BarcaKings965212
Dołączył/a: luty 2015
Słupsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tyle punktów mieć przewagi i w miesiąc to przegrać XD .
0
Ciekawe co by było jak by Szczęsny grał .
0
Spodziewałem się porażki więc dobry wynik jak na nich .
0
Jak ?
1
Dobra jak już wiemy że ligę raczej przejebieny to chociaż Szczęsny niech zagra jeden mecz .
0
Yamal widzę forma top
1
@MesQueUnClub96 nie jego winna ? A kto go tam wstawił
0
Powiem tak temu klubowi nic nie pomoże
0
A już myślałem że coś zaskoczyło na początku sezonu
0
Piękny skład na przeiebanie meczu ????
0
@MateS gorzej od peni się nie da , na 3 strzały wpuszcza dwie bramki .
1
No okazał się plackiem
0
Ta chyba liścia Peni
0
Poczekam aż Pena wskoczy na ławkę , może zacznę mecze oglądać , bo inaczej to bez sensu , cała drużyna się stara ten dostaje 3 strzały dwie bramki wpuszcza i po meczu .
25
Pod tym jedynym względem jest tępy jak but , przejebiemy przez Penie ligę .
0
Ile byśmy mieli przewagi jak by u nas chociaż średniak ligowy na bramce grał w pierwszym składzie .
6
Zdecydowanie zadrugie
0
No , miejmy nadzieję że nie .
20
Olmo jest już jedną bramkę przed Mbappe w strzelcach XD
5
Patrząc na to że ma 1 asystę i 1 bramkę w tym sezonie to fart że nie przyszedł .
1
W ekstraklasie by nie grał a oni kontrakt chcą z nim podpisać XD .
2
Może jak by się nie zachowywał jak typowa małpa to by większość ludzi go lubiła .
1
Mam nadzieję z to będzie ten rok i Yamal zgarnie w przyszłym roku
0
Czyli wystarczy być ful blackiem i nagroda twoja ez .
2
@Terroriser odezwał się ten który go nie sprzedawał XD
0
Ciekawe co na to rudy z TikToka
1
@Janas11224 a ja widziałem za Neymara
4
Co jest z tym ferminem ? Jednak co la masia to la masia
0
Dobra utrzymajmy tą przewagę utrzymajmy tą przewagę .
0
Kane strzeli pewnie z 4