BarcaKings965212
Dołączył/a: luty 2015
Słupsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I znowu meczu nie obejrzę bo eleven tak zacina że zeznia i tylko ten kanał żal
1
Zajebiste ale i tak żaden nie przebije tamtych z 2015
2
Mogę się założyć że bez Messiego będzie 0-0.
1
A co dopiero jak Neymar do Realu przedzie . Kibice będą mówili najlepszy piłkarz na świecie a jak u nas był to nurek i leszcz gadali ,hmm ciekawe. Chociaż, na wzgląd Messiego chyba nie przejdzie .
1
No typowy nudny mecz średniaków .
0
Pele hehe komu on strzelał na codzień bramki a komu Messi . W Europie by pograł to ciekawe czy by tyle wpakował . Całe życie w Santosie i z dwa lata już nie pamiętam gdzie nawet .
0
Ja tam nie wiem co oni w nim aż takiego widzą .
0
Wiecie może czy to będzie leciało na Eleven ?
43
Fanatycy Realu wszędzie piszą że Barca ogórków pokonała a pamiętamy wszyscy z kim oni odpadli w tamtym sezonie .
1
Valverde poukładał i to widać . Niech się celta cieszy że Cou ma kontuzje . Już się nie mogę go doczekać co on będzie robił razem z Messim .
36
A gdzie nasz sponsor Neymar
1
Kontuzja uda na 3 tyg wyczytałem na stronie Liverpoolu
16
Wcześniej mieliśmy trio teraz mamy fantastyczną czwórkę heh.
0
Serio ? Oby to się sprawdziło .
4
Mam nadzieję że Turek odda numer Coutinho i tak nie gra .
2
No Turan szczególnie żeby Coutinho miał numer 7.
0
A mówiłem na początku okienka letniego że w zimę przejdzie to nie . Nie ma takiej opcji .
1
Niech już się powoli przyzwyczaja do treningów z pierwszą drużyną .
0
Dobrze mówisz teraz i tak chyba większość się zgodzi że jak geymar odszedł to mamy niezłe wyniki i nikt za nim nie płacze .
15
No i jeszcze znalezienie nowego klubu dla turana
0
Pompka heheheh beka
0
I to jak chłopie .
2
Wbijajcie zobaczyć jaki ból dupy mają w Liverpoolu (komentarze)
http://www.lfc.pl/68400/barca-gotowa-zaplacic-140-mln-funtow
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Słyszałem że Legia transfery życia robi a unas nic jak narazie .
0
Widzisz nic mu się nie stało za dużo dramatyzujesz ;-) heh .
0
Przez tą bieda pomoc tak się zakończył ten mecz
0
No ale kto da więcej jakości niż on w tym meczu . Chyba sam rozumiesz ... No chyba że Arnaiz bardziej odpali .
2
Niech dembele wejdzie za tego vidala bo oglądać się nie da
1
Arnaiz pokażę klasę