1

Po Neymarze już nigdy lewego skrzydła nie będzie , szczególnie z Deco

2

Chłop nie chce grać dla Barcy to nie gra proste .

0

Wyrąbane w te transfery i tak do gabloty wszytko Real zgarnie .

0

Jednak nic się nie zmieniło .

0

XD jak dali się porobić

0

XD ten Pau Lewego zaraz ze składu wygryzie

4

XD przecież to z piątkę do tyłu będzie .

0

Jak transfer się oddala? w klubie panuje optymizm , to mi wystarczy , nie no tak na poważnie śmiech na sali ten nasz klub ,

1

XD no nie mogę jest spokój i w 100 % pewność co do transferu i piłują to w na okrągło teraz panuje niepokój , ja to bym proponował żeby tylko Fabrizio Romano był tu publikowany

0

Po co ten bulwers u niektórych , te okienko pokaże gdzie chce grać , chce siedzieć 15 lat w bilbao i grać w lidze Europy niech siedzi , jego kariera .

0

I co z tego nawet jak przejdzie to jest teraz liga jednej drużyny tak jak było to w Niemczech czy Francji.

0

Za Olmo niech się wymienią i dopłacą z 20 kk może przejdzie .

0

Ooooo to git my gramy w lidze mistrzów i Europy w jednym sezonie .

2

Jak na niego to te 60 mln za dużo .

1

Wcześniej to był chłop na którym można było się wzorować teraz to tak średnio bym powiedział.

0

Cancelo to mógłby przyjść na lewe skrzydło wrazie jak Williamsa by się nie udało ściągnąć , imo jest lepszy w ataku niż w obronie .

2

No mam nadzieję że w razie jak będą wybierać Araujo Kounde to Jules zostanie , Araujo dobry ale szklanka taka .

0

Dla mnie git , gorzej i tak już nie będą grać ,
Chyba .

0

Szczerze nie wiem co wy w nim widzicie , jak dla mnie obojętnie kto może przyjść ważenie żeby to był typowy lewy skrzydłowy .

0

No już ledwo co wychodziliśmy z jaskini i znów do niej wracamy .

0

Powiem tyle , ciekawie w Madrycie się zapowiada przez najbliższe lata .

3

Jak nasi się nie obudzą , to jest koniec , oni mają zawodników na 10 lat .

5

A tam , jeszcze ten Mbappe przyjdzie to do 20 dobiją szybko .

0

Pomyśleć że tam jeszcze Mbappe idzie .

0

No strach pomyśleć ile by nam wklepali jak byśmy z psg awansowali .

0

Lepszych rywali Real nie mógł sobie wymarzyć w finale .

1

Biorę w ciemno 3 miejsce .

1

I jeszcze rok weź tą padake oglądaj no nie mogę co ten Laporta zrobił

2

Ale jest jedna różnica lepszy przeważnie wygrywa .

1

Brawo Xavi widać że zasługujesz na następny sezon kolejna wstydliwa porażka do kolekcji .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?