BarcaKings965212
Dołączył/a: luty 2015
Słupsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kane strzeli pewnie z 4
0
Typowe strzał bramka
0
@DonAndresFCB dobrze że dla ciebie
0
Przestrzeli jak nic
0
Dobra żarty żartami że on do nas przejdzie , a lewy emerytura nie długo trzeba już zacząć szukać .
1
Musi to zgarnąć skoro spokojnie jest w 5 najlepszych piłkarzy obecnego sezonu .
0
@sopa10pl to dobrze że tylko dla ciebie
1
XD chyba nikt w to nie wierzy .
0
Patrząc na to jak gra w tym sezonie to mamy farta że Raphinha został i w sumie on też w tym bilbao .
6
Yamal na 100 wygra .
11
Jak Mbappe dostanie za karne to jebne
8
Jaka Afryka w tym realu XD
0
XD będziemy mieli lepszego bramkarza od ter stegena
6
@addept aronia Jest bogata w antyoksydanty i witaminy.
3
Chociaż będą mogli powiedzieć dzieciakom że kopali po nogoch najlepszego piłkarza świata .
34
Dobra nie oszukujmy się słaba forma ter stegena to jest szczytowa Peni będziemy musieli teraz strzelać dwa razy więcej bramek żeby wygrywać mecze .
0
Dobra wiedząc że chcieliście się pozbyć ter stegena jesteście chyba teraz zadowoleni .
3
Dobra bez bramkarza pewnie pół roku XD tak się chcieliście pozbyć ter stegena hahahaha
0
@Kapitan hawk nie .
0
Jak dzieci .
3
Ogólnie o co chodzi tym debilom co piszą że barca nie ma wogóle argumentów żeby wygrać w tym meczu .
0
Chyba pora na nowego GK on już nie wróci .
7
Nie jego wina , bardzo dobry trener , ter stegen cały mecz zrąbał .
1
XD czekanie cały dzień na mecz żeby zjebał wieczór
1
Ter stegen to taki dzban z tymi swoimi zagraniami masakra
0
Laporta raczej wiedział co kupuje
0
@Awtameok_Klana jak na siłę , jak nim jest xddddd .
1
Się nie dziwę że Araujo nie chce tu grać jak taki de jong zarabia ponad 30 a on z 7 XD .
1
Maszyna ruszyła
0
Umtiti 2.0 .