1

XD jakie patałachy który to już raz w pierwszej fazie meczu w tym sezonie .

0

Nie no ale widać po samej grze że Yamal co najmniej może osiągnąć poziom Neymara .

3

A miałem nadzieję dziś na Xavi out , może po następnym meczu .

0

E tam pewnie chcą jakiś rekord pobić z tym MVP

0

Ale fart .

0

Roque jeszcze dobrze nie zaczął a już się skończył

0

Coś czuję że bany dziś sie posypią

0

Ale taki kozak na lewym skrzydle by się przydał .

1

Dobra tam oglądałem tylko żeby zobaczyć Roque ale jak Lewy się rozgrzewa to trzeba kończyć .

0

No szkoda liczyłem na xavi out

0

I cyk Lewy zamiast Roque na drugą połowę

0

I ostatnia szansa na trofeum idzie się … z 3 ligowcem

0

Dobra niech wchodzi ten Roque bo trzeba wyszkolić i sprzedać do jakiegoś dużego klubu .

1

Pięknie gramy dawno takiej dominacji nie widziałem brawo .

3

Ale ten Felix jest słaby

3

Musimy wygrać , to jest jedyne realne trofeum do wygrania oczywiście jak Real gdzieś tam odpadnie , a lepszy puchar ogóra niż nic .

2

Unionistas musicie

0

Może w głowie jest już gdzieś indziej .

1

W sumie by sprzedał temu klubowi chyba już nic nie pomoże tak samo jak man utd

1

Szczerze od kiedy xavi jest trenerem coraz mniej meczy oglądam wcześniej ani jednego nie mogłem odpuścić .

1

Dziękujemy Xavi za tak miły wieczór .

0

I co xavi jest w połowie wykonania swojego projektu ? Jak to coraz gorzej wygląda . W jego przypadku co raz lepszy skład = większy zjazd .

0

Dobra jest forma dalej

0

My gramy jeszcze w LM. Jak ?

3

Dobra z tygrysa nic nie będzie

0

Jaka padaka masakra

0

Chyba karierę powinien już kończyć

0

Uffff już myślałem że coś się zmieniło w naszej grze .

1

I git walczymy dalej o 3 miejsce .

1

Niech wyrzucają my nawet ligi europy nie możemy wygrać .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?