BarcaKings965212
Dołączył/a: luty 2015
Słupsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ufff całe szczęście zostaniemy z Ferranem
1
Jak tam Fermin za Pedriego ?
0
@Encore jakie ? Na razie tylko city z tych lepszych .
1
Tu juz nie ma co oglądać autobus i symulki do końca meczu
1
Ciekawi mnie czy Yamal zostanie w hiszpani czy gdzieś za granicą będzie grał , bo raczej w średniaku ligowym do końca kariery nie będzie grał .
0
Nie mogę patrzeć na Torresa co za leszcz masakra
0
X D
1
To po jaki vhuj go kupowali ? Co nie mogli sami się domyśleć że te odejścia nic nie dadzą czy co ,
0
Przed chwilą wyczytałem że odejście Leneta i Roque nic nie dało , że Olmo dalej nie może być zarejestrowany a tu Chiesa jeszcze ma przyjść XD
0
Ja tam na polstat premium oglądałem ciekawe czy dalej tam leci .
8
Widzę że co dzień jutro składamy ofertę .
0
Temperatura .
9
Ten Araujo niech wraca bo padaka w tej obronie
0
Jak byśmy mieli lewego skrzydłowego a nie kłodę to dobrze by wyglądała gra
0
Ciekawe komu mam kibicować jak ten klub niedługo przestanie istnieć
0
Zarząd pierwsza klasa
3
Słyszałem coś o Leao a tu nawet na Olmo nie starcza? Xddddd
1
Niech kupują za rok oddadzą za darmo żeby Nico zatrudnić.
1
No i gitara w końcu nie będzie wałków XD
0
@DonJuanMarquez .. .
1
@fenix1983 no robi wszystko żeby lub był mocniejszy walić to że oddajemy naszego najlepszego piłkarza zeszłego sezonu
3
Nie rozumiem skoro Gundogan ma odejść bo grzał by ławę swoją drogą XD , to co tu robi Olmo
0
I tak przejebiemy , za dobrze grają jak na nas
0
I dobrze jaka gra takie wyniki jesteśmy typowym średniakiem .
0
Masakra mam nadzieję że chociaż 1 punkt wywieziemy
0
Już dawno słabszej 11 nie widziałem
0
XD ale chłop dał mi rozkmine że Nico w przyszłym sezonie skończy w realu zamiast Rodrygo .
1
@Don_Padree XD Trans prawde powiedział
0
Zamknąć klub w pizdu i po problemie , chociaż nie musiałbym oglądać tego kabaretu .
1
Spokojnie w przyszłym sezonie wygramy jakieś trofeum .