BarcaKings965212
Dołączył/a: luty 2015
Słupsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja nawet nie oczekuję od nich wygranej , widać że są najsłabsi z tej czwórki .
1
Gramy na miarę wyjebania się z lm szczerze zasługujemy żeby nas wyeliminowali
0
I zjabiscie widać że chłopaki chcą już do domu
0
Ale on jest słaby masakra
0
Mam nadzieję że zaakceptują ofertę jak przyjdzie za niego .
2
0 gry bez Pedriego
0
@Almighty XD tak jest
3
Mam nadzieję że po sezonie odrazu przeniesie się do arsenalu , bo nie zamierzam całe lato czytać że panuje optymizm co do transferu Nico .
1
Trzeba ograniczyć fcbarca.com i oglądać same mecze , dobrze chodzisz że Flick ratuje to wszystko , on .
Zaraz powinien zapisać się w historii tego klubu.
0
Patrząc na lewego nie wiem jak on tyle bramek strzelił w tym sezonie w lidze
1
XD co to ma być
2
I po meczu można się rozejść
0
@Fermin no no , 100 milionów zarobione z samej ligi mistrzów ale kasy nie ma XD
3
Wystarczy pozbyć się takiego Fatiego
5
I oby do końca roku
1
@Wojtek84 gratuluję
0
Jak bym był kibicem realu miał bym to samo .
1
Pewnie skończy w realu .
1
Ja tam zawsze powtarzałem że Brazylijczycy przed 30 kończą karierę .
0
@Terapuls wpierdol 3-0 i do domu pewnie
1
@Roobo ta wszystkie bramki idą na twoje konto
1
Nie no trzeba ściągnąć Witza żeby z Pedrim grali na zmianę
0
To jest ten Ferran jakiego znałem on wraca
1
XD , czyli nie ma co czytać tych głupot , cały czas jest to samo .
0
Błagam nie .
0
Mam nadzieję że uda się city Nico wziąć wtedy można się postarać o Doku
0
Jak dla mnie to ta liga mistrzów mogła by być przez cały rok bez la ligi , wtedy tebas by zobaczył .
0
Wiedzieli że szklanka i gra 4 mecze i później szpital miesiąc ale nie bierzemy go
0
@MatBac1991 ta chyba o niskiej klauzuli
0
Jeszce dwa lata temu to tak a teraz cień samego siebie .