BarcaKings965212
Dołączył/a: luty 2015
Słupsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lewy bramkę strzela jaki wstyd
0
A już myślałem że nic się nie wydarzy
0
W końcu wszystko wraca do normy ile trzeba było czekać .
0
Dla mnie wszytko jedno za nim ten klub i tak ruszy de jong będzie na emeryturze .
1
Już nawet nie będzie walki o 1 miejsce , bo z tym składem to odlecą punktami .
0
Mam nadzieję że ten lewy coś strzeli , bo tylko miejsce zabiera dla napastnika .
0
W sumie to mu dociął że jest słaby
1
Ale zapanował optymizm czapki z głów za taki sukces .
3
@add1337 jak zawsze
0
Widać konferencja lewego dała efekty bo bramki nie straciliśmy w 1 minucie
1
Czekałem na taki artykuł
0
To już jest koniec jesteśmy drugim mam utd
0
@Madri xdddddddd
0
@Korsain no szkoda
0
Marzenie .
0
Niewypał , pewnie jest tak słaby na treningach że Xavi nie stawia na niego a ludzie się burzą .
7
Ja już nie wiem czy ta drużyna jest w budowie czy w rozbiórce .
1
Teraz będę czekał na tą wiadomość o której wszyscy marzą tylko pytanie jak długo .
0
Myślałem że ze stanowiskiem . Ahhhh .
1
Ja tam mam dalej zaufanie do Xaviego wiem że będzie przegrywał więc wiem jakich wyników będę oczekiwał od niego .
0
@azsiezaloguje xddddddddddddddddd
1
W sumie zasłużony wynik 4 razy więcej strzałów lepsza gra lepszy trener Barka 0 podjazdu .
0
@Hosh xddddddddddddd
6
Najlepsze jest to że to była ostatnia szansa na trofeum
1
Ale i tak najlepsze jest to że 3 razy jak włączałem mecz trafiłem na bramki bilbao
0
Dobra szkoda mi bateri w telefonie na takich lamusów
1
W sumie logiczne że gorsze drużyny przegrywają więc nie wiem po co te nerwy .
0
Wejście smoka .
3
I cyk bez pucharów w tym sezonie szybko poszło pół sezonu wystarczyło
0
Ale mamy farta że są tak słabi z wykończeniem jak my