BarcaKings965212
Dołączył/a: luty 2015
Słupsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Z psg będzie 8 do tyłu
0
Nawet podać nie potrafią
0
Ciekawe ile jeszcze razy musi zajbac ormowiec w trybuny zeby go zmienił
0
Kurva 50 mln za olmo się spłaca
0
@SelloutCrowdFwrran nie ma takiego piłkarza
0
Ale gowno .
3
Kurde odnieść taki sukces krajowy w poprzednim sezonie i męczyć się teraz z rejestracją , trochę chore to jest .
9
W klubie panuje kolesiostwo
0
@D10SLEO XD .
5
Masakra lewe skrzydło nie istnie
1
Czyli będziemy mieli potwora jak wróci z czterema sześciopakami ,na brzuchu i plecach .
1
Yamal już w 3 bramce udział co za dzieciak .
0
Jak to jest bardziej legenda Bayernu i City niż nasza , jeśli chodzi o trenerów .
12
To Nico się zdziwi jak zarejestrują Rashforda
2
XD widzę że co niektórzy na serio to wzięli że zagramy na camp nou
0
Kto by się spodziewał jak był pesymizm na 150%
0
Pięknych czasów dożyłem .
11
Nowe nie znałem
3
Ja tam czekam dalej na 150% przyjdzie .
0
To z jakim numerem będzie u nas grał ?
0
Od dziś gramy na fałszywego lewego skrzydłowego , najlepsza taktyka .
0
W końcu ile można było czekać .
1
Niech se siedzi na trybunach a Niemcy na Mundialu będą grać z Leno .
2
Najgorsze jakie widziałem na razie
0
A w przyszłym sezonie remis
1
Ławka czeka .
2
Myślę że ter Stegen nie ma nic do powieszenia żeby nie skłaniał się do roli zmiennika jak nie to out
0
Be sensu , przecież to jest to samo jak by kupili Diaza i wypożyczyli do Betisu
1
Każdy mówi lepiej Nico zakontraktować a teraz druga rzecz skąd pewność że on chce jeszcze u nas grać XD .,
2
Dobrze że mamy urugwajską ścianę XD