BarcaKings965212
Dołączył/a: luty 2015
Słupsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlaczego ?????????!!!!!!!! No lubiłem go .
0
Na stronie realu coraz goręcej się robi .
0
No real już szaleje z transferami .
0
Dawać go na letnie Tournne chce zobaczyć jak by grał w naszym ukochanym klubie .
0
Neymar 100%
0
Ja coś słyszałem że ma 120
2
Neymar rządzi
0
I co mu z tego jak tam teraz w rezerwach będzie grał . No chyba że kasa .
1
Tak to jest że lepsza drużyna ciśnie druga nic nie gra a przychodzą karne i wygrywają .
3
Messi zawiesza buty na kołku po tym meczu
0
Hehehehehe a miał podjąć w sobotę .
0
Wkońcu .
1
Suarez jak nigdy bramkę zaebał
0
I tak teraz z Urugwajem przegrają
1
No i koniec
1
Dobra cofam moje słowa jednak nie przegramy 3-1 bo nawet bramki nie strzelimy
0
Spokojnie jeszcze mecz o wszystko został
1
Aż oczy bolą jak patrzy się na tą bramkę
0
Kownaś wchodzi on pokażę
1
Żenada naprawdę żenujące te spotkanie .
2
I fajnie już nie wychodzimy z grupy bo z Kolumbią nie wygramy a z Japonią nie wiadomo .
0
O wiele lepszy niż digne, sory nie wiem jak ten gra pomyliłem go z tym z city .
0
Hehehe miłość do hajsu .
1
Może będzie lepiej .
0
Aby było jak by lewy przyszedł .
1
Messi do zmiany
2
Jak Messi nie przechodzi takiego autobusu to nikt nie przejdzie . Nie liczę aguaro bo to był ten moment w meczu .
0
Dr gea jak bym grał znów w futchampions.
1
No a jak hatrick i Ronaldo zgaszony .
0
Hehehe on jest jakiś śmieszny . Odszedł niema tematu . Za to co zrobił nawet chyba za darmo by go nie chcieli z powrotem .