1

Tyle punktów mieć przewagi i w miesiąc to przegrać XD .

0

Ciekawe co by było jak by Szczęsny grał .

0

Spodziewałem się porażki więc dobry wynik jak na nich .

0

Jak ?

1

Dobra jak już wiemy że ligę raczej przejebieny to chociaż Szczęsny niech zagra jeden mecz .

0

Yamal widzę forma top

1

@MesQueUnClub96 nie jego winna ? A kto go tam wstawił

0

Powiem tak temu klubowi nic nie pomoże

0

A już myślałem że coś zaskoczyło na początku sezonu

0

Piękny skład na przeiebanie meczu ????

0

@MateS gorzej od peni się nie da , na 3 strzały wpuszcza dwie bramki .

1

No okazał się plackiem

0

Ta chyba liścia Peni

0

Poczekam aż Pena wskoczy na ławkę , może zacznę mecze oglądać , bo inaczej to bez sensu , cała drużyna się stara ten dostaje 3 strzały dwie bramki wpuszcza i po meczu .

25

Pod tym jedynym względem jest tępy jak but , przejebiemy przez Penie ligę .

0

Ile byśmy mieli przewagi jak by u nas chociaż średniak ligowy na bramce grał w pierwszym składzie .

6

Zdecydowanie zadrugie

0

No , miejmy nadzieję że nie .

20

Olmo jest już jedną bramkę przed Mbappe w strzelcach XD

5

Patrząc na to że ma 1 asystę i 1 bramkę w tym sezonie to fart że nie przyszedł .

1

W ekstraklasie by nie grał a oni kontrakt chcą z nim podpisać XD .

2

Może jak by się nie zachowywał jak typowa małpa to by większość ludzi go lubiła .

1

Mam nadzieję z to będzie ten rok i Yamal zgarnie w przyszłym roku

0

Czyli wystarczy być ful blackiem i nagroda twoja ez .

2

@Terroriser odezwał się ten który go nie sprzedawał XD

0

Ciekawe co na to rudy z TikToka

1

@Janas11224 a ja widziałem za Neymara

4

Co jest z tym ferminem ? Jednak co la masia to la masia

0

Dobra utrzymajmy tą przewagę utrzymajmy tą przewagę .

0

Kane strzeli pewnie z 4

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?