1

Lewy bramkę strzela jaki wstyd

0

A już myślałem że nic się nie wydarzy

0

W końcu wszystko wraca do normy ile trzeba było czekać .

0

Dla mnie wszytko jedno za nim ten klub i tak ruszy de jong będzie na emeryturze .

1

Już nawet nie będzie walki o 1 miejsce , bo z tym składem to odlecą punktami .

0

Mam nadzieję że ten lewy coś strzeli , bo tylko miejsce zabiera dla napastnika .

0

W sumie to mu dociął że jest słaby

1

Ale zapanował optymizm czapki z głów za taki sukces .

3

@add1337 jak zawsze

0

Widać konferencja lewego dała efekty bo bramki nie straciliśmy w 1 minucie

1

Czekałem na taki artykuł

0

To już jest koniec jesteśmy drugim mam utd

0

@Madri xdddddddd

0

@Korsain no szkoda

0

Marzenie .

0

Niewypał , pewnie jest tak słaby na treningach że Xavi nie stawia na niego a ludzie się burzą .

7

Ja już nie wiem czy ta drużyna jest w budowie czy w rozbiórce .

1

Teraz będę czekał na tą wiadomość o której wszyscy marzą tylko pytanie jak długo .

0

Myślałem że ze stanowiskiem . Ahhhh .

1

Ja tam mam dalej zaufanie do Xaviego wiem że będzie przegrywał więc wiem jakich wyników będę oczekiwał od niego .

0

@azsiezaloguje xddddddddddddddddd

1

W sumie zasłużony wynik 4 razy więcej strzałów lepsza gra lepszy trener Barka 0 podjazdu .

0

@Hosh xddddddddddddd

6

Najlepsze jest to że to była ostatnia szansa na trofeum

1

Ale i tak najlepsze jest to że 3 razy jak włączałem mecz trafiłem na bramki bilbao

0

Dobra szkoda mi bateri w telefonie na takich lamusów

1

W sumie logiczne że gorsze drużyny przegrywają więc nie wiem po co te nerwy .

0

Wejście smoka .

3

I cyk bez pucharów w tym sezonie szybko poszło pół sezonu wystarczyło

0

Ale mamy farta że są tak słabi z wykończeniem jak my

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?