0

Dlaczego ?????????!!!!!!!! No lubiłem go .

0

Na stronie realu coraz goręcej się robi .

0

No real już szaleje z transferami .

0

Dawać go na letnie Tournne chce zobaczyć jak by grał w naszym ukochanym klubie .

0

Neymar 100%

0

Ja coś słyszałem że ma 120

2

Neymar rządzi

0

I co mu z tego jak tam teraz w rezerwach będzie grał . No chyba że kasa .

1

Tak to jest że lepsza drużyna ciśnie druga nic nie gra a przychodzą karne i wygrywają .

3

Messi zawiesza buty na kołku po tym meczu

0

Hehehehehe a miał podjąć w sobotę .

0

Wkońcu .

1

Suarez jak nigdy bramkę zaebał

0

I tak teraz z Urugwajem przegrają

1

No i koniec

1

Dobra cofam moje słowa jednak nie przegramy 3-1 bo nawet bramki nie strzelimy

0

Spokojnie jeszcze mecz o wszystko został

1

Aż oczy bolą jak patrzy się na tą bramkę

0

Kownaś wchodzi on pokażę

1

Żenada naprawdę żenujące te spotkanie .

2

I fajnie już nie wychodzimy z grupy bo z Kolumbią nie wygramy a z Japonią nie wiadomo .

0

O wiele lepszy niż digne, sory nie wiem jak ten gra pomyliłem go z tym z city .

0

Hehehe miłość do hajsu .

1

Może będzie lepiej .

0

Aby było jak by lewy przyszedł .

1

Messi do zmiany

2

Jak Messi nie przechodzi takiego autobusu to nikt nie przejdzie . Nie liczę aguaro bo to był ten moment w meczu .

0

Dr gea jak bym grał znów w futchampions.

1

No a jak hatrick i Ronaldo zgaszony .

0

Hehehe on jest jakiś śmieszny . Odszedł niema tematu . Za to co zrobił nawet chyba za darmo by go nie chcieli z powrotem .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?