BarcaKings965212
Dołączył/a: luty 2015
Słupsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
XD jakie patałachy który to już raz w pierwszej fazie meczu w tym sezonie .
0
Nie no ale widać po samej grze że Yamal co najmniej może osiągnąć poziom Neymara .
3
A miałem nadzieję dziś na Xavi out , może po następnym meczu .
0
E tam pewnie chcą jakiś rekord pobić z tym MVP
0
Ale fart .
0
Roque jeszcze dobrze nie zaczął a już się skończył
0
Coś czuję że bany dziś sie posypią
0
Ale taki kozak na lewym skrzydle by się przydał .
1
Dobra tam oglądałem tylko żeby zobaczyć Roque ale jak Lewy się rozgrzewa to trzeba kończyć .
0
No szkoda liczyłem na xavi out
0
I cyk Lewy zamiast Roque na drugą połowę
0
I ostatnia szansa na trofeum idzie się … z 3 ligowcem
0
Dobra niech wchodzi ten Roque bo trzeba wyszkolić i sprzedać do jakiegoś dużego klubu .
1
Pięknie gramy dawno takiej dominacji nie widziałem brawo .
3
Ale ten Felix jest słaby
3
Musimy wygrać , to jest jedyne realne trofeum do wygrania oczywiście jak Real gdzieś tam odpadnie , a lepszy puchar ogóra niż nic .
2
Unionistas musicie
0
Może w głowie jest już gdzieś indziej .
1
W sumie by sprzedał temu klubowi chyba już nic nie pomoże tak samo jak man utd
1
Szczerze od kiedy xavi jest trenerem coraz mniej meczy oglądam wcześniej ani jednego nie mogłem odpuścić .
1
Dziękujemy Xavi za tak miły wieczór .
0
I co xavi jest w połowie wykonania swojego projektu ? Jak to coraz gorzej wygląda . W jego przypadku co raz lepszy skład = większy zjazd .
0
Dobra jest forma dalej
0
My gramy jeszcze w LM. Jak ?
3
Dobra z tygrysa nic nie będzie
0
Jaka padaka masakra
0
Chyba karierę powinien już kończyć
0
Uffff już myślałem że coś się zmieniło w naszej grze .
1
I git walczymy dalej o 3 miejsce .
1
Niech wyrzucają my nawet ligi europy nie możemy wygrać .