3

A my pewnie z porto będziemy mieli wynik do tyłu jak z Szachtarem

1

Chcą do ligi mistrzów a Szachtara nie mogą przejść .

5

Zainwestowali by w jakiegoś trenera z topu i bez żadnych śmiesznych DNA bo nic to nie daje , jedynie to że jesteśmy bardziej przewidywalni .

0

Bez de Jonga i szklanki to jest mizerja w środku pola

0

Łatwo. .

0

Pedri to jest szklanka nie wiem po co oni go trzymają w klubie .

1

Wiedziałem że zmarnowany wieczór będzie , ale dobrze wiedzieć , nie muszę już oglądać .

0

Ale patałachy Xd

0

@kanver_ pewnie za 10 lat około

7

W sumie to teraz bez różnicy czy lewy czy ferran teraz chyba na tym samym poziomie są .

0

Patrząc na ostatnie mecze chyba do tyłu będzie

1

A oni chcieli się pozbyć de Jonga , teraz to widać jak jest bez niego .

0

Jak chcieli odpoczywać i Xavi zamierzał przegrać mógł Barce B wystawić .

0

Jak myślicie odpoczywają przed ligą czy warto zarwać późny wieczór ?

0

Teraz oglądamy jak Abde naszą obronę objeżdża

0

@kokos_xd oni wygrywają ligi mistrzów plus potrafią sprzedawać zawodników więc mogą więcej wydawać .

1

Ale fart ze dembele odszedł , widziałem ze Yamal będzie dobry ale ze już zaczyna odpalać na tym poziomie , masakra .

7

Na LM mamy zespół , tylo tu jest potrzebny trener który to dobrze poukłada .

3

Nie No tragicznie to wygląda .

0

ChlebHakUchwytJarzębinaElektryk

1

Ale patola w tej grze .

4

O 23 sobie poczytam wtedy zacznie się kabaret dopiero

0

Remis zwycięstwo porażka nie tak źle jak na taktyki xaviego

0

Ale setien to jest topka przy xavim

0

Dawać czwartą może xavi przejrzy na oczy

0

Koniec , te trio w obronie będzie dziurawe jak ser szwajcarski

1

Bo teraz Alba by się przydał

1

Spokojnie spalony

0

I kto kogo tu rozjeżdża hejtery xD

0

Tego chyba nikt się nie spodziewał .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?