BarcaKings965212
Dołączył/a: luty 2015
Słupsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://www.express.co.uk/sport/football/899423/Liverpool-news-LIVE-updates-Philippe-Coutinho-Barcelona-Goretzka-Transfers
0
No właśnie . Heheh
0
No to jak nie zagra z 5 stycznia to kto wie całkiem możliwy transfer .
8
Być może przed nami ,,Ostatnia sobota Coutinho w Liverpoolu"
https://transfery.info/109386,the-times-ta-ostatnia-sobota-coutinho-sie-pakuje
0
Ciekawe ile funduszu nam zostanie ? Heh
0
To wspaniała wiadomość . Heh
0
To kiedy Coutinho?
0
I po co takie coś pisać jak i tak nie przejdzie.heh śmieszne to .
1
Oby to była prawda . Jak to jest drugi Gomes
0
Znów jakieś ploty
1
To nieźle .
3
Modroc +Kroos + Casemiro = Paulinho z przewagą jednej bramki w La Lidze. I poco nam takich trzech jak mamy jednego lepszego .heh
1
Też się z tym zgadzam . W przyszłym sezonie Alenia mógłby chociaż wchodzić na ostatnie 15-20 min.
3
Liverpool chyba się szykuje na ofertę za Coutinho że tak kasą szasta .
0
Słuchajcie najszczęśliwsi kibice dzisiejszego dnia gdzie tu sprawdzić typowanie wyników obstawiłem 0-3 i nie wiem gdzie wejść na tel dzięki .
0
Jesteśmy najlepsi zaraz będzie sędzia pomagał albo znowu czerwona hahah i kto tu ma dziś ból d**y.
1
Paulinho kozak jedyny dobrze strzelał
10
Nie no strona realu ma aplikacje a my nie możemy mieć ? Fajnie by było np powiadomienia na tel dostawać .
0
Gra ktoś w Fifę albo w GTA v PS4?
0
Suarez wysłał prezent Coutinho!!!
https://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/728151/suarez-poslal-prezent-swiateczny-coutinho-to-butelka-rosyjskiej-wodki
14
5 milionów reklam gdzie nie kliknę to wyskoczy
0
No nie ku**a podać do bramkarza walnoł by mocniej albo wyżej nawet bliżej słupka to brama by była a nie teraz wszyscy gadają była bramka bo piłka przekroczyła linie .. szkoda gadać .
0
Suarez zbambuczył zamiast chuknąć to nie
20
Oby się udało .
0
Co chwilę piłki traci
2
Gdyby nie ten sędzia który dziś okularów zapomniał to mecz inaczej by się potoczył
0
Co jest z tym Messim dziś
1
Jest drewniok schodzi
0
I jak by alcacer jeszcze strzelił
0
Suarez do zmiany i tyle