0

Ale Laporta i Deco tego nie rozumiją , idioci to sa , sam prezes czy tam prezydent Atleti mówi ze nam go nie sprzeda a kretyni nie rozumieja , juz dawno pownni zlozyc kadre na nowy sezon

2

Dużo już było takich co kupiło dom w Barcelonie XD

11

dobrze ze to tylko 80 mln a nie 150 xd

0

Masakra , tyle zawodników uwzieli sie na niego , kupili by napastnika i po sprawie

0

To jakiś żart mieć te 150 mln i wybrać Alvareza za cel nr1

0

no ciekawe xd.

2

Po co sie zastanawiac , to powinien byc ich obowiązek zeby go wykupic

0

Zamiast nie nie przebijać ofert niech szukają napastnika bo z nikim zostaniemy.

7

to najpierw niech odda ligi mistrzów z lat 56,57,58,59,60 one na 100 procent zdobyte były bez ustawiania meczy XD .

2

Dawać go na pewno lepszy .

1

Dobrze że to nie mój chajs to niech daja nawet 200 mln

0

A ludzie płaczą że na mundial nie pojechaliśmy xddd

0

Błagam niech go biorą , my musimy załatwić napastnika który strzeli te 20 bramek w lidze a nie 8

31

Fart że już Gordon przyszedł

4

Nie sądziłem że Dro wygra szybciej lm niż Yamal XD

0

Jeszcze jakiś napastnik porządny , obrońca i jest git .

0

Pomyśleć że idziesz z atleti na rękę i na plus z transferami np suarez czy griezmann a oni robią cyrki .

2

Dobra Ferran da radę . Flick w bundeslidze mozę niech kogoś poszuka

3

No ciekawe jak będzie grał Alvarez jak tam u nich zostanie XD .

0

Napastnika niech szukają bo z Ferranem skończymy

0

Jeżeli to wszysko prawda a Alvarez chce odejść to nawet współczuje trochę chłopu XD .

0

nie mój chajs to niech daja ile mozna xd

0

Zastanawia mnie po kogo ruszy Atleti jak go sprzedadzą .

0

Dobra dajcie niż fichado i koniec telenoweli a jak oddadzą Bernala to jebne .

1

Ormowiec chyba pakuje walizki po woli

20

Niech złożą 90 plus 50 za wygranie ligi mistrzów może się nabiorą .

0

No w końcu coś , już miałem że tego placka z Atletico będą chcieli ściągać

0

Dalej nie rozumiem po co nam chłop który strzela 8 bramek w sezonie za 150mln XD

3

Niech go biorą do puki jest jeszcze możliwość

0

To nie zły Lham JR

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?