BarcaKings965212
Dołączył/a: luty 2015
Słupsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Po Neymarze już nigdy lewego skrzydła nie będzie , szczególnie z Deco
2
Chłop nie chce grać dla Barcy to nie gra proste .
0
Wyrąbane w te transfery i tak do gabloty wszytko Real zgarnie .
0
Jednak nic się nie zmieniło .
0
XD jak dali się porobić
0
XD ten Pau Lewego zaraz ze składu wygryzie
4
XD przecież to z piątkę do tyłu będzie .
0
Jak transfer się oddala? w klubie panuje optymizm , to mi wystarczy , nie no tak na poważnie śmiech na sali ten nasz klub ,
1
XD no nie mogę jest spokój i w 100 % pewność co do transferu i piłują to w na okrągło teraz panuje niepokój , ja to bym proponował żeby tylko Fabrizio Romano był tu publikowany
0
Po co ten bulwers u niektórych , te okienko pokaże gdzie chce grać , chce siedzieć 15 lat w bilbao i grać w lidze Europy niech siedzi , jego kariera .
0
I co z tego nawet jak przejdzie to jest teraz liga jednej drużyny tak jak było to w Niemczech czy Francji.
0
Za Olmo niech się wymienią i dopłacą z 20 kk może przejdzie .
0
Ooooo to git my gramy w lidze mistrzów i Europy w jednym sezonie .
2
Jak na niego to te 60 mln za dużo .
1
Wcześniej to był chłop na którym można było się wzorować teraz to tak średnio bym powiedział.
0
Cancelo to mógłby przyjść na lewe skrzydło wrazie jak Williamsa by się nie udało ściągnąć , imo jest lepszy w ataku niż w obronie .
2
No mam nadzieję że w razie jak będą wybierać Araujo Kounde to Jules zostanie , Araujo dobry ale szklanka taka .
0
Dla mnie git , gorzej i tak już nie będą grać ,
Chyba .
0
Szczerze nie wiem co wy w nim widzicie , jak dla mnie obojętnie kto może przyjść ważenie żeby to był typowy lewy skrzydłowy .
0
No już ledwo co wychodziliśmy z jaskini i znów do niej wracamy .
0
Powiem tyle , ciekawie w Madrycie się zapowiada przez najbliższe lata .
3
Jak nasi się nie obudzą , to jest koniec , oni mają zawodników na 10 lat .
5
A tam , jeszcze ten Mbappe przyjdzie to do 20 dobiją szybko .
0
Pomyśleć że tam jeszcze Mbappe idzie .
0
No strach pomyśleć ile by nam wklepali jak byśmy z psg awansowali .
0
Lepszych rywali Real nie mógł sobie wymarzyć w finale .
1
Biorę w ciemno 3 miejsce .
1
I jeszcze rok weź tą padake oglądaj no nie mogę co ten Laporta zrobił
2
Ale jest jedna różnica lepszy przeważnie wygrywa .
1
Brawo Xavi widać że zasługujesz na następny sezon kolejna wstydliwa porażka do kolekcji .