4

Z psg będzie 8 do tyłu

0

Nawet podać nie potrafią

0

Ciekawe ile jeszcze razy musi zajbac ormowiec w trybuny zeby go zmienił

0

Kurva 50 mln za olmo się spłaca

0

@SelloutCrowdFwrran nie ma takiego piłkarza

0

Ale gowno .

3

Kurde odnieść taki sukces krajowy w poprzednim sezonie i męczyć się teraz z rejestracją , trochę chore to jest .

9

W klubie panuje kolesiostwo

0

@D10SLEO XD .

5

Masakra lewe skrzydło nie istnie

1

Czyli będziemy mieli potwora jak wróci z czterema sześciopakami ,na brzuchu i plecach .

1

Yamal już w 3 bramce udział co za dzieciak .

0

Jak to jest bardziej legenda Bayernu i City niż nasza , jeśli chodzi o trenerów .

12

To Nico się zdziwi jak zarejestrują Rashforda

2

XD widzę że co niektórzy na serio to wzięli że zagramy na camp nou

0

Kto by się spodziewał jak był pesymizm na 150%

0

Pięknych czasów dożyłem .

11

Nowe nie znałem

3

Ja tam czekam dalej na 150% przyjdzie .

0

To z jakim numerem będzie u nas grał ?

0

Od dziś gramy na fałszywego lewego skrzydłowego , najlepsza taktyka .

0

W końcu ile można było czekać .

1

Niech se siedzi na trybunach a Niemcy na Mundialu będą grać z Leno .

2

Najgorsze jakie widziałem na razie

0

A w przyszłym sezonie remis

1

Ławka czeka .

2

Myślę że ter Stegen nie ma nic do powieszenia żeby nie skłaniał się do roli zmiennika jak nie to out

0

Be sensu , przecież to jest to samo jak by kupili Diaza i wypożyczyli do Betisu

1

Każdy mówi lepiej Nico zakontraktować a teraz druga rzecz skąd pewność że on chce jeszcze u nas grać XD .,

2

Dobrze że mamy urugwajską ścianę XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?