BarcaKings965212
Dołączył/a: luty 2015
Słupsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
A my pewnie z porto będziemy mieli wynik do tyłu jak z Szachtarem
1
Chcą do ligi mistrzów a Szachtara nie mogą przejść .
5
Zainwestowali by w jakiegoś trenera z topu i bez żadnych śmiesznych DNA bo nic to nie daje , jedynie to że jesteśmy bardziej przewidywalni .
0
Bez de Jonga i szklanki to jest mizerja w środku pola
0
Łatwo. .
0
Pedri to jest szklanka nie wiem po co oni go trzymają w klubie .
1
Wiedziałem że zmarnowany wieczór będzie , ale dobrze wiedzieć , nie muszę już oglądać .
0
Ale patałachy Xd
0
@kanver_ pewnie za 10 lat około
7
W sumie to teraz bez różnicy czy lewy czy ferran teraz chyba na tym samym poziomie są .
0
Patrząc na ostatnie mecze chyba do tyłu będzie
1
A oni chcieli się pozbyć de Jonga , teraz to widać jak jest bez niego .
0
Jak chcieli odpoczywać i Xavi zamierzał przegrać mógł Barce B wystawić .
0
Jak myślicie odpoczywają przed ligą czy warto zarwać późny wieczór ?
0
Teraz oglądamy jak Abde naszą obronę objeżdża
0
@kokos_xd oni wygrywają ligi mistrzów plus potrafią sprzedawać zawodników więc mogą więcej wydawać .
1
Ale fart ze dembele odszedł , widziałem ze Yamal będzie dobry ale ze już zaczyna odpalać na tym poziomie , masakra .
7
Na LM mamy zespół , tylo tu jest potrzebny trener który to dobrze poukłada .
3
Nie No tragicznie to wygląda .
0
ChlebHakUchwytJarzębinaElektryk
1
Ale patola w tej grze .
4
O 23 sobie poczytam wtedy zacznie się kabaret dopiero
0
Remis zwycięstwo porażka nie tak źle jak na taktyki xaviego
0
Ale setien to jest topka przy xavim
0
Dawać czwartą może xavi przejrzy na oczy
0
Koniec , te trio w obronie będzie dziurawe jak ser szwajcarski
1
Bo teraz Alba by się przydał
1
Spokojnie spalony
0
I kto kogo tu rozjeżdża hejtery xD
0
Tego chyba nikt się nie spodziewał .