0

No jeszcze Messi odejdzie to Bartomeu chyba powieszą . I Laporta wróci .

0

No zobaczymy kto dziś przyjdzie do nas . W wywiadzie z Dembele nasz zaje..... Yyyy fajny koleś od transferów powiedział że do środy ogłoszą oficjalnie który dołączy do nas .

0

Niedługo tu będzie Dembele

0

Taka auto korekta

1

Zauważyłem że ludzie śmieją się, dembele jak robił podbicia bo piłka mu spadała zobaczcie prezentacje Ronaldo

0

Dembele kocur będzie wymiatał .

35

Mam pytanie do was jak zmienić profilowe zdjęcie bo widać neymara trochę ???

8

Myślę że będzie wszystko to samo co z dembele i Coutinho przejdzie na 100% . Rewanż z P$G 6-1 tez przewidziałem .Redakcja powinna zrobić zakładkę przewidywania w sezonie .

0

I oto chodzi kolego u nas się rozwinął i odszedł .

0

Dobre he he he .

0

No i dobrze mówisz . Vamos

0

Może busquets jest trochę bardziej techniczny ale paulinho zdecydowanie szybszy silniejszy no wprost przecinak i da sergiemu trochę odpocząć .

0

Mam pytanie jakiej prasie bardziej wieżyc ?

0

Co koledzy i koleżanki jeszcze 8 dni do końca okienka transferowego a my nikogo porządnego w pomoc i na skrzydełko nie sprowadziliśmy. Porażka . Pewnie z takim składem znowu wicemistrzostwo będziemy mieli. Nie mówię nic nawet o lidze mistrzów. A i tak zostało im jeszcze około 300 mln ale zarząd pewnie chce się tym podzielić dlatego transferów nie robią .

3

Jak on jest warty z 50 60 mln ten rynek to jekies żarty a co do seriego kupiłbym go nawet za 60 bo jest wart swojej ceny to on poprowadził swój klub do wysokiego miejsca .

1

Właściwie po co nam wtedy seri jak by keita przyszedł
Albo na odwrót .

8

Mówiłem nikt do nas nie przejdzie i zostanie tylko (RTV) Rakitic Turan Vermalen (AGD) ALCACER GOMES DEULOFEU.

0

Nie no ja tylko proszę o jakiegoś nawet jednego magika podobnego do neymara .

0

Dzisiaj Messi hattrick i śpimy spokojnie .

1

Pamiętasz mój komentarz . Wiedziałem że damy radę . Ale i tak w następnym etapie straszna lipa . Pozdro .

0

Dla nas jest Beko a dla innych beka szczególnie dla białych .

0

Mam pytanie czy jest jakaś aplikacja tej strony na sklep Play albo coś ?

2

RTV AGD lepiej brzmi

0

Oby tylko Messi dzisiaj na meczu się nie załatwił bo będzie lipa . Wtedy zostaje tylko trio. (A)lccacer (G)omes (D)eulofeu

1

Nie no jeszcze niech Messi złapie kontuzje to dopiero będzie jazda . Z tym zarządem niedługo będziemy walczyć w kwalifikacjach do ligi Europy .

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

6

Mogę powiedzieć tylko Visca El Barça i trzymać kciuki za naszych .

2

Jak PSG nas rozbiło to my ich nie pojedziemy ?
Panie i Panowie to jest przecież Barca . Z taką dyspozycją i formą piłkarzy możemy jeszcze ich roznieść nawet przy zaparkowanym autobusie PSG. Martwi mnie tylko rakitic bo on ma mieszaną forme , nie wiadomo jak zagra. Visca El Barça.

0

Myślałem że w tym meczu będzie jakiś pogrom albo coś. Na to się zapowiadało i szkoda naniego.

6

Oby tak się stało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?