0

Ufff całe szczęście zostaniemy z Ferranem

1

Jak tam Fermin za Pedriego ?

0

@Encore jakie ? Na razie tylko city z tych lepszych .

1

Tu juz nie ma co oglądać autobus i symulki do końca meczu

1

Ciekawi mnie czy Yamal zostanie w hiszpani czy gdzieś za granicą będzie grał , bo raczej w średniaku ligowym do końca kariery nie będzie grał .

0

Nie mogę patrzeć na Torresa co za leszcz masakra

0

X D

1

To po jaki vhuj go kupowali ? Co nie mogli sami się domyśleć że te odejścia nic nie dadzą czy co ,

0

Przed chwilą wyczytałem że odejście Leneta i Roque nic nie dało , że Olmo dalej nie może być zarejestrowany a tu Chiesa jeszcze ma przyjść XD

0

Ja tam na polstat premium oglądałem ciekawe czy dalej tam leci .

8

Widzę że co dzień jutro składamy ofertę .

0

Temperatura .

9

Ten Araujo niech wraca bo padaka w tej obronie

0

Jak byśmy mieli lewego skrzydłowego a nie kłodę to dobrze by wyglądała gra

0

Ciekawe komu mam kibicować jak ten klub niedługo przestanie istnieć

0

Zarząd pierwsza klasa

3

Słyszałem coś o Leao a tu nawet na Olmo nie starcza? Xddddd

1

Niech kupują za rok oddadzą za darmo żeby Nico zatrudnić.

1

No i gitara w końcu nie będzie wałków XD

0

1

@fenix1983 no robi wszystko żeby lub był mocniejszy walić to że oddajemy naszego najlepszego piłkarza zeszłego sezonu

3

Nie rozumiem skoro Gundogan ma odejść bo grzał by ławę swoją drogą XD , to co tu robi Olmo

0

I tak przejebiemy , za dobrze grają jak na nas

0

I dobrze jaka gra takie wyniki jesteśmy typowym średniakiem .

0

Masakra mam nadzieję że chociaż 1 punkt wywieziemy

0

Już dawno słabszej 11 nie widziałem

0

XD ale chłop dał mi rozkmine że Nico w przyszłym sezonie skończy w realu zamiast Rodrygo .

1

@Don_Padree XD Trans prawde powiedział

0

Zamknąć klub w pizdu i po problemie , chociaż nie musiałbym oglądać tego kabaretu .

1

Spokojnie w przyszłym sezonie wygramy jakieś trofeum .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?