BarcaKings965212
Dołączył/a: luty 2015
Słupsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ja tam zdania nie zmieniam i szkoda że nie odszedł , już się nie da patrzeć na niego jak kiedyś .
0
@Wiking88 no super info że główny rywal się wzmacnia jednym z najlepszych defensywnych pomocników świata .
0
Mam nadzieję że ogarną jakiegoś dobrego trenera na nowy sezon
3
To tylko Laporta potrafi kupować szklanki za 60 milionów
0
W sumie chyba dobrze , jest bardzo dobry ale szklany.
3
Niech idzie Inigo w maju dopiero będzie miał 34 lata .
7
Zajebisty kapitan więcej takich .
0
Coś mi się wydaje że Szczęsny raczej dużo nie pogra XD
8
Mam nadzieję że Szczęsny to wykorzysta i pokarze jak się broni w ciężkich meczach .
0
Pomarzyć zawsze można
0
Olmo niech sobie pójdzie podpisze Kontrakt na 6 miesięcy i po problemie jak nie mogą go zarejestrować.
2
@Commando dlatego w sumie zasługuje na normalny klub
0
Pięknie wydane 50 milionów za wypożyczenie zawodnika na pół roku , Laporta to jednak ma łeb
0
Szczęśliwego nowego roku , tylko nie Laporcie
0
Mam tylko nadzieję że ktoś podziękuję chociaż za darmowy transfer niespodziankę .
0
Jaki dziadowki klub nie mogę XD śmiech na sali .
1
I dobrze to jest właśnie kwintesencja działań Laporty .
0
No teraz Fati by się przydał …
1
Co nie oznacza że jest jednym z najsłabszych bramkarzy w top 5 ligach .
1
Dobra forma 3 przegrane mecze u siebie z rzędu , jednak początek sezonu to był przypadek .
0
Można zmienić słowo na przyszłość bo słowo optymizm w naszym klubie oznacza jakiś mem .
1
XD ja jako kibic już straciłem przecież grają piach .
0
Dobra lepiej sobie w Indiane pograć przed snem .
1
Z takiej drużyny w miesiąc w gowno sie zamienić .
0
Niestety w tym meczu widać różnicę klas
0
Szybko poszło XD
1
Tyle punktów mieć przewagi i w miesiąc to przegrać XD .
0
Ciekawe co by było jak by Szczęsny grał .
0
Spodziewałem się porażki więc dobry wynik jak na nich .
0
Jak ?