0

I znowu meczu nie obejrzę bo eleven tak zacina że zeznia i tylko ten kanał żal

1

Zajebiste ale i tak żaden nie przebije tamtych z 2015

2

Mogę się założyć że bez Messiego będzie 0-0.

1

A co dopiero jak Neymar do Realu przedzie . Kibice będą mówili najlepszy piłkarz na świecie a jak u nas był to nurek i leszcz gadali ,hmm ciekawe. Chociaż, na wzgląd Messiego chyba nie przejdzie .

1

No typowy nudny mecz średniaków .

0

Pele hehe komu on strzelał na codzień bramki a komu Messi . W Europie by pograł to ciekawe czy by tyle wpakował . Całe życie w Santosie i z dwa lata już nie pamiętam gdzie nawet .

0

Ja tam nie wiem co oni w nim aż takiego widzą .

0

Wiecie może czy to będzie leciało na Eleven ?

43

Fanatycy Realu wszędzie piszą że Barca ogórków pokonała a pamiętamy wszyscy z kim oni odpadli w tamtym sezonie .

1

Valverde poukładał i to widać . Niech się celta cieszy że Cou ma kontuzje . Już się nie mogę go doczekać co on będzie robił razem z Messim .

36

A gdzie nasz sponsor Neymar

1

Kontuzja uda na 3 tyg wyczytałem na stronie Liverpoolu

16

Wcześniej mieliśmy trio teraz mamy fantastyczną czwórkę heh.

0

Serio ? Oby to się sprawdziło .

4

Mam nadzieję że Turek odda numer Coutinho i tak nie gra .

2

No Turan szczególnie żeby Coutinho miał numer 7.

0

A mówiłem na początku okienka letniego że w zimę przejdzie to nie . Nie ma takiej opcji .

1

Niech już się powoli przyzwyczaja do treningów z pierwszą drużyną .

0

Dobrze mówisz teraz i tak chyba większość się zgodzi że jak geymar odszedł to mamy niezłe wyniki i nikt za nim nie płacze .

15

No i jeszcze znalezienie nowego klubu dla turana

0

Pompka heheheh beka

0

I to jak chłopie .

2

Wbijajcie zobaczyć jaki ból dupy mają w Liverpoolu (komentarze)
http://www.lfc.pl/68400/barca-gotowa-zaplacic-140-mln-funtow

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Słyszałem że Legia transfery życia robi a unas nic jak narazie .

0

Widzisz nic mu się nie stało za dużo dramatyzujesz ;-) heh .

0

Przez tą bieda pomoc tak się zakończył ten mecz

0

No ale kto da więcej jakości niż on w tym meczu . Chyba sam rozumiesz ... No chyba że Arnaiz bardziej odpali .

2

Niech dembele wejdzie za tego vidala bo oglądać się nie da

1

Arnaiz pokażę klasę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?