 one na 100 procent zdobyte były bez ustawiania meczy XD .
2
Dawać go na pewno lepszy .
1
Dobrze że to nie mój chajs to niech daja nawet 200 mln
0
A ludzie płaczą że na mundial nie pojechaliśmy xddd
0
Błagam niech go biorą , my musimy załatwić napastnika który strzeli te 20 bramek w lidze a nie 8
31
Fart że już Gordon przyszedł
4
Nie sądziłem że Dro wygra szybciej lm niż Yamal XD
0
Jeszcze jakiś napastnik porządny , obrońca i jest git .
0
Pomyśleć że idziesz z atleti na rękę i na plus z transferami np suarez czy griezmann a oni robią cyrki .
2
Dobra Ferran da radę . Flick w bundeslidze mozę niech kogoś poszuka
3
No ciekawe jak będzie grał Alvarez jak tam u nich zostanie XD .
0
Napastnika niech szukają bo z Ferranem skończymy
0
Jeżeli to wszysko prawda a Alvarez chce odejść to nawet współczuje trochę chłopu XD .
0
nie mój chajs to niech daja ile mozna xd
0
Zastanawia mnie po kogo ruszy Atleti jak go sprzedadzą .
0
Dobra dajcie niż fichado i koniec telenoweli a jak oddadzą Bernala to jebne .
1
Ormowiec chyba pakuje walizki po woli
20
Niech złożą 90 plus 50 za wygranie ligi mistrzów może się nabiorą .
0
No w końcu coś , już miałem że tego placka z Atletico będą chcieli ściągać
0
Dalej nie rozumiem po co nam chłop który strzela 8 bramek w sezonie za 150mln XD
3
Niech go biorą do puki jest jeszcze możliwość
0
To nie zły Lham JR