BarcaKings965212
Dołączył/a: luty 2015
Słupsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No jeszcze Messi odejdzie to Bartomeu chyba powieszą . I Laporta wróci .
0
No zobaczymy kto dziś przyjdzie do nas . W wywiadzie z Dembele nasz zaje..... Yyyy fajny koleś od transferów powiedział że do środy ogłoszą oficjalnie który dołączy do nas .
0
Niedługo tu będzie Dembele
0
Taka auto korekta
1
Zauważyłem że ludzie śmieją się, dembele jak robił podbicia bo piłka mu spadała zobaczcie prezentacje Ronaldo
0
Dembele kocur będzie wymiatał .
35
Mam pytanie do was jak zmienić profilowe zdjęcie bo widać neymara trochę ???
8
Myślę że będzie wszystko to samo co z dembele i Coutinho przejdzie na 100% . Rewanż z P$G 6-1 tez przewidziałem .Redakcja powinna zrobić zakładkę przewidywania w sezonie .
0
I oto chodzi kolego u nas się rozwinął i odszedł .
0
Dobre he he he .
0
No i dobrze mówisz . Vamos
0
Może busquets jest trochę bardziej techniczny ale paulinho zdecydowanie szybszy silniejszy no wprost przecinak i da sergiemu trochę odpocząć .
0
Mam pytanie jakiej prasie bardziej wieżyc ?
0
Co koledzy i koleżanki jeszcze 8 dni do końca okienka transferowego a my nikogo porządnego w pomoc i na skrzydełko nie sprowadziliśmy. Porażka . Pewnie z takim składem znowu wicemistrzostwo będziemy mieli. Nie mówię nic nawet o lidze mistrzów. A i tak zostało im jeszcze około 300 mln ale zarząd pewnie chce się tym podzielić dlatego transferów nie robią .
3
Jak on jest warty z 50 60 mln ten rynek to jekies żarty a co do seriego kupiłbym go nawet za 60 bo jest wart swojej ceny to on poprowadził swój klub do wysokiego miejsca .
1
Właściwie po co nam wtedy seri jak by keita przyszedł
Albo na odwrót .
8
Mówiłem nikt do nas nie przejdzie i zostanie tylko (RTV) Rakitic Turan Vermalen (AGD) ALCACER GOMES DEULOFEU.
0
Nie no ja tylko proszę o jakiegoś nawet jednego magika podobnego do neymara .
0
Dzisiaj Messi hattrick i śpimy spokojnie .
1
Pamiętasz mój komentarz . Wiedziałem że damy radę . Ale i tak w następnym etapie straszna lipa . Pozdro .
0
Dla nas jest Beko a dla innych beka szczególnie dla białych .
0
Mam pytanie czy jest jakaś aplikacja tej strony na sklep Play albo coś ?
2
RTV AGD lepiej brzmi
0
Oby tylko Messi dzisiaj na meczu się nie załatwił bo będzie lipa . Wtedy zostaje tylko trio. (A)lccacer (G)omes (D)eulofeu
1
Nie no jeszcze niech Messi złapie kontuzje to dopiero będzie jazda . Z tym zarządem niedługo będziemy walczyć w kwalifikacjach do ligi Europy .
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
6
Mogę powiedzieć tylko Visca El Barça i trzymać kciuki za naszych .
2
Jak PSG nas rozbiło to my ich nie pojedziemy ?
Panie i Panowie to jest przecież Barca . Z taką dyspozycją i formą piłkarzy możemy jeszcze ich roznieść nawet przy zaparkowanym autobusie PSG. Martwi mnie tylko rakitic bo on ma mieszaną forme , nie wiadomo jak zagra. Visca El Barça.
0
Myślałem że w tym meczu będzie jakiś pogrom albo coś. Na to się zapowiadało i szkoda naniego.
6
Oby tak się stało.