0

Ja nawet nie oczekuję od nich wygranej , widać że są najsłabsi z tej czwórki .

1

Gramy na miarę wyjebania się z lm szczerze zasługujemy żeby nas wyeliminowali

0

I zjabiscie widać że chłopaki chcą już do domu

0

Ale on jest słaby masakra

0

Mam nadzieję że zaakceptują ofertę jak przyjdzie za niego .

2

0 gry bez Pedriego

0

@Almighty XD tak jest

3

Mam nadzieję że po sezonie odrazu przeniesie się do arsenalu , bo nie zamierzam całe lato czytać że panuje optymizm co do transferu Nico .

1

Trzeba ograniczyć fcbarca.com i oglądać same mecze , dobrze chodzisz że Flick ratuje to wszystko , on .
Zaraz powinien zapisać się w historii tego klubu.

0

Patrząc na lewego nie wiem jak on tyle bramek strzelił w tym sezonie w lidze

1

XD co to ma być

2

I po meczu można się rozejść

0

@Fermin no no , 100 milionów zarobione z samej ligi mistrzów ale kasy nie ma XD

3

Wystarczy pozbyć się takiego Fatiego

5

I oby do końca roku

1

@Wojtek84 gratuluję

0

Jak bym był kibicem realu miał bym to samo .

1

Pewnie skończy w realu .

1

Ja tam zawsze powtarzałem że Brazylijczycy przed 30 kończą karierę .

0

@Terapuls wpierdol 3-0 i do domu pewnie

1

@Roobo ta wszystkie bramki idą na twoje konto

1

Nie no trzeba ściągnąć Witza żeby z Pedrim grali na zmianę

0

To jest ten Ferran jakiego znałem on wraca

1

XD , czyli nie ma co czytać tych głupot , cały czas jest to samo .

0

Błagam nie .

0

Mam nadzieję że uda się city Nico wziąć wtedy można się postarać o Doku

0

Jak dla mnie to ta liga mistrzów mogła by być przez cały rok bez la ligi , wtedy tebas by zobaczył .

0

Wiedzieli że szklanka i gra 4 mecze i później szpital miesiąc ale nie bierzemy go

0

@MatBac1991 ta chyba o niskiej klauzuli

0

Jeszce dwa lata temu to tak a teraz cień samego siebie .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?